Zobacz zdjęcia (5)
MixTime - Barmani na Wesele/ Weselny Cocktail Bar, Wrocław - zdjęcie 1
MixTime - Barmani na Wesele/ Weselny Cocktail Bar, Wrocław - zdjęcie 2 MixTime - Barmani na Wesele/ Weselny Cocktail Bar, Wrocław - zdjęcie 3 MixTime - Barmani na Wesele/ Weselny Cocktail Bar, Wrocław - zdjęcie 4 MixTime - Barmani na Wesele/ Weselny Cocktail Bar, Wrocław - zdjęcie 5
1 / 5

MixTime - Barmani na Wesele/ Weselny Cocktail Bar id:48434

Wrocław, dolnośląskie
E-firma videospotkanie

O nas

Witamy Cię w świecie MixTime!

Jesteśmy zespołem pasjonatów barmaństwa i miksologii, którzy zawodowe szlify zdobywali zarówno podczas różnorodnych szkoleń oraz kursów, ale przede wszystkim w wieloletniej pracy za barem. Ten intensywny czas nauczył nas tego co najważniejsze, czyli słuchania Waszych potrzeb, upodobań, życzeń... i w odpowiedzi - spełniania nawet najśmielszych oczekiwań. Lecz sztuka barmańska w naszym wykonaniu to nie tylko oryginalne i pożądane smaki - to również wyjątkowa obsługa, niezapomniane widowisko i przeżycia, które zostaną z Wami na dłużej.

Podczas obsługi zapewniamy:
- autorskie koktajle, przygotowywane na najwyższej jakości dodatkach, naturalnych składnikach oraz własnych wyrobach, takich jak syropy, musy owocowe, bittersy czy kordiały
- mobilny bar, wraz z pełnym wyposażeniem barmańskim, uwzględniając wszelkie akcesoria i dodatki barmańskie oraz szkło
- lód w termoizolacyjnych boxach
- wydruk koktajli zgodny z wybranym przez Państwa pakietem

...oraz dodatkowe atrakcje w zależności od wybranego pakietu - degustacja wybranych alkoholi (whisky, gin, rum) lub stylowo udekorowany stół "Pimp Your", przy którym Goście według własnych preferencji, będą mogli wzbogacić swój kieliszek musującego wina o dodatkowe owoce i syropy.

Każda oferta przygotowywana jest dla Państwa indywidualnie w oparciu o oczekiwania i potrzeby, ilośći osób oraz wybrany pakiet usług.
Aby zapewnić szeroki wybór, nasza oferta obejmuje 3 karty MENU! Napisz do nas już dziś, aby poznać więcej szczegółów :)

WOLNE TERMINY NA TEN ROK!

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Języki obce, którymi się posługujemy.

Mamy doświadczenie w pracy z gośćmi anglojęzycznymi, porozumienie się w tym języku nie sprawia nam najmniejszego problemu.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Pierwsze spotkanie oczywiście nie jest płatne. Aby lepiej Was poznać, dogadać wszelkie szczegóły obsługi wesela staramy się spotkać przed eventem z parą młodą. Jednak dostosowując się do obecnej sytuacji, możemy porozmawiać w formie online.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Tak, jak najbardziej. Wszystkie prywatne preferencje bez których nie wyobrażacie sobie wesela lub pomysły które chcecie, aby pojawiły się na Waszej imprezie możemy wdrożyć w ofertę - w końcu będzie to jedyny i wyjątkowy wieczór!

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Na sali weselnej rozkładamy sprzęt 2-3h przed rozpoczęciem wesela, aby być gotowym i wraz z Gośćmi oczekiwać na przyjście pary młodej. Do której godziny prowadzimy usługi? Ustalamy to indywidualnie z każdym klientem.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Styl ślubów i wesel, który jest nam najbliższy.

Jesteśmy w stanie dostosować się do każdego rodzaju i stylu ślubów.

liczba odwiedzin: 937

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie