Zobacz zdjęcia (5)
Moa Moa Atelier , Lubaczów - zdjęcie 1
Moa Moa Atelier , Lubaczów - zdjęcie 2 Moa Moa Atelier , Lubaczów - zdjęcie 3 Moa Moa Atelier , Lubaczów - zdjęcie 4 Moa Moa Atelier , Lubaczów - zdjęcie 5
1 / 5

Moa Moa Atelier id:51063

Lubaczów, podkarpackie

O nas

Moa Moa to efekt naszej pasji tworzenia rzeczy wyjątkowych, nietuzinkowych, niepowtarzalnych oraz zamiłowania do mody. Nasze kolekcje są inspirowane naturą i prezentują charakterystyczny styl, który jest kwintesencją kobiecości i romantyzmu w nowoczesnej estetyce.

Wierzymy iż wartość ręcznego wykonania i indywidualizacja produktu, przy zachowaniu jego nowoczesnego wyglądu, ma wyjątkową wartość i jest nowym wymiarem luksusu.

Jesteśmy niewielkim zespołem ludzi pełnych pasji, podekscytowanych unikatowymi pomysłami, zjednoczonych silnym przekonaniem wartości ręcznego wykonania i indywidualizacji produktu, przy zachowaniu jego nowoczesnego wyglądu, ma wyjątkową wartość i jest nowym wymiarem luksusu.
Wierzymy w jakość i nie ustajemy w dążeniu do tworzenia wyjątkowych produktów, które niosą sobą unikalność, elegancję, tradycyjne podejście do rzemiosła i zasady etycznej produkcji.

Każdy egzemplarz Moa Moa jest projektowany i wykonywany ręcznie w naszym studio w Polsce. Utrzymując nasz projekt i produkcję we własnym zakresie, mamy pełną kontrolę od koncepcji do projektu, konstrukcji i dostawy. Istniejemy dla Ciebie i chcemy tworzyć Twoje idealne akcesoria. Cała magia dzieje się w naszym polskim studio, gdzie pracujemy z narzeczonymi, kobietami na całym świecie.

liczba odwiedzin: 685

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie