Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

Milewidziani - Fotoreportaże id:32345

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Łódź, łódzkie
Data dodania: 22-11-2017
Liczba odwiedzin: 203

Oferta

Uwieczniamy najważniejsze momenty z Twojego życia. Dbamy o to, aby żadna chwila nie umknęła Twojej pamięci. Towarzyszymy Ci podczas najważniejszych wydarzeń w życiu. Nie kreujemy sztucznej rzeczywistości, nie namawiamy do pozowania – po prostu obserwujemy. Dyskretnie utrwalamy emocje. Wiernie zapisujemy uczucia towarzyszące tym chwilom.

Każde wydarzenie jest inne, tworzą je inni ludzie, towarzyszą im różne emocje. A zatem nie mamy wzoru na idealne zdjęcie. Dostosowujemy się do sytuacji i przede wszystkim do ludzi – to sprawia, że każdy reportaż jest jedyny i niepowtarzalny. Staramy się być niezauważalni. Nie naruszamy Waszej przestrzeni. Właśnie dlatego jesteśmy MILEWIDZIANI. :)

Jesteśmy uśmiechnięci. Zdecydowanie to słowo pada jako pierwsze, gdy oceniają nas bohaterowie naszych reportaży. Staramy się zarażać pozytywną energią, bo wszystkie emocje widać na fotografiach. A poza tym, zwyczajnie lubimy to, co robimy.

Pracujemy w niewielkim zespole, dzięki czemu jesteśmy bardzo zgrani. Lubimy się nawzajem. No chyba, że gramy w planszówki – wtedy nie ma litości, zapominamy o wzajemnej sympatii i walczymy o swoje.

A po pracy… Po pracy ciągle gadamy o pracy. Tak już mamy. Często się spotykamy, przygotowujemy wegańskie smakołyki i rozmawiamy o fotografii. Tak po prostu. Lubimy to, ekscytujemy się swoją pracą, dobrze się w tym czasie bawimy.

Świetnie się dogadujemy między sobą, choć każdy jest inny. Niektórzy nie mogą wysiedzieć w miejscu, inni wolą w spokoju poczytać książkę. Część z nas ciągle podróżuje, część uwielbia stare kino, a niektórzy zatracili się w wegańskiej kuchni. Tworzymy zgrany zespół, co owocuje naprawdę ciekawymi reportażami.

Jesteśmy z Łodzi i kochamy to miasto, ale dojedziemy wszędzie. A może chcesz nas poznać? Napisz, zadzwoń – chętnie z Tobą porozmawiamy i opowiemy o sobie.

Serdecznie zapraszamy!

Specjalizacja:

 • album tradycyjny
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna

Ilość fotografów:

 • 1 fotograf
 • 2 fotografów

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.