Zobacz zdjęcia (5)
METROPOLIS GROUP BAND- Kilkanaście lat w niezmienionym składzie!!!, Wrocław - zdjęcie 1
METROPOLIS GROUP BAND- Kilkanaście lat w niezmienionym składzie!!!, Wrocław - zdjęcie 2 METROPOLIS GROUP BAND- Kilkanaście lat w niezmienionym składzie!!!, Wrocław - zdjęcie 3 METROPOLIS GROUP BAND- Kilkanaście lat w niezmienionym składzie!!!, Wrocław - zdjęcie 4 METROPOLIS GROUP BAND- Kilkanaście lat w niezmienionym składzie!!!, Wrocław - zdjęcie 5
1 / 5

METROPOLIS GROUP BAND- Kilkanaście lat w niezmienionym składzie!!! id:43988

Wrocław, dolnośląskie
(0)
Dodaj opinię
531-702...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Instrumenty:

 • gitara basowa
 • gitara elektryczna
 • keyboard/organy
 • pianino

Oferta:

 • gramy na żywo
 • obsługa konferansjerska
 • prowadzimy zabawy
 • mówimy po angielsku
 • efekty świetlne
 • płyta DEMO audio
 • płyta DEMO video

W składzie:

 • wokalista
 • Liczba osób: 4

Metropolis Group tworzy czterech profesjonalnych muzyków z Wrocławia, których łączy wspólna pasja i miłość do dźwięków. Nasze kilkunastoletnie doświadczenie sceniczne, nieustanna dbałość o brzmienie, wysokiej klasy sprzęt, solidny warsztat oraz ogromna charyzma sprawiły, że znajdujemy się obecnie w ścisłej czołówce zespołów covero’wych na Dolnym Śląsku i nie tylko.
Na scenie prezentujemy bardzo bogaty repertuar, a jego szeroka stylistyka zapewnia niezapomnianą zabawę wszystkim gościom, bez względu na ich wiek.

Staranny dobór utworów (piosenek) uwzględniający oczekiwania każdego odbiorcy, sprawia, że naszym programem artystycznym jesteśmy w stanie zaspokoić wszystkie gusta muzyczne i dotrzeć do najbardziej wymagających słuchaczy.

Metropolis Group to przede wszystkim profesjonalna i kompleksowa oprawa muzyczna wszelkiego rodzaju imprez, wykonana zawsze na najwyższym poziomie.

Nasza oferta jest skierowana do osób prywatnych, agencji artystycznych, przedsiębiorców organizujących imprezy firmowe, jak również do Urzędów Miast, Urzędów Gmin oraz Ośrodków Kultury. Bardzo bogaty repertuar składający się z samych przebojów polskich i zagranicznych wykonawców (od lat 60’ po lata współczesne) pozwala nam przygotować program artystyczny na każdą okazję:
* Wesela
* Imprezy integracyjne
* Spotkania jubileuszowe
* Imprezy plenerowe, support
* Kongresy, targi
* Eventy firmowe
* Bankiety, bale
* Studniówki i inne…

Zapewniamy profesjonalny sprzęt muzyczny (nagłośnienie o dużej mocy, wysokiej klasy instrumenty, efekty studyjne) oraz oświetlenie estradowe. Możemy nagłośnić zarówno mniejsze sale, jak również duże aule oraz hale koncertowe.

Gwarantujemy pełne prowadzenie każdej imprezy: profesjonalną konferansjerkę, prowadzenie animacji i ustalonych zabaw/konkursów, stały kontakt z gośćmi… Oferujemy również prowadzenie imprezy w JĘZYKU ANGIELSKIM!

W proponowanych przez nas animacjach/zabawach integracyjnych trzymamy się jednej żelaznej zasady: integrować należy wszystkich gości. Dlatego nie prowadzimy zabaw indywidualnych, które najczęściej są na granicy dobrego smaku. Angażując wszystkich gości, wspólnie min.: jedziemy pociągiem, uczymy się Macareny, szalejemy przy Belgijce, tańczymy YMCA czy bawimy się przy Zorbie…

Zapewniamy indywidualne podejście do każdego zlecenia, pomoc w przygotowaniu scenariusza oraz czuwanie nad jego realizacją. Dlatego też chętnie spotkamy się z każdym osobiście w celu ustalenia warunków, omówienia szczegółów oraz zapoznania się z Państwa oczekiwaniami dotyczącymi organizowanej imprezy.

$$$ Bardzo korzystne warunki finansowe ustalamy indywidualnie z każdym klientem.

