Zdjęcia | Oferta

Restauracja - Verdi Dom Restauracyjny id:19822

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Międzybrodzie Bialskie, śląskie
Data dodania: 03-03-2016
Liczba odwiedzin: 5968

Oferta

Verdi Dom Restauracyjny to gwarancja eleganckiego wesela. Atutem VERDI Domu Restauracyjnego jest jego ustronne położenie w najpiękniejszym zakątku Podbeskidzia, tylko 15 minut od Bielska-Białej i Żywca, nad samym jeziorem Międzybrodzkim, z widokiem na malowniczą górę Żar.

Verdi posiada 3 sale weselne, ale organizuje tylko jedno przyjęcie weselne w danym dniu, dbając o wyjątkowość imprezy i intymność swoich gości. Rozwiązania wewnątrz budynku i różna wielkość sal weselnych Verdi pozwalają na organizację zarówno dużych wesel, jak i kameralnych, eleganckich przyjęć.

Do budynku Verdi przynależy parking z miejscami dla 50 samochodów, kaskadowy taras połączony z salą oraz drewniany taras nad samym jeziorem, który stanowi świetną propozycję na organizację outdoorowych poprawin grillowo-piknikowych.

Verdi Dom Restauracyjny dysponuje 54 miejscami noclegowymi.

Wyjątkowość oferty Verdi to również dwa rodzaje menu: Tradycja Polska już od 179 zł oraz wykwintna oferta weselna Cztery Pory Roku z serwowaniem restauracyjnym już od 239zł.

Verdi ma również świetną ofertę dla szukających miejsca na ślub plenerowy. Verdi organizuje śluby plenerowe na malowniczym tarasie lub w jednej z sal weselnych, które bardzo szybko można zaaranżować jako sale zaślubin. W Verdi nie jest pobierana opłata serwisowa za alkohol tzw. ,,korkowe" lub proponowany jest również opcjonalnie bardzo bogaty Open Bar z profesjonalną obsługą barmańską i drinkami na bazie markowych alkoholi. Konsultanci ślubni Verdi pomagają Parom Narzeczonych w odnalezieniu pożądanych usługodawców (Dj, fotograf, salony jubilerskie, wizaż, video filmowanie itp.), gdzie na hasło Verdi pary uzyskują znaczne rabaty.
Verdi to świetna propozycja na wesele marzeń w górach...

Standard

  • klimatyzacja
  • parking
  • ogród
  • taras

Liczba gości

  • min. liczba osób: 40
  • max. liczba osób: 190
  • liczba miejsc noclegowych: 50

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.