Zobacz zdjęcia (5)
Michalina Brach Fotografia, Lublin - zdjęcie 1
Michalina Brach Fotografia, Lublin - zdjęcie 2 Michalina Brach Fotografia, Lublin - zdjęcie 3 Michalina Brach Fotografia, Lublin - zdjęcie 4 Michalina Brach Fotografia, Lublin - zdjęcie 5
1 / 5

Michalina Brach Fotografia id:46746

Lublin, lubelskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

W mojej fotografii szukam przede wszystkim Was. Staram się oddać Was takimi, jacy jesteście, z podkreśleniem tego, co macie najlepsze. Od jakiegoś czasu nazywam to zjawiskiem „jakieś pary”. I wcale nie chodzi tu o bycie „jakimiś tam”, ale prawdziwie „jakimiś” - z unikalnym zestawem cech charakteru, rysami twarzy czy upodobaniami. Tego szukam w każdym ślubie, bo uważam, że najlepszy reportaż to ten, który oglądacie z radością patrzenia na Was. Bez uczucia skrępowania.


Moje doświadczenie pokazuje mi, jak pary otwierają się już podczas sesji narzeczeńskich, które są miłą wprawką do dnia ślubu. To niesamowite jak szybko zaczynacie lubić bycie fotografowanym i opowiadacie o sobie - często o najintymniejszych sprawach. Dzięki temu budujemy relację opartą o najważniejsze - o wzajemne zaufanie. Ogromnie sobie to cenię.

Opinie (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Lublin, woj. lubelskie
liczba odwiedzin: 596

Popularne miasta w okolicy