Jeśli więc pragniecie Państwo zorganizować niepowtarzalną imprezę z doskonałą zabawą pełną niezapomnianych wrażeń artystycznych, emocji i wspaniałych wspomnień – już teraz skontaktujcie się z nami

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Zapewniamy profesjonalny sprzęt muzyczny (nagłośnienie o dużej mocy, wysokiej klasy instrumenty, efekty studyjne) oraz oświetlenie estradowe. Możemy nagłośnić zarówno mniejsze sale, jak również duże aule oraz hale koncertowe.

Gwarantujemy pełne prowadzenie każdej imprezy: profesjonalną konferansjerkę, prowadzenie animacji i ustalonych zabaw/konkursów, stały kontakt z gośćmi… Oferujemy również prowadzenie imprezy w JĘZYKU ANGIELSKIM!

W proponowanych przez nas animacjach/zabawach integracyjnych trzymamy się jednej żelaznej zasady: integrować należy wszystkich gości. Dlatego nie prowadzimy zabaw indywidualnych, które najczęściej są na granicy dobrego smaku. Angażując wszystkich gości, wspólnie min.: jedziemy pociągiem, uczymy się Macareny, szalejemy przy Gangnam Style, tańczymy YMCA czy bawimy się przy Zorbie…

Zapewniamy indywidualne podejście do każdego zlecenia, pomoc w przygotowaniu scenariusza oraz czuwanie nad jego realizacją. Dlatego też chętnie spotkamy się z każdym osobiście w celu ustalenia warunków, omówienia szczegółów oraz zapoznania się z Państwa oczekiwaniami dotyczącymi organizowanej imprezy.

Bardzo korzystne warunki finansowe ustalamy indywidualnie z każdym klientem.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Wszystko zależy od tego, o której Para Młoda pojawia się na sali. Gramy do 4.00 rano. A startujemy jak tylko Młodzi dotrą na salę balową z kościoła czy USC.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Wysokiej jakości nagłośnienie, estradowe oświetlenie, oprawa muzyczna przez całe wydarzenie, konferansjerka, prowadzenie animacji i zabaw dla gości - od momentu wejścia Pary Młodej na salę MY zajmujemy się wszystkim. Łącznie ze współpracą z całą obsługą i kuchnią. Państwa Młodych i ich gości nic już nie interesuje - skupiają się na zabawie, a MY czuwamy nad wszystkim do białego rana.

Skład, w którym występujemy.

Niezmienny od 17 lat :-) !!! Gitara elektryczna, akustyczna, basowa, instrumenty klawiszowe. Do każdej piosenki przygotowujemy własny podkład perkusyjny, który odtwarzany jest z komputera. Poza tym męskie wokale - jeden prowadzący, ale w zespole każdy ma swoje wokalne solówki :-) W opcji dodatkowej oferujemy saksofonistę z najwyższej półki :-)

Jaki repertuar proponujemy?

Poszerzając systematycznie nasz repertuar, podążamy za najnowszymi trendami muzycznymi, śledząc na bieżąco aktualne listy przebojów. Jednocześnie nieustannie inspiruje nas muzyka z lat ubiegłych… Dlatego też, bardzo chętnie wracamy do trochę zapomnianych, ale jednak „nieśmiertelnych” hitów, zachowując ich niezapomniane brzmienie i charakter.
Tak więc podczas zabawy z nami można pobujać się np. przy „Beacie z Albatrosa” Janusza Laskowskiego, ale też przy „Purple Rain” Prince’a. Dla tych, co wolą nieco szybciej, chętnie przypomnimy „Cry just a little bit” Shakin Stevens’a, bądź zagramy Twista czy La Bambę. Dla wielbicieli disco mamy m.in.: nasz rodzimy polo hit „Oczy zielone” Zenka Martyniuka, przeboje zespołu After Party, bądź też klasykę tego gatunku „What is love” Haddaway’a, czy też bardziej współczesne „Get Lucky” Duft Punk. Spragnionym szaleństwa i głośnego śpiewania proponujemy niesamowicie energetyczny kawałek Sławomira „Miłość w Zakopanem”, a jak będzie mało to dorzucimy któryś z przebojów Eneja i poprawimy niezawodną „Bałkanicą”. Miłośnikom bardziej współczesnych hitów z przyjemnością zagramy „Can’t stop the feeling” Justin’a Timberlake’a, „Uptown Funk” Bruno Marsa, „Shape of you” Ed’a Sheeran’a, bądź wspólnie wykonamy absolutny megahit ostatniego sezonu Luisa Fonsi „Despasito”. Na pewno nie zawiodą się też fani Depeche Mode czy Europe, a dla muzycznej równowagi dopieścimy również fanów Boney M. i Modern Talking. Na ludową nutę z kolei razem zaśpiewamy „Hej sokoły”, a poprawimy „Cyganeczką Zosią”. Niezapomnianą zabawę na pewno zagwarantuje wszystkim wspólny taniec synchroniczny – Macarena, Belgijka bądź YMCA. Z kolei z amatorami bluesa wspólnie napijemy się „Whisky” czy też pozwolimy by porwał nas „Wehikuł czasu”, a na rockowo razem zaśpiewamy np. hity Lady Pank lub Kazika. Oczywiście na prawdziwej imprezie nie może zabraknąć króla popu Michaela Jacksona, ale też przyda się coś z repertuaru Abby czy naszej wspaniałej Anny Jantar. Bioderkami wspólnie będziemy ruszać przy hitach Alvaro Solera lub Gipsy Kings, a już na pewno każdy z sentymentem pokręci nimi w rytmie nieśmiertelnej Lambady. Z kolei nasz dystans do siebie zaprezentujemy w męskich, pełnych testosteronu, wersjach przebojów Shakiry lub Janifer Lopez. Zaproponujemy coś również sympatykom swingowego stylu Michael’a Buble oraz powspominamy razem wspaniałego i niepowtarzalnego Zbigniewa Wodeckiego.
W naszym repertuarze mamy obecnie około 300 piosenek. Listę najbardziej popularnych i najczęściej granych przez nas utworów możemy przesłać Państwu mailem.

