Zobacz zdjęcia (4)
MOOVIO - film ślubny - styl dokumentalny + teledysk, Puławy - zdjęcie 1
MOOVIO - film ślubny - styl dokumentalny + teledysk, Puławy - zdjęcie 2 MOOVIO - film ślubny - styl dokumentalny + teledysk, Puławy - zdjęcie 3 MOOVIO - film ślubny - styl dokumentalny + teledysk, Puławy - zdjęcie 4
1 / 4

MOOVIO - film ślubny - styl dokumentalny + teledysk id:55059

Puławy, lubelskie
E-firma umowa na odległość
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • teledysk z wesela

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery

Chciałbym wejść do Waszego świata na ten jeden wyjątkowy dzień i pokazać go moimi oczami. Chcę, żeby film wyzwalał dobre emocje – myślę o tym nie tylko podczas montażu, ale już w czasie filmowania. Jestem uważny i nieustannie obserwuję. Nieważne, czy będzie się lał z nieba żar czy deszcz, nieważne, czy wódka będzie słodka, a rosół słony – zrobię wszystko, żeby dzień Waszego ślubu już zawsze kojarzył się z najlepszą zabawą.
Wiem, że fotograf, którego Państwo zatrudnicie też chce pracować komfortowo. Między innymi dlatego nie jestem zwolennikiem filmowania w zespołach dwu lub trzyosobowych, które zwracają na siebie nadmierną uwagę. Mam nadzieję, że moje filmy udowodnią Państwu, że jedna doświadczona pełna pasji osoba nakręci efektowny film, nie robiąc zamieszania wokół siebie.

Chcesz zobaczyć PORTFOLIO ślubne i poznać szczegóły oferty? Napisz, a w mgnieniu oka wyślę link :-)

Pozdrowienia!
Marcin
moovio

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Myślę, że moja oferta wyróżnia się tym, że ma mnie :-D Trochę żartuję, a trochę nie. Z filmem, ze zdjęciami jest tak, że tworzy go konkretna osoba. Wynajmując ją, decydujemy się na jej sposób patrzenia na świat, jej wrażliwość. To są unikalne cechy o wiele ważniejsze niż sprzęt, bo ten w znacznej większości przypadków jest bardzo dobry w każdej ofercie. Będę zaszczycony, jeżeli będę mógł Was poznać, towarzyszyć Wam w tym jednym wyjątkowym dniu. Moja oferta ma wszystko to, co ważne (4K, dobry dźwięk, dowolna długość filmu itd.), ale ma też to, co najważniejsze: moje maksymalne skupienie na Was, empatię, moje wyczucie chwili, całego mnie starającego się znaleźć w dobrym miejscu, w dobrym czasie.

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Gotowe filmy w jakości 4K udostępniam na pendrive'ach, a w jakości Full HD umieszczam na swoim serwerze. Link do filmu możecie Państwo udostępnić gościom weselnym.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Film bez teledysku oddaję w ciągu 15 dni od dnia ślubu, a z teledyskiem w ciągu 30 dni.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Lubię każdy moment, w którym widać szczęście Młodej Pary. Nie ma lepszego efektu specjalnego niż ludzka twarz i emocje. Nic tak bardzo nie upiększy filmu, jak uśmiech Panny/Pani Młodej :-)

Jaki jest styl naszej pracy?

Pracuję głównie solo. Uważam, że jedna para oczu, uważność, umiejętność słuchania i przewidywania wystarczą, żeby nagrać wszystko, co trzeba i jak trzeba. Jeżeli nie lubicie wielkiego zamieszania, jeżeli nie chcecie dnia ślubu zamienić w imprezę pod tytułem "kręcimy film", to jestem dla Was. Staram się łączyć umiejętność słuchania, takt, dyskrecję ze zdecydowaniem, a nawet przebojowością, kiedy tylko to służy filmowi.
Czasami dochodzą mnie słuchy o cichej wojnie pomiędzy fotografami a filmowcami. Nie znam tego z autopsji. Jestem empatyczny i staram się tak pracować, żeby fotograf także wykonał swoją robotę komfortowo :-)

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Jasne! Najważniejsze żebyście świadomie wybrali mój sposób patrzenia na świat. Jeżeli on Wam się podoba, to wszystko inne jest do dogadania.

Jakie są aktualne trendy w realizacji filmów ślubnych?

Myślę, że wciąż największe wrażenie robią teledyski. Są krótkie, dynamiczne, wygodne do dzielenia się w Internecie. Lubię je tworzyć. Nieustannie jednak cenię dłuższe dokumentalne formy, w których czas leci wolniej a słowa i relacje nadają wszystkiemu sens.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Ludzi :-) Naprawdę. Lubię pobyć sam, ale to inni ludzie sprawiają, że jesteśmy ludźmi. Życie dla innych ludzi ma sens.

Nasze pasje.

Siatkówka, natura, muzyka, psychologia, rozmowa...

liczba odwiedzin: 150

Popularne miasta w okolicy