Dj Swistak - Twoje wesele - moja pasja:) Zróbmy to razem. id:1922

Kontakt

4
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Dj Swistak - Twoje wesele - moja pasja:) Zróbmy to razem.

Ostatnio widziany dzisiaj
604-357...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Krotoszyn, wielkopolskieZobacz na mapie
Data dodania: 31-10-2009
Liczba odwiedzin: 1670

Oferta

Szukasz nieprzeciętnego Dj -a ?

Kultura , estetyka i super muzyka sprawią ,że ten niepowtarzalny dzień będzie prawdziwie udany i zostanie na zawsze w pamięci. Ślub i wesele to niewątpliwie jedne z najważniejszych wydarzeń w życiu. Ja osobiście dokładam wszelkich starań, a żeby zabawa pozostała w pamięci bawiących się na długo jako SZAMPAŃSKA od samego wejścia na salę aż do ostatniego klienta. Do każdego zlecenia podchodzę z wielkim zaangażowaniem, tak abyście Państwo wyjątkowo wspominali ten najpiękniejszy dzień.
Muzyka od zawsze była i jest moją największą pasją. Połączenie pracy z pasją to najlepszy mix, który sprawia, że każde przyjęcie weselne, studniówka, urodziny czy też event firmowy będzie Twoim niezapomnianym przeżyciem.

Pozdrawiam Tomek

Mój teren działania to głównie WIELKOPOLSKA (KROTOSZYN) i sąsiednie województwa ale dojeżdżam praktycznie w każde miejsce w Polsce, więc serdecznie zapraszam do kontaktu:)


Muzyka twoich oczekiwań jako dj-konferansjer gram wyłącznie oryginalne znane przeboje co daje gwarancje, że usłyszysz to co lubisz i tylko w oryginalnym wykonaniu! Nie robię długich przerw-każdy może bawić się wtedy kiedy ma na to ochotę! W trakcie planowych przerw (np. podczas posiłków głównych) sączy się odpowiednia nastrojowa muzyczka nie mam sztywno ustalonego repertuaru - muzyka jest dostosowywana na bieżąco do "temperatury na parkiecie" Gadzety i fajne zabawy tylko podkręcaja tą temperaturę :)
Zawsze można sale też "pokolorować światłem"

Pracuje głównie na markach:
- Pioneer dj
- Denon dj
- QSC
- Laserworld
- American dj
- Eurolite
- RCF
- Mackie
- Shure

Szczegóły:

  • prowadzenie zabaw

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Dj Swistak - Twoje wesele - moja pasja:) Zróbmy to razem.
Imię:Tomek
Województwo:wielkopolskie
Miejscowość:Krotoszyn
Kod:63-700

Nowe ogłoszenia