Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

Milewidziani - Fotoreportaże id:32345

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Łódź, łódzkie
Data dodania: 22-11-2017
Liczba odwiedzin: 126

Oferta

Uwieczniamy najważniejsze momenty z Twojego życia. Dbamy o to, aby żadna chwila nie umknęła Twojej pamięci. Towarzyszymy Ci podczas najważniejszych wydarzeń w życiu. Nie kreujemy sztucznej rzeczywistości, nie namawiamy do pozowania – po prostu obserwujemy. Dyskretnie utrwalamy emocje. Wiernie zapisujemy uczucia towarzyszące tym chwilom.

Każde wydarzenie jest inne, tworzą je inni ludzie, towarzyszą im różne emocje. A zatem nie mamy wzoru na idealne zdjęcie. Dostosowujemy się do sytuacji i przede wszystkim do ludzi – to sprawia, że każdy reportaż jest jedyny i niepowtarzalny. Staramy się być niezauważalni. Nie naruszamy Waszej przestrzeni. Właśnie dlatego jesteśmy MILEWIDZIANI. :)

Jesteśmy uśmiechnięci. Zdecydowanie to słowo pada jako pierwsze, gdy oceniają nas bohaterowie naszych reportaży. Staramy się zarażać pozytywną energią, bo wszystkie emocje widać na fotografiach. A poza tym, zwyczajnie lubimy to, co robimy.

Pracujemy w niewielkim zespole, dzięki czemu jesteśmy bardzo zgrani. Lubimy się nawzajem. No chyba, że gramy w planszówki – wtedy nie ma litości, zapominamy o wzajemnej sympatii i walczymy o swoje.

A po pracy… Po pracy ciągle gadamy o pracy. Tak już mamy. Często się spotykamy, przygotowujemy wegańskie smakołyki i rozmawiamy o fotografii. Tak po prostu. Lubimy to, ekscytujemy się swoją pracą, dobrze się w tym czasie bawimy.

Świetnie się dogadujemy między sobą, choć każdy jest inny. Niektórzy nie mogą wysiedzieć w miejscu, inni wolą w spokoju poczytać książkę. Część z nas ciągle podróżuje, część uwielbia stare kino, a niektórzy zatracili się w wegańskiej kuchni. Tworzymy zgrany zespół, co owocuje naprawdę ciekawymi reportażami.

Jesteśmy z Łodzi i kochamy to miasto, ale dojedziemy wszędzie. A może chcesz nas poznać? Napisz, zadzwoń – chętnie z Tobą porozmawiamy i opowiemy o sobie.

Serdecznie zapraszamy!

Specjalizacja:

  • album tradycyjny
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Milewidziani - Fotoreportaże
Województwo:łódzkie
Miejscowość:Łódź

Nowe ogłoszenia