Zobacz zdjęcia (14)
Modelowanie Balonów, Malowanie Twarzy, Bańki, Animacje dla dzieci, Łódź - zdjęcie 1
Modelowanie Balonów, Malowanie Twarzy, Bańki, Animacje dla dzieci, Łódź - zdjęcie 2 Modelowanie Balonów, Malowanie Twarzy, Bańki, Animacje dla dzieci, Łódź - zdjęcie 3 Modelowanie Balonów, Malowanie Twarzy, Bańki, Animacje dla dzieci, Łódź - zdjęcie 4 Modelowanie Balonów, Malowanie Twarzy, Bańki, Animacje dla dzieci, Łódź - zdjęcie 5
Modelowanie Balonów, Malowanie Twarzy, Bańki, Animacje dla dzieci, Łódź - zdjęcie 6
1 / 14

Modelowanie Balonów, Malowanie Twarzy, Bańki, Animacje dla dzieci id:35348

Łódź, łódzkie
(0)
Dodaj opinię
512-711...

O nas

W dzisiejszych czasach pokazy różnych form atrakcji na weselu, jak również innego rodzaju imprezach, stały się niemal normą. Organizatorzy prześcigają się w pomysłach, które mają zadziwić i zapewnić dobrą zabawę zaproszonej rodzinie i przyjaciołom. Dlatego, jeżeli chcecie Państwo zaskoczyć swoich gości i sprawić, aby zapamiętali Wasze przyjęcie na bardzo długo nasze balonowe atrakcje będą gwarancją waszych oczekiwań.

W naszej ofercie posiadamy modelowanie balonów, malowanie twarzy, wielkie bańki mydlane, balony z helem oraz dekoracje sal weselnych.

Modelowanie balonów to atrakcja, której nie może zabraknąć podczas każdej imprezy. Dzieci, jak również dorośli, uwielbiają oglądać proces tworzenia ich wymarzonego wzoru, który później otrzymają w prezencie. Wymodelowane przez nas balonowe wzory mogą pełnić formę ozdoby, wymarzonej zabawki lub nagrody w konkursie

Malowanie twarzy jest jedną z najczęściej i najchętniej wybieranych animacji z naszej oferty. Posiadamy duży katalog wzorów do wyboru, ale w razie potrzeby nasi utalentowani i kreatywni animatorzy są w stanie wykonać dowolny zaproponowany rysunek. Używamy tylko najwyższej jakości, profesjonalnych, nietoksycznych, przebadanych dermatologicznie oraz łatwo zmywalnych farb. Nasze doświadczenie w tej dziedzinie jest gwarancją uśmiechu na twarzach zadowolonych dzieci oraz dorosłych.

Wielkie bańki mydlane to jedna z lepszych atrakcji, na które dzieci zawsze wyczekują z niecierpliwością. Jesteśmy w stanie wytworzyć bańki różnych wielkości oraz kształtów. Do animacji zapraszamy również dzieci, aby mogły spróbować nauczyć się tworzyć swoje własne bańki.

Dekorujemy sale weselne w zależności od pomysłu zamawiającego używając balonów wypełnionych powietrzem lub helem.

Parę słów o nas:
W ciągu kilku poprzednich lat występowaliśmy na terenie całego kraju, zapewniając niezapomniane wrażenia na imprezach firmowych, eventach, festynach, targach i prywatnych spotkaniach. Współpracowaliśmy z największymi korporacjami, firmami, galeriami handlowymi, a także z prywatnymi osobami. Posiadamy szerokie spektrum działania oraz tworzymy indywidualne projekty w zależności od potrzeb klienta.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Oferta

Cena za godzinę

150zł/ Godz.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Imię: Bartłomiej 
Adres: Łódź, woj. łódzkie
512-711...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 5259
Zadzwoń
512-711...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie