Zobacz zdjęcia (5)
Music Song - Michał Szpurek DJ na wesele, Leszno - zdjęcie 1
Music Song - Michał Szpurek DJ na wesele, Leszno - zdjęcie 2 Music Song - Michał Szpurek DJ na wesele, Leszno - zdjęcie 3 Music Song - Michał Szpurek DJ na wesele, Leszno - zdjęcie 4 Music Song - Michał Szpurek DJ na wesele, Leszno - zdjęcie 5
1 / 5

Music Song - Michał Szpurek DJ na wesele id:49262

Leszno, wielkopolskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po niemiecku

Instrumenty:

  • akordeon
  • saksofon
  • skrzypce

Firma Music Song działa na rynku od 1991 roku. Zajmujemy się prowadzeniem i organizowaniem imprez okolicznościowych, a także profesjonalnym nagłośnieniem. Trzydziestoletnie doświadczenie dało nam opinie wiarygodnego i zaufanego partnera.

Dzięki naszej firmie Wasza impreza weselna będzie niezapomniana, obfita w wiele atrakcji i dobrze przygotowana. Zapewniamy sprzęt i obsługę wysokiej klasy. Nasi DJ-je doskonale sprawdzają się podczas przyjęć weselnych, gdzie oprócz muzyki proponują gościom najlepsze gry i zabawy, zapraszają do tańca oraz dbają o niezwykłą atmosferę.

Nie ma takiej muzyki, której nie można znaleźć naszym repertuarze. Zabierzemy Was w szaloną podróż w czasie do lat ’60,’70, ’80, 90’ a jednocześnie pilnie śledząc listy przebojów, zaserwujemy hity królujące teraz na parkietach całego świata.
Impreza z Music Song to nie tylko muzyka. To także najlepszy sprzęt nagłaśniający, który przyprawi o gęsią skórkę. Zapewniamy również oprawę świetlną, która sprawi, że goście nieprędko zapomną o Waszym weselu.

Dostarczanie ludziom powodów do śmiechu i tańca to chyba najlepsza praca na świecie, ale jednak praca. Nasi klienci cenią nas za pełen profesjonalizm od pierwszej, do ostatniej minuty imprezy. Gwarantujemy, że zadbamy, aby nic nie przeszkadzało w zabawie Wam i Waszym gościom.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

NIP: 6971034803
Adres: Leszno, woj. wielkopolskie
liczba odwiedzin: 920

Popularne miasta w okolicy