Zobacz zdjęcia (7)
Ring for champagne - inna forma podania szampana Twoim gościom., Wrocław - zdjęcie 1
Ring for champagne - inna forma podania szampana Twoim gościom., Wrocław - zdjęcie 2 Ring for champagne - inna forma podania szampana Twoim gościom., Wrocław - zdjęcie 3 Ring for champagne - inna forma podania szampana Twoim gościom., Wrocław - zdjęcie 4 Ring for champagne - inna forma podania szampana Twoim gościom., Wrocław - zdjęcie 5
Ring for champagne - inna forma podania szampana Twoim gościom., Wrocław - zdjęcie 6
1 / 7

Ring for champagne - inna forma podania szampana Twoim gościom. id:56107

od 2299 do 2899 zł / godz.
Wrocław, dolnośląskie
(1)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość
500-713...

O nas

Będąc od lat częścią imprez eventowych oraz wesel, doświadczyliśmy pewnego rodzaju powtarzalności w branży. Stąd zrodził się pomysł na nowoczesny i nietuzinkowy proces powitania gości lampkami szampana. Sposób, o którym będą długo mówić po Waszym przyjęciu!

Kiedy Wasi goście zabiją w dzwon kelnerzy podadzą szampana wyciągając rękę z zielonej ściany. Goście nie spodziewają się skąd dostaną bąbelki, okienek jest dużo i nie są widoczne od strony gości.
Jak mawia klasyk: "Śmiechu jest co nie miara" :)
Od początku imprezy goście wprawiani są przez nas w dobry nastrój efektem zaskoczenia i są ciekawi dalszej części imprezy, Waszej imprezy!
Pamiętajcie, w tych czasach dużą role w życiu młodych ludzi odgrywają portale społecznościowe. Dzięki naszej ściance rolki czy relacje gości przyciągną dużo like'ów!

Ponadto mamy przygotowane niespodzianki dla najmniejszych. Jeśli spodziewacie się niepełnoletnich gości z najniższego okienka w ściance wyskoczy balonik lub inna niespodzianka wybrana przez Was.
Radość dziecka na widok balona jest nieopisana, znamy to z doświadczenia :)

Standardowo oferujemy dwa rozmiary ścianek: z jednym panelem przednim (zdjęcie 1) lub z dwoma panelami przednimi (zdjęcie 2). Każda ścianka posiada także dwa panele boczne. Wymiar pojedynczego panelu to 1,20m/2,20m. Inne wymiary omawiamy indywidualnie.

Możecie zamówić usługę z dojazdem, naszymi kelnerami oraz kieliszkami (szampana dostarcza usługobiorca) lub wynająć ściankę z odbiorem osobistym.

Głównie obsługujemy rejon Dolnego Śląska i okolic.
Dojeżdżamy na wskazane przez Was miejsce na 1,5h przed przyjazdem pierwszych gości.
W promieniu 50 km od miasta nasze koszty dojazdu wliczone są w kwotę zamówienia. O dojeździe w miejsce znajdujące się trochę dalej na mapie, rozmawiamy przy pierwszym kontakcie.

We Wrocławiu mieści się również punkt, gdzie wydajemy nasze panele na wynajem. Jesteśmy elastyczni czasowo, dzięki czemu staramy się jak najlepiej dopasować do Was jeżeli chodzi o godziny odbioru i zdania paneli.

Jeśli Wasza impreza ma rodzaj tematyczny (świąteczny, hallowenowy, urodzinowy) i brakuje Wam dekoracji dopasowanych pod Wasz event to jesteśmy jak najbardziej otwarci na dodatkowe dekoracje dostarczone przez Was lub przygotowane przez nasz zespół. W standardzie mamy klasyczne białe lub czarne rękawiczki.

Cennik jak i dodatkowe informacje znajdziecie na stronie.
Zachęcamy także do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Zapraszamy na media społecznościowe!
Do zobaczenia!

Ring for champagne - inna forma podania szampana Twoim gościom. - film 1 Ring for champagne - inna forma podania szampana Twoim gościom. - film 1

Oferta Ring for Champagne

Usługa (dojazd+kelnerzy)

od 2299 do 2899zł/ godz.

W cenie:
-do 3- 4 godzin z Wami

- 3 lub 4 panele

- 10 balonów dla dzieci

- dwóch lub trzech kelnerów

- opcjonalnie kieliszki szklane lub jednorazowe

Wynajem ścianki

od 1600 do 2400zł/ szt.

W cenie:
- 3-5 paneli

-drewniany napis i dzwon

- obsługa od 150-400 gości

- format trapezu lub kwadrat

- rekomendowana ilość osób serwujących 2-6

Opinie Ring for Champagne (1)

Ring for champagne - inna forma podania szampana Twoim gościom. id:56107
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
K
Katarzyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-08-2023
Wrocław
Data dodania: 06-09-2023

Serdecznie polecamy! 😄 Świetna atrakcja na rozpoczęcie uroczystości dla tych małych i tych dużych :) Goście byli bardzo pozytywnie zaskoczeni. Stres związany z początkiem imprezy zminimalizowany praktycznie do zera :) Cudowna zielona ścianka stworzyła niesamowitą atmosferę podczas uroczystości. Wszystko dopracowane na tip top. 😎 Organizacja, jakość i zgodność z ustaleniami pierwsza klasa. Pani Marta super komunikatywna i miła. Szampan podany przez ściankę o wiele lepiej smakował. 🥂🥂 Piękny wygląd ścianki okazał się również świetnym rekwizytem do zdjęć oraz dodatkowym miejscem spotkań i dyskusji.
Dziękujemy i z całego serca polecamy 💖💖

Ring for champagne
07-09-2023

Bardzo dziękujemy <3 polecamy się! :P

Kontakt Ring for Champagne

Nazwa firmy: Ring for Champagne
Imię: Marta 
Adres: Wrocław, woj. dolnośląskie
500-713...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 99
Zadzwoń
500-713...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie