Zobacz zdjęcia (5)
Mobilny Bar / Mobilny Cocktail Bar / Mobilni Barmani, Lublin - zdjęcie 1
Mobilny Bar / Mobilny Cocktail Bar / Mobilni Barmani, Lublin - zdjęcie 2 Mobilny Bar / Mobilny Cocktail Bar / Mobilni Barmani, Lublin - zdjęcie 3 Mobilny Bar / Mobilny Cocktail Bar / Mobilni Barmani, Lublin - zdjęcie 4 Mobilny Bar / Mobilny Cocktail Bar / Mobilni Barmani, Lublin - zdjęcie 5
1 / 5

Mobilny Bar / Mobilny Cocktail Bar / Mobilni Barmani id:52183

Lublin, lubelskie

O nas

Tipsy Paradise ">


Cześć! Jesteśmy zespołem początkujących barmanów, dla których świat alkoholi to przede wszystkim dobra zabawa. Ukończyliśmy z powodzeniem szkolenie w Ogólnokrajowej Szkole Barmanów i pragniemy dalej poszerzać swoją wiedzę i umiejętności w tym zakresie. Z przyjemnością zajmiemy się obsługą Twoich gości, na wszelakich imprezach i eventach między innymi:
Weselach
Eventach firmowych
Wieczorach panieńskich i kawalerskich
Rocznicach
Urodzinach
Ba nkietach
Wszędzie gdzie tylko potrzebujesz!

Zapewniamy kompleksową obsługę alkoholową, razem z całym potrzebnym asortymentem m.in wszelkiego rodzaju szkłem, mobilnym barem i naczyniami barmańskimi.
Dajemy pełną swobodę w wyborze menu koktajli. Jeśli zaplanowałeś/aś już swoje wymarzone menu, chętnie je dla Ciebie przygotujemy. Jeśli potrzebujesz pomocy w przygotowaniu odpowiedniego menu koktajli, oferujemy swoją pomoc w tym aspekcie. Na podstawie Twoich wskazówek i preferencji przygotujemy ofertę, z której z pewnością będziesz zadowolony/na. Jeśli chcesz nam dać całkowitą swobodę i wolną rękę w tym aspekcie, również postaramy się przygotować w pełni zadowalającą ofertę.
W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości służymy pomocą.
Z racji, że jesteśmy początkującymi barmanami i dopiero rozpoczynamy swoją przygodę oferujemy odpowiednio niską cenę. Jesteśmy przekonani, że w tym aspekcie też będziesz zadowolony/na.
Zapraszamy do kontaktu. Jako, że jesteśmy także studentami, uprzejmie prosimy o kontakt przez wiadomości sms, na pewno oddzwonimy. Przez natłok obowiązków i częstym przebywaniu na uczelni, często nie jesteśmy w stanie odbierać telefonów i wiadomości sms to preferowana przez nas forma kontaktu

liczba odwiedzin: 596

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie