Oferta

MAZIARZ ~ Fotografia ślubna Zdjęcia ślubne id:7669

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Gdynia, pomorskie
Data dodania: 27-02-2012
Liczba odwiedzin: 903

Oferta

Fotografia ślubna Gdańsk ~ Zdjęcia ślubne Gdynia ~ Fotograf ślubny Trójmiasto

Szukasz dobrego sprawdzonego fotografa na swój ślub? Zapoznaj się zatem z moją ofertą. Jestem założycielem i właścicielem firmy MAZIARZ - usługi fotograficzne, oferującej kompleksowe usługi dla firm oraz klientów indywidualnych. Siedziba naszej firmy mieści się w Gdyni, natomiast nasze studio fotograficzne w centrum Gdańska.

W związku z powyższym jako fotograf nie spotykam się z fotografią tylko na ślubach ale doskonalę swój warsztat każdego dnia tygodnia. Fotografią ślubną zajmuję się od 6 lat - przez ten okres zdobyłem duże doświadczenie oraz rozeznanie dzięki którym można mi zaufać i bez obaw powierzyć dokumentację tak ważnego wydarzenia jakim jest ślub.

Co oferuję w ramach profesjonalnej fotografii ślubnej?

- Reportaże ślubne pełne wzruszających i pięknych momentów zatrzymanych w kadrze czyli zdjęcia z tego wyjątkowego dnia wykonywane od przygotowań ślubnych aż do godziny 1:00 w nocy na weselu (z możliwością rozszerzenia lub zmniejszenia pakietu).

- Plenery ślubne w dniu ślubu - krótka sesja plenerowa wykonana w dniu ślubu.

- Plenery innego dnia - czyli profesjonalna sesja zdjęciowa parę dni po ślubie wykonana w wielu miejscach o porze zapewniającej najlepsze efekty bez obawy o pobrudzenie strojów ślubnych oraz bez ograniczeń czasowych.

Specjalizacja:

  • sesja plenerowa
  • studio

Dane kontaktowe

MAZIARZ ~ Fotografia ślubna Zdjęcia ślubne
Województwo:pomorskie
Miejscowość:Gdynia
Kod:81-438

Nowe ogłoszenia