Zobacz zdjęcia (6)
Motel & Restauracja Pintal, Gorzów Wielkopolski - zdjęcie 1
Motel & Restauracja Pintal, Gorzów Wielkopolski - zdjęcie 2 Motel & Restauracja Pintal, Gorzów Wielkopolski - zdjęcie 3 Motel & Restauracja Pintal, Gorzów Wielkopolski - zdjęcie 4 Motel & Restauracja Pintal, Gorzów Wielkopolski - zdjęcie 5
Motel & Restauracja Pintal, Gorzów Wielkopolski - zdjęcie 6
1 / 6

Motel & Restauracja Pintal id:53894

Gorzów Wielkopolski, lubuskie
(0)
Dodaj opinię
664-480...
698-632...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • restauracja na wesele

Dodatkowe informacje

  • stoły prostokątne
  • klimatyzacja

Pozostałe typy imprez

  • imprezy okolicznościowe
  • chrzciny, komunie

Motel & Restauracja Pintal Gorzów Wielkopolski to rodzinna firma, która istnieje od 1990 roku. Od początku swojej działalności staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, aby sukcesywnie podnosić jakość oferowanych usług. Motel znajduje się przy wyjeździe z Gorzowa w kierunku na Gdańsk i w bliskiej odległości od centrum Gorzowa.

Co może zaproponować swoim gościom Motel & Restauracja Pintal? Wesele dostosowane do Waszych potrzeb! Do dyspozycji naszych gości jest duża sala restauracyjna na 60 osób, sala konferencyjna na 35 osób, sala bankietowa na 120 oraz stylowa sala staropolska na 22 osób. W zależności od typu wesela, które chcecie zorganizować zapewniamy, że u nas znajdziecie coś dla siebie. Huczne wesele? A może kameralne przyjęcie weselne? Różnorodność naszych sal sprawia, że zorganizujecie wesele w swoim stylu. Aranżacja sali weselnej dostosowana będzie do stylu lub motywu przewodniego Waszego wesela.

Motel & Restauracja Pintal to także niezwykle stylowy hotel na wesele. Do dyspozycji gości jest 48 miejsc noclegowych w 24 pokojach hotelowych. Każdy pokój jest komfortowo urządzony i idealnie nadaje się do tego, aby w nim odpocząć i zrelaksować się po szampańskiej zabawie do białego rana. Przed motelem znajduje się ogrodzony, zamykany na noc bezpłatny parking na 60 miejsc, dzięki czemu goście weselni będą mogli bez obaw pozostawić tam swoje pojazdy na czas trwania całej imprezy. Menu weselne, które możemy Wam zaoferować z całą pewnością Was zadowoli. Nasz szef kuchni przygotuje dla Was bogatą ofertę dań kuchni polskiej. Oczywiście menu ustalane jest w całości z parą młodą.

Zapraszamy do kontaktu i organizacji wesela w Motel & Restauracja Pintal!

Promocje

24.06.2023 (sobota)
+ gratis

Opinie Restauracja Pintal (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Restauracja Pintal

Nazwa firmy: Restauracja Pintal
Adres: Gorzów Wielkopolski, ul. Oś. Bermudy 24F, 66-403, woj. lubuskie
664-480...
698-632...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 53
Zadzwoń
664-480...
698-632...
Napisz

Popularne miasta w okolicy