MELAXA Węgierska Górka - Twój ślub marzeń w sercu Beskidów. id:35878

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Węgierska Górka, śląskie
Data dodania: 20-05-2018
Liczba odwiedzin: 79

Oferta

Organizowane przez nas imprezy i wydarzenia mają wyjątkową oprawę, bardzo dbamy o wystrój sali i restauracji. Wiemy jak najlepiej wyeksponować najbardziej uroczyste momenty przyjęcia, gwarantujemy miłą i profesjonalną obsługę. Służymy także radą w zakresie wyboru orkiestry czy fotografa. Dysponujemy wielokolorowym i multimedialnym oświetleniem sali, pozwalającym na dostosowanie wnętrza do charkteru imprezy i preferencji klienta. Posiadamy także różne propozycje wystroju sali (m.in. pokrowce na kreszła, kwiaty, obrusy, dekroacje stołów oraz okien, itp.).

Jesteśmy również otwarci na propozycje ze strony naszych gości.

Do dyspozycji oddajemy:
pensjonat - 35 miejsc noclegowych w pokojach jedno lub dwuosobowych (z możliwością dostawki). Każdy pokój ma własną łązienkę i jest wyposażony w Tv satelitarną,
przestronny apartament dla nowożeńców z ogrodem zimowym (w cenie wesela),
klimatyzowaną restaurację na 80 osób,
klimatyzowaną salę bankietową mogącą pomieścić 140 osób,
ogród letni,
parking znajdujący się na naszej posesji.

Przygotowujemy różnorodne imprezy okolicznościowe:
wesela,
chrzty,
komunie,
jubileusze i innne spotkania rodzinne.

Nasz lokal jest także doskonałym miejscem na zorganizowanie:
szkoleń,
wyjazdów integracyjnych,
konferenecji,
zimą pomagamy w przygotowaniu kuligów.
Ponadto oferujemy usługi cateringowe.

Nasz Pensjonat istnieje od 1990 roku. W ciagu ponad 20 lat przyjęliśmy licznych gości i cieszymy się, że często wracają oni do nas wielokrotnie, a niektórzy z nich stali się nawet naszymi przyjaciółmi.

Współpracujemy także z wieloma firmami, które organizują u nas wszelkiego rodzaju szkolenia i konferencje, a nasz pensjonat wybierają na bazę noclegową dla swoich gości.

W prowadzenie pensjonatu i restauracji wkładamy wiele pracy i serca, stale wzbogacamy naszą ofertę i staramy się dostosować do potrzeb klientów. To, że często na stałe korzystają z naszych usług i polecają je innym, jest dla nas źródłem satysfakcji i inspiracji do podejmowania kolejnych wyzwań.

Atutem naszego pensjonatu jest jego położenie. Węgierska Górka to przecież miejscowość turystyczna, która jest idealnym miejsciem na wyjazd rodzinny lub w gronie znajomych. Otaczające ją góry i lasy stwarzają bardzo dobre warunki do całorocznego wypoczynku. Polecamy liczne górskie szlaki turystyczne, ścieżkę pieszo-rowerową prowadzącą szlakiem fortów obronnych z 1939 roku oraz scieżkę edukacyjną i przyrodniczą. Przez teren naszej gminy wiedzie także transbeskidzki szlak konny oraz Szlak Papieski. Tuż obok naszego obiektu ma swój początek bulwar spacerowy, przy którym znajdują się liczne atrakcje dla odwiedzających turystów.

Typ obiektu

 • dom weselny
 • pensjonat
 • restauracja

Standard

 • klimatyzacja
 • parking
 • ogród

Liczba gości

 • max. liczba osób: 140
 • liczba miejsc noclegowych: 35
 • liczba sal: 2

Atrakcje

 • Barman
 • Dekoracje światłem
 • Słodki kącik
 • Wiejski stół

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

MELAXA Węgierska Górka - Twój ślub marzeń w sercu Beskidów.
Województwo:śląskie
Miejscowość:Węgierska Górka
Kod:34-350

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.