Zobacz zdjęcia (5)
drink bar na weselu, pokazy barmańskie, Lublin - zdjęcie 1
drink bar na weselu, pokazy barmańskie, Lublin - zdjęcie 2 drink bar na weselu, pokazy barmańskie, Lublin - zdjęcie 3 drink bar na weselu, pokazy barmańskie, Lublin - zdjęcie 4 drink bar na weselu, pokazy barmańskie, Lublin - zdjęcie 5
1 / 5

drink bar na weselu, pokazy barmańskie id:9331

Lublin, lubelskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość

O nas

Nasza praca jest naszą pasją :) Dlatego za każdym razem dajemy z siebie 200% albo i więcej! Wiemy jak dużo spraw każda Młoda Para musi załatwić przed ślubem dlatego proponujemy usługę kompleksową. Ale co to oznacza? Już wyjaśniam. Wybierając naszą ekipę Waszym zadaniem jest tylko wybór koktajli jakie będziemy serwowali na Waszym weselu. Proste prawda? Wszystko, co jest nam niezbędne do pracy przywozimy ze sobą, czyli: bar, sprzęt, szkło, którego nikt nie musi nam zbierać i zmywać, alkohole, soki, owoce, zioła, duuuużo lodu i wiele innych. Co dzięki temu macie Wy –Młodzi? Przede wszystkim spokojną głowę i pewność, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik. Macie więcej czasu dla siebie lub na inne ważne sprawy, bo nie musicie biegać za alkoholem, szukać gdzie go dostaniecie i najlepiej w dobrej cenie; nie musicie nam dawać wódki weselnej, załatwiać zmywania w domu weselnym. Dzięki temu oszczędzacie przede wszystkim czas a często też sporo pieniędzy ;)
Właśnie znaleźliście drink bar, który na długo zapamiętają Wasi goście a Wy nie będziecie musieli pamiętać o niczym… Czekamy na kontakt :)

Opinie AIR SHOW FLAIR (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt AIR SHOW FLAIR

Nazwa firmy: AIR SHOW FLAIR
NIP: 7123034483
Imię i nazwisko: Kuba Kaczkowski
Adres: Lublin, woj. lubelskie
liczba odwiedzin: 3563

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie