Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (5)
Miętowa, Białogard - zdjęcie 1
Miętowa, Białogard - zdjęcie 2 Miętowa, Białogard - zdjęcie 3 Miętowa, Białogard - zdjęcie 4 Miętowa, Białogard - zdjęcie 5
1 / 5

Miętowa id:37686

Białogard, zachodniopomorskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • restauracja na wesele


Dobra restauracja jest jak dom. Przyjazna, ciepła, spokojna. Taka, do której z przyjemnością się wraca, o której się myśli i dobrze spędza czas. Właśnie dlatego miło nam powitać Państwa w „ Miętowej”.

W naszej kuchni próżno szukać polepszaczy, sztucznych barwników, sosów w proszku, bulionów w kostkach. Gotujemy tylko z naturalnych składników. Zgodnie z porami roku: ciasto z truskawkami w czerwcu, sos kurkowy w lipcu. Ryby z okolicznych stawów, warzywa od zaprzyjaźnionych ogrodników. Nawet jajka, z których pieczemy ciasta znosi nam grupa wyzwolonych kur.

Stawiamy na naturę, zdrowie i smak. Nie może być inaczej skoro właścicielem jest technolog żywności, ze specjalizacją żywienia człowieka i jednocześnie nauczyciel, spod którego skrzydeł wyfrunęło w świat wielu dobrych kucharzy. Nie stosujemy półproduktów, ani zdobyczy współczesnej chemii spożywczej. Jedyna chemia to ta między gośćmi Miętowej, jedzeniem a nami.

„Gościu znużony, gościu znudzony, jeśli zabłądzisz kiedyś w te strony, zajrzyj tu do nas… koniecznie. „

Zapraszam- Izabela Woźniak Nasiadka

Opinie (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Białogard, , 78-230, woj. zachodniopomorskie
liczba odwiedzin: 3637

Popularne miasta w okolicy