Dj Swistak - OPRAWA I PROWADZIENIE RÓZNYCH IMPREZ id:1922

Oferta
Dodaj do plannera

MUZYCZNA OPRAWA IMPREZ:

Ślub i wesele to niewątpliwie jedne z najważniejszych wydarzeń w życiu. Ja osobiście dokładam wszelkich starań, ażeby zabawa pozostała w pamięci bawiących się na długo jako SZAMPAŃSKA od samego wejścia na salę aż do "ostatniego klienta"!

Oferuję: Muzyka na wesele jaką oferuję to bardzo bogaty repertuar nagrań począwszy od lat 50-tych po najnowsze przeboje z list przebojów. W mojej dyskografii także: muzyka typowo weselna, muzyka biesiadna.. własny transport profesjonalne estradowe nagłośnienie na wesele i wszelkie inne imprezy.

Organizacja imprez typu:

1. Imprezy tradycyjne
- wesele
- poprawiny
- andrzejki
- sylwester
- bal karnawałowy
- dancing

2. Imprezy dla firm
- imprezy firmowe
- bankiety
- imprezy integracyjne
- plenery
- imprezy okolicznościowe

3. Imprezy szkolne
- dyskoteki
- studniówki
- półmetek
- komers

4. Imprezy rodzinne i wśród przyjaciół
- prywatki
- osiemnastka
- urodziny
- imieniny

Zasięg działania:

Mój teren działania to głównie WIELKOPOLSKA (KROTOSZYN) i sąsiednie miejscowości ale dojeżdżam praktycznie w każde miejsce w Polsce. Odpowiednie nagłośnienie imprezy jest równie ważne jak dobranie stosownego repertuaru. Dlatego tak wielką wagę przywiazuję również do odpowiedniego przygotowania się na sali... ustawienie głośników na sali tanecznej, odpowiednie wysterowanie - a wszystko po to aby muzyka na weselu i każdej innej imprezie cieszyła podczas zabawy i jednocześnie nie przeszkadzała w trakcie siedzenia przy stoliku...

Zachęcam do zapoznania się z moimi narzędziami pracy, ponieważ Twoja oprawa muzyczna będzie m.in dziełem tegoż sprzętu :)

Muzyka dostosowana do imprezy:

Moim zdaniem muzyka na każdej uroczystości/imprezie musi być przyjemna dla ucha... Wesele jest tym szczególnym dniem, kiedy chcemy aby WSZYSTKO było najlepsze i aby każdy kto z niego wychodzi zapamiętał je jak najlepiej. Nie można przy tej okazji zapomnieć, że muzyka grana na weselu będzie nam towarzyszyć od samego wejscia na salę aż do samego końca i dlatego jest głównym czynnikiem warunkującym dobrą zabawę!

Jako DJ weselny gram tzw. muzykę trzech pokoleń, zapewniajac dzieki temu świetną zabawę dla każdej grupy wiekowej!

Muzyka na impreze:
- muzyka szalonych lat 60-tych
- muzyka lat 70- i 80-tych czyli "wiecznie zielone" utwory
- muzyka lat 90,
- disco polo
- muzyka weselna i muzyka biesiadna
- lansowana przez stacje radiowe muzyka współczesna

Na wyraźne życzenie gram także:
- hip-hop
- techno / house / trance / r'n'b
- metal / hard rock

Muzyka twoich oczekiwań jako prezenter gram wyłącznie oryginalne znane przeboje co daje gwarancje, że usłyszysz to co lubisz i tylko w oryginalnym wykonaniu! nie robię długich przerw-każdy może bawić się wtedy kiedy ma na to ochotę! w trakcie planowych przerw (np. podczas posiłków głównych) sączy się odpowiednia nastrojowa muzyczka nie mam sztywno ustalonego repertuaru - muzyka jest dostosowywana na bieżąco do różnych gustów biesiadników oraz do ich wieku nie istnieje coś takiego jak przerwa pomiędzy utworami! kawałki są miksowane jeden z drugim tak, że nachodzą na siebie kolejno...

Dedykacje:
W każdym momencie wesela goście mogą poprosić o ulubiony utwór i zadedykować go wybranej osobie. Muzyka na wesele w wykonaniu zespołu muzycznego przygotowana jest według ściśle określonego repertuaru.

Zamawiając nagłośnienie na wesele w wykonaniu DJ-skim macie gwarancję zabawy przy praktycznie każdym kawałku, o który poprosicie.

Pracuje głównie na markach:
- Pioneer dj
- Laserworld
- American dj
- Eurolite
- RCF
- Mackie


Zapraszam

Cennik

Orientacyjna cena: 1600 PLN

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

604-357...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Dj Swistak - OPRAWA I PROWADZIENIE RÓZNYCH IMPREZ
Imię:Tomek
Województwo:wielkopolskie
Miejscowość:Krotoszyn
Kod:63-700
Data dodania: 31-10-2009
Liczba odwiedzin: 1481

Polecamy

Nowe ogłoszenia