Zobacz zdjęcia (5)
Dj Swistak - Twoje wesele - moja pasja:) Zróbmy to razem., Krotoszyn - zdjęcie 1
Dj Swistak - Twoje wesele - moja pasja:) Zróbmy to razem., Krotoszyn - zdjęcie 2 Dj Swistak - Twoje wesele - moja pasja:) Zróbmy to razem., Krotoszyn - zdjęcie 3 Dj Swistak - Twoje wesele - moja pasja:) Zróbmy to razem., Krotoszyn - zdjęcie 4 Dj Swistak - Twoje wesele - moja pasja:) Zróbmy to razem., Krotoszyn - zdjęcie 5
1 / 5

Dj Swistak - Twoje wesele - moja pasja:) Zróbmy to razem. id:1922

Krotoszyn, wielkopolskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

Szukasz nieprzeciętnego Dj -a …..? To Ja!

Mam na imię Tomek i odkąd pamietam zawsze moją pasją była muzyka. Zebrane przez te lata doświadczenie,merytoryczne przygotowanie, odpowiednio dobrana muzyka, oraz energia, a wszystko to połączone z wysokiej klasy sprzętem i oświetleniem sprawią, że Twoja impreza będzie niezapomniana!

Ślub i wesele to niewątpliwie jedne z najważniejszych wydarzeń w życiu, wiec jeśli macie jakieś zwariowane, nietuzikowe pomysły na nie chętnie o nich porozmawiam. Osobiście dokładam wszelkich starań, żeby impreza pozostała w pamięci bawiących się na długo jako SZAMPAŃSKA od samego wejścia na salę aż do ostatniego gościa.

Konkursy czy dekoracja światłem? Czemu nie ! Do każdego zlecenia podchodzę z wielkim zaangażowaniem, taka byście Państwo wyjątkowo wspominali ten najpiękniejszy dzień. Połączenie pracy z pasją to najlepszy mix, który sprawia, że każde przyjęcie weselne, 18,jubileusz, urodziny czy też impreza firmowa będzie Twoim niezapomnianym przeżyciem. Pracuję głównie w Wielkopolsce ale z chęcią dojadę również do ciebie gdziekolwiek mieszkasz w Polsce.

Uprzedzę odpowiedz na jedno z najczęściej padających pytań by zaoszczędzić sobie wzajemnie czas: Ile to kosztuje? Nie mam sztywnego cennika, wszystko zależy od charakteru imprezy, miejsca, ilości gości , terminu a także od waszych oczekiwań. Nie jestem przesadnie drogi ale też nie należę do najtańszych w branży. Więc jeśli głównym priorytetem jest dla ciebie cena a nie jakość to nie mnie szukasz. więcej djswistak pl
w ofercie też :
- dekoracja światłem
- ciężki dym na pierwszy taniec w chmurach
- literki "Love"
- Automatyczny Barman "BARMIX "

Zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam,
Tomek

liczba odwiedzin: 3674

Wyjątkowe sale weselne w mieście Krotoszyn

Popularne miasta w okolicy