Zobacz zdjęcia (15)
Mhemko Studio: Wszystko co chcesz od fotografa!, Bielsko-Biała - zdjęcie 1
Mhemko Studio: Wszystko co chcesz od fotografa!, Bielsko-Biała - zdjęcie 2 Mhemko Studio: Wszystko co chcesz od fotografa!, Bielsko-Biała - zdjęcie 3 Mhemko Studio: Wszystko co chcesz od fotografa!, Bielsko-Biała - zdjęcie 4 Mhemko Studio: Wszystko co chcesz od fotografa!, Bielsko-Biała - zdjęcie 5
Mhemko Studio: Wszystko co chcesz od fotografa!, Bielsko-Biała - zdjęcie 6
1 / 15

Mhemko Studio: Wszystko co chcesz od fotografa! id:54087

Bielsko-Biała, śląskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
509-504...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna
  • studio
  • transmisja online

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Zaproś mnie do Twojego świata i pozwól, że zamknę najważniejsze chwile w kadrze. Dla mnie w fotografii chodzi o emocje - te które uwieczniamy i te, które pojawiają się powracając do tej fotografii.

Lubię towarzyszyć parom w tym wyjątkowym dniu. Nie ważne czy stawiasz na styl rustykalny czy glamour, ja staram się, żeby moje zdjęcia odzwierciedlały klimat, który tworzycie. Zawsze zaczynamy od rozmowy, chcę poznać wasze nadzieje i oczekiwania, ale przede wszystkim trochę Was samych, żeby wiedzieć co w tym dniu jest dla Was najważniejsze.

Poniżej znajdziecie pewien katalog usług, ale traktujcie go poglądowo, bo jeśli potrzebujecie czegoś innego albo dodatkowego - ponoć jak mało kto mam rozwinięte zdolności adaptacyjne ;) Pójdę z Wami w góry, popłynę na żaglach, zawisnę na wędce w skałach. Będzie romantycznie albo dramatycznie, albo zabawnie albo... (dopisz swoje :) )... Sesje mogą być plenerowe albo studyjne. Oparte o to co was połączyło - np. sport albo miłość do kina i w oparciu o to przygotowujemy koncepcję. Może być to sesja stylizowana albo bardzo klasyczna.

Sesja narzeczeńskia
reportaż z panieńskiego / kawalerskiego
sesja indywidualne np. sensualne albo buduarowe
fotograficzne upominki dla rodziców i bliskich: fotoksiążki, fotoobrazy, zdjęcia “akrylowe”, grawer w krysztale
przygotowanie pokazu slajdów lub/i fotoksiążki z Waszej historii w oparciu o dostarczone przez Was zdjęcia
reportaż w dniu ślubu - od przygotowań do oczepin (zależnie od pakietu możliwe są dodatkowo: księga gości ze zdjęciami INSTAX, ścianka foto dla gości z akcesoriami)
sesja ślubna mini - w dniu Ślubu
sesja ślubna w innym dniu: plener lub studio, możliwe również sesje wyjazdowe/zagraniczne.
sesja rodzinna
sesja rocznicowa

Co dostajecie jak już wybierzecie kadry? Zawsze: ozdobny pendrive z plikami, dostęp do galerii online przez 6 miesięcy od oddania zdjęć.

Resztę sami wybierzcie:
pakiet zdjęć wydrukowanych, w ozdobnej kopercie
fotoksiążka lub album tradycyjny ze zdjęciami ręcznie wklejanymi
fotoobraz
zdjęcie w akrylu
grawer w krysztale
dodatkowe zdjęcia dla Rodziców i bliskich
dodatkowe fotoksiążki dla Rodziców

Pakiety kompilowane są indywidualnie. Jeśli zdecydujecie się na sesję narzeczeńską, reportaż i sesję ślubną - sesję rocznicową dostajecie w prezencie.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Bo tak ;) a tak serio, bo szukasz kogoś kto doskonale wpisze się w atmosferę tego wyjątkowego dnia i uchwyci najważniejsze i wyjątkowe chwile. Bo chcesz kogoś kto nie tylko dba o jakość kadru i późniejszą obróbkę, ale też rozumie i adaptuje się do tego co się wokół dzieje. Wreszcie bo swoją ofertę jestem w stanie skroić na miarę i być przy tym konkurencyjna. Fotografia to moja pasja, a towarzyszenie ludziom w ich wyjątkowych chwilach i zatrzymywanie w kadrze emocji to moja misja.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Przede wszystkim tym, że obok wysokiej jakości zdjęć, jest konkurencyjna cenowo i można ją skroić na miarę. W ofercie znajdziesz dużo dodatkowych możliwości, które uatrakcyjnią dzień ślubu. Każdy w ofercie ma reportaż, sesję ślubną, albumy.

Ja dodatkowo mogę przygotować
*fotoprezenty dla najbliższych,
*pokaz slajdów/filmik ze zdjęć przez Was dostarczonych, które pokażą historię Waszej relacji.
*Pomogę przygotować fotograficzne pamiątki dla rodziców (mini albumy pamiątkowe, zdjęcia w akrylu itp).
*Zorganizuję księgę gości,
*funfoto ściankę z akcesoriami (mogą być dobrane i dostosowane do charakteru imprezy).

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia artystyczne.

Moim największym osiągnięciem, jest realizacja siebie poprzez fotografię. To że w końcu stała się ona moim sposobem na życie. To, że zawsze mi towarzyszyła i jej efekty cieszą moje oko, moich bliskich i moich klientów. Nigdy nie szukałam nagród i wyróżnień, nie są mi potrzebne by czuć się docenioną.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Tu jestem elastyczna. Jeśli planujesz wczesne wesele i przygotowania zaczynają się już o 7 rano to jest to też możliwe. Staram się nie pracować więcej niż 12 godzin, bo uważam, że cierpi na tym jakość, ale przy 2 fotografach jesteśmy w stanie zapewnić reportaż nawet z dłuższych dni pracy.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Oferta Basic to Reportaż z uroczystości w Kościele lub Urzędzie + Reportaż z przyjęcia/wesela +mini sesja w dniu uroczystości + galeria online przez 90 dni, której link można udostępnić rodzinie i przyjaciołom + min. 200 zdjęć reportażowych + 50 wybranych kadrów w formacie 15x21cm + elegancko opakowane, pendrive.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z filmowaniem?

Jeszcze się nie rozpoczęła, ale wszystko przede mną, kto wie, może tak jak mówią - naturalnie następnym krokiem po fotografii ślubnej jest film.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Moja przygoda z fotografią zaczęła się w dzieciństwie, kiedy zakochałam się w koncepcji zamykania wyjątkowych chwil w kadrze dzięki National Geographic. Już wtedy najbardziej lubiłam reportaże łączące historie z podróżami. Realnie, choć hobbystycznie fotografią reportażową zajęłam się ponad dekadę temu, potem hobby zmieniło się w plan na życie, który od 2020 lat realizuję już zawodowo.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Stosunkowo nie długo, dzięki czemu zachowuje świeżość spojrzenia i radość, a wykorzystuję swoje doświadczenie w reportażu eventowym, sportowym i fotografii portretowej.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Kocham emocje! Wszystkie! Szukam ich w każdym kadrze.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracuję na systemie Canon. Mam dwa aparaty: tradycyjna pełnoklatkowya lustrzanka Canon 5D mkIII oraz bezlusterkowiec, pełna klatka Canon R6. Do tego zestaw obiektywów o stałej ogniskowej: 15, 35, 85, zoomy: 24-70 i 70-200. Co pozwala mi swobodnie realizować zlecenia. Mam zarówno lampę reporterską jak i mobilne systemy lamp błyskowych wraz z modyfikatorami.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Choć zdjęcia robi fotograf a nie sprzęt, to dobry sprzęt gwarantuje dobrą jakość zdjęć (oczywiście jeśli fotograf go potrafi obsługiwać). Dobry sprzęt pozwala na zrobienie pięknej fotografii nawet w trudnych warunkach oświetleniowych. dlatego jest to tak ważne zwłaszcza Kościołach i na salach gdzie odbywają się przyjęcia. Dostępność różnych ogniskowych pozwala na realizację zleceń zarówno na małych jak i dużych przestrzeniach. Owszem każdy ma swój ulubiony obiektyw, którym pracuje najwięcej, ale różnorodność obiektywów zapewnia różnorodność kadrów.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Pracuję albo solo albo z mężem, jeśli para decyduje się na 2 fotografów.

Jak ubieramy się na wesele?

Klasyczny black&white style. Staram się, żeby mój strój był nienahalny tak by nie zwracać na siebie dodatkowej uwagi, ale z zachowaniem podstawowej elegancji należnej w tak wyjątkowym dniu.

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

To trzeba zapytać kogoś kto zajmuje się reportażami filmowymi.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Zależnie od wybranej opcji: Transfer plików, pendrive, zdjęcia w formacie 15x21cm, album tradycyjny lub fotoksiążka, galeria dostępna online przy 90 dni.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Pierwsze pamiątkowe ujęcia prześlę ci już do 7 dni, ale na całość materiału potrzebuje więcej czasu, ponieważ lubię zadbać o szczegóły, by każdy kar dostał swoją porcję uwagi. Staram się, żeby wszystkie materiały trafiły do właścicieli max na 3 miesiące od dnia wyboru kadrów.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Tak. Mam ukończony kurs dla fotografów organizowany przez Kurię w Katowicach.

Czy posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona?

Jeszcze nie, ale w krótce mam nadzieję wprowadzić do oferty również zdjęcia z drona.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Idealne zdjęcie to takie, które pokazuje prawdę i emocje. Takie na którym przeglądając kolejny raz ten sam album zawsze się zatrzymujemy. Takie, które dla nas coś znaczy. Nie ważne czy jest doskonale ostre, kolorowe czy czarno-białe. Ważne, że pozostawia po sobie gęsią skórkę, łezkę w oku albo szczery uśmiech.

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Osobiście najbardziej lubię przygotowania, bo panuje na nich najbardziej intymna atmosfera, pełna emocji, niepewności, oczekiwania. Wyjątkowe jest też uwiecznianie same uroczystości, niezależnie czy jest to Kościół czy Urząd. Sam moment składania przysięgi jest kolejną porcją wielkich emocji.

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Tak :) kocham podróże, reaserch z nimi związany by znaleźć najlepsze kadry. Zawsze podróżowałam z aparatem i tym chętniej łączę pracę, którą kocham z podróżami, które kocham.

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

Bardzo różnie. Zależy to od ich pasji i zainteresowań. Często jest to natura: las, morze, jezioro, góry, łąki - to tak tradycyjnie. Co raz częściej są to miasta: te nowoczesne dzielnice i "oldtowny".

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Hmmm...Ścianka wspinaczkowa: boulderownia i stara rozpadająca się i zapomniana stodoła

Jaki jest styl naszej pracy?

Heh, staram się by był dostosowany do dynamiki pary, ale zawsze z zachowaniem profesjonalizmu - bez niego nie powstaną dobre kadry. Jeśli jesteście wulkanami energii - podążam za Wami i fotografuję tak, by zdjęcia były dynamiczne. Jeśli jesteście spokojnymi romantycznymi duszami to taki klimat zdjęć staram się stworzyć. Jeśli wolicie zachować dystans i być stricte pro - tak też będą wyglądały Wasze zdjęcia. Jeśli całość wydarzenia jest zaplanowane w najmniejszym szczególe i jest porostu piękne - to zdjęcia powstaną w duchu fine art. Podsumowując: mój styl pracy zakłada, że w tym wyjątkowym dniu (niezależnie czy jest to reportaż w dniu ślubu czy sesja poślubna) to Para Młoda jest najważniejsza i jest gwiazdą show, a ja dbam o to, żeby mieli do czego z chęcią wracać.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

1. Bycie sobą i z sobą szczęśliwi. 2. Na sali goście, których lubimy i którzy lubią siebie nawzajem. 3.porywająca muzyka. 4. smaczne jedzenie, 5.zabawy integracyjne w dobrym guście ;)

Języki obce, którymi się posługujemy.

English - fluent. Français très simple. Mowa ciała, gestykulacja i uśmiech w każdym innym ;)

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

Trudno określić jedną postać. Na pewno Peter Lindbergh i Annie Leibovitz. Magnum Photos. W fotografii ślubnej, nie mam jednego wzoru. Obserwuję wiele i wybieram kadry, które wyrażają emocje.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Zawsze! To jest Wasz dzień i choć oczywiście mam swoje standardy i granice, ale z zasady personalizuję każdą usługę - czy to reportaż, czy sesja ślubna czy każda inna.

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

Radzimy sobie w każdych warunkach pogodowych.... no -50st.mrozu sprzęt może nie wytrzymać....

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Pracuję na profesjonalnym sprzęcie fotograficznym, jasnych obiektywach, dobrych lampach - słabe oświetlenie mi nie straszne. Ale: wybierając lokalizację uroczystości np. w zabytkowym kościele, gdzie nie można używać lampy, albo gdzieś gdzie zwyczajnie gospodarz nie wyrazi na to zgody - trzeba się liczyć z tym, że zdjęcia będą miały bardziej oldschoolowy charakter z ziarnem.

Jakie są aktualne trendy w fotografii ślubnej?

Odchodzi się od bardzo klasycznej fotografii ślubnej. W reportażu królują kolory, dynamika, zabawne chwile i bardzo nie oczywiste kadry, gdzie często show skradł niesforny bratanek ;) Oczywiście nadal bazą jest romantyzm chwili, ale coraz częściej z zaburzoną kompozycją.

Jakie są aktualne trendy w realizacji filmów ślubnych?

Nie robię więc nie podążam ściśle, ale osobiście bardzo podobają mi się raczej krótkie wideoklipy w formie teledysku niż jak dawniej 4-godzinne reportaże, których nikt nie ma czasu obejrzeć.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Aparat i MacGyver'a, lusterko żeby wysyłać sygnały świetlne i dobrą książkę (taką, żeby można było czytać w kółko).

Nasze pasje.

obok oczywistej fotografii to podróże, wspin, jazz, taniec i psychologia

Ciekawostki na nasz temat.

Opłynęłam ośmioosobowym jachtem Nordcapp i zdobyłam Mulhacen, najwyższy szczyn Sierra Nevadą

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Trudno wybrać po jednym, ale powiedzmy, że na dziś to:
F.R.I.E.N.D.S -serial tak stary a wciąż aktualny
Skazani na Shawshank, Forest Gump, Skrzypek na dachu, Przeminęło z wiatrem, Bond - filmy, które zawsze watro obejrzeć ponownie (mogłabym wymienić więcej, ale...)
generalnie nie lubię wracać do już przeczytanych książek, ale Zagłoba zawsze poprawiał mi humor, James Frazer skradł serce i i jakoś nikt go od tej pory nie odbił, a Wywiad rzeka z Władysławem Bartoszewskim zawsze sprowadza mnie na ziemię.

Opinie Mhemko Studio (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Mhemko Studio

Nazwa firmy: Mhemko Studio
NIP: 9372248190
Imię i nazwisko: Julia Pastuszko-Frej
Adres: Bielsko-Biała, woj. śląskie
509-504...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 347
Zadzwoń
509-504...
Napisz

Popularne miasta w okolicy