Kto jest wokalistą w naszym składzie?

Głównym wokalistą oraz osobą prowadzącą/konferansjerem jest Kamil Drelichowski - laureat wielu programów telewizyjnych i festiwali muzycznych. Ale w zespole każdy potrafi dobrze śpiewać, dlatego pozostali panowie również mają kilka swoich solowych występów :-)

Na jakich instrumentach gramy?

Gitara elektryczna, akustyczna, basowa, instrumenty klawiszowe. Do każdej piosenki przygotowujemy własny podkład perkusyjny, który odtwarzany jest z komputera. Poza tym męskie wokale - jeden prowadzący, ale w zespole każdy ma swoje wokalne solówki :-) W opcji dodatkowej oferujemy saksofonistę z najwyższej półki :-)

W jakich językach możemy dla Was zaśpiewać?

Polski, angielski, hiszpański, włoski, portugalski... Na specjalne życzenie Par Młodych zdarzało się nam również przygotować specjalny set muzyczny (kilka największych przebojów) w języku niemieckim czy czeskim - specjalna niespodzianka dla zagranicznych gości :-)

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Tak. Przywozimy ze sobą profesjonalne, estradowe oświetlenie.

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Pewnie, że tak. Przecież dla nich gramy i śpiewamy.

Czy mamy własną licencję na ZAiKS?

Nie. Opłatę ZAiKS pokrywa nasz Zleceniodawca, czyli Państwo Młodzi. Chyba, że w ich imieniu zrobi to lokal, bo bywa, że ma podpisaną umowę z ZAiKS-em.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Jakie jest nasze wykształcenie muzyczne?

Wszyscy posiadamy muzyczne wykształcenie, ale na różnych poziomach. Od szkoły muzycznej I stopnia, II stopnia, po dyplom Akademii Muzycznej.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Wspólnie bawić się muzyką na scenie i zarażać naszą energią i pasją wszystkich, dla których gramy.

Jakie jest nasze podejście do zabaw integracyjnych na weselu?

Mamy kilka własnych propozycji - głównie wspólne zabawy taneczne, w których chętnie uczestniczą wszyscy goście - Macarena, Belgijka, Zorba, YMCA, Pociąg... Zabawy oczepinowe ustalamy zawsze indywidualnie z każdą Parą Młodą. Wspólnie ustalamy każdy scenariusz wesela. Wszystkie zabawy prowadzi nasz lider, konferansjer i animator - Kamil.

Co sądzimy o wykonywaniu utworów disco-polo?

Mamy kilka pozycji w swoim repertuarze - obowiązkowy zestaw "MUST HAVE" na weselu :-) Ale ogólnie nie jesteśmy zespołem, który stawia głównie na ten nurt muzyczny. Natomiast jeżeli jeżeli pojawi się prośba ze strony Państwa Młodych żeby przygotować jakieś dodatkowe utwory, których nie ma na naszej liście - chętnie dołączamy nowe pozycje do naszego repertuaru. Jesteśmy ugodowi i bardzo elastyczni :-)

Opinie (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Wrocław, , 51-136, woj. dolnośląskie
531-702...
liczba odwiedzin: 1778
Zadzwoń
531-702...
Napisz

Popularne miasta w okolicy