Zdjęcia | Oferta | Cennik | Opinie 5

Animus Kwartet smyczkowy / skrzypce na ślub id:9611

Kontakt

3
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Animus Kwartet smyczkowy / skrzypce na ślub

Ostatnio widziany 13-01-2018
609-639...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (5)
Kraków, małopolskie
Data dodania: 09-02-2013
Liczba odwiedzin: 8729

Oferta

Wyjątkowa oprawa muzyczna ślubów, przyjęć weselnych, bankietów w wykonaniu skrzypiec solo lub kwartetu smyczkowego (2skrzypiec, altówka, wiolonczela). W wykonaniu kwartetu szeroki repertuar od Bacha po muzykę filmową, Beatlesów, tanga argentyńskie, walce i piosenki pop, profesjonalne, wyjątkowe interpretacje. Utwory na życzenie. Dojazd na miejsce w południowej Polsce. Posiadamy doświadczenie i bogaty repertuar, lata praktyki nadają naszemu zespołowi wyjątkowe brzmienie.
Oprawa muzyczna w naszym wykonaniu sprawi, że Twój ślub będzie wyjątkowym i najpiękniejszym wydarzeniem.
Kontakt na mail oraz pod numerem telefonu podanym w ogłoszeniu.
Oferujemy swoje usługi w województwach małopolskim, śląskim i podkarpackim, ale mobilność zespołu pozwala na przemieszczanie się w dowolne miejsce. Osobiście uzgadniamy repertuar, omawiam go