Zobacz zdjęcia (5)
Studio-RK Pracownia FOTO-WIDEO - Fotograf + Kamerzysta, Bielsko-Biała - zdjęcie 1
Studio-RK Pracownia FOTO-WIDEO - Fotograf + Kamerzysta, Bielsko-Biała - zdjęcie 2 Studio-RK Pracownia FOTO-WIDEO - Fotograf + Kamerzysta, Bielsko-Biała - zdjęcie 3 Studio-RK Pracownia FOTO-WIDEO - Fotograf + Kamerzysta, Bielsko-Biała - zdjęcie 4 Studio-RK Pracownia FOTO-WIDEO - Fotograf + Kamerzysta, Bielsko-Biała - zdjęcie 5
1 / 5

Studio-RK Pracownia FOTO-WIDEO - Fotograf + Kamerzysta id:24759

Bielsko-Biała, śląskie
(0)
Dodaj opinię
514-910...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

 • 4K
 • album tradycyjny
 • dron
 • fotoksiążka
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna
 • studio

Do wyboru:

 • 1 fotograf
 • 2 fotografów

Jesteśmy profesjonalną i w pełni legalną firmą zajmującą się fotografią i filmem. Naszym zasięgiem obejmujemy całe Podbeskidzie, południowy Śląsk oraz Małopolskę. Pracujemy na najwyższej jakości sprzęcie i licencjonowanym oprogramowaniu.

Naszą ofertę kierujemy do par chcących w niebanalny, artystyczny sposób utrwalić najpiękniejsze chwile swojego życia i ceniących sobie bezpieczeństwo oraz pewność, że usługa zostanie wykonana, a fotograf nie rozpłynie się wraz z zaliczkowaną umową.

Na standardową ofertę fotograficzną składa się:
- reportaż od przygotowań poprzez ceremonię zaślubin, aż do 1 w nocy
- plener fotograficzny, zorganizowany w dniu ślubu lub w innym terminie

Klient otrzymuje:
- płytę DVD w pięknym aksamitnym albumie z wydrukowanymi 10 zdjęciami dużego formatu a także pen drive (w ekskluzywnym skórzanym etui ) zawierający minimum 500 graficznie obrobionych fotografii, w wyższych pakietach fotoksiążkę oraz portret na płótnie.

Istnieje możliwość wyboru pakietu foto-wideo, wówczas pamiątka z Waszego ślubu zostaje powiększona o piękny dynamicznie zmontowany, urozmaicony teledyskami film wideo. Jakość filmu DVD lub HD a przekazany na płytach DVD lub Blue Ray oraz na Pen Drive.
Zamawiając obie usługi w naszej firmie możecie być pewni, że na Waszym ślubie pojawi się profesjonalna i zgrana ekipa, tryskająca dobrym humorem, którym Was zarazimy i przekażemy Wam dobre fluidy :-)

Gwarantujemy wspaniałą, nieskrępowaną atmosferę, świetne fotki, które pozostaną cudownym wspomnieniem najpiękniejszych chwil Waszego życia.
Koniecznie napisz do nas zapytanie o termin, na pewno skontaktujemy się z Tobą i umówimy termin niezobowiązującego spotkania, na którym poznacie szczegóły a także zobaczycie przykładowe prace foto i wideo.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Bielsko-Biała, , 43-300, woj. śląskie
514-910...
liczba odwiedzin: 3079
Zadzwoń
514-910...
Napisz

Popularne miasta w okolicy