Dj Swistak - Twoje wesele - moja pasja:) Zróbmy to razem. id:1922

Kontakt

3
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Dj Swistak - Twoje wesele - moja pasja:) Zróbmy to razem.

Tomek Ostatnio widziany 12-06-2018
604-357...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Krotoszyn, wielkopolskieZobacz na mapie
Data dodania: 31-10-2009
Liczba odwiedzin: 1845

Oferta

Szukasz nieprzeciętnego Dj -a …..? To Ja!

Mam na imię Tomek i odkąd pamietam zawsze moją pasją była muzyka. Zebrane przez te lata doświadczenie,merytoryczne przygotowanie, odpowiednio dobrana muzyka, oraz energia, a wszystko to połączone z wysokiej klasy sprzętem i oświetleniem sprawią, że Twoja impreza będzie niezapomniana!

Ślub i wesele to niewątpliwie jedne z najważniejszych wydarzeń w życiu, wiec jeśli macie jakieś zwariowane, nietuzikowe pomysły na nie chętnie o nich porozmawiam. Osobiście dokładam wszelkich starań, żeby impreza pozostała w pamięci bawiących się na długo jako SZAMPAŃSKA od samego wejścia na salę aż do ostatniego gościa.

Konkursy czy dekoracja światłem? Czemu nie ! Do każdego zlecenia podchodzę z wielkim zaangażowaniem, taka byście Państwo wyjątkowo wspominali ten najpiękniejszy dzień. Połączenie pracy z pasją to najlepszy mix, który sprawia, że każde przyjęcie weselne, 18,jubileusz, urodziny czy też impreza firmowa będzie Twoim niezapomnianym przeżyciem. Pracuję głównie w Wielkopolsce ale z chęcią dojadę również do ciebie gdziekolwiek mieszkasz w Polsce.

Uprzedzę odpowiedz na jedno z najczęściej padających pytań by zaoszczędzić sobie wzajemnie czas: Ile to kosztuje? Nie mam sztywnego cennika, wszystko zależy od charakteru imprezy, miejsca, ilości gości , terminu a także od waszych oczekiwań. Nie jestem przesadnie drogi ale też nie należę do najtańszych w branży. Więc jeśli głównym priorytetem jest dla ciebie cena a nie jakość to nie mnie szukasz.

Zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam,
Tomek

Szczegóły:

 • prowadzenie zabaw

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

Dj Swistak - Twoje wesele - moja pasja:) Zróbmy to razem.
Imię:Tomek
Województwo:wielkopolskie
Miejscowość:Krotoszyn
Kod:63-700

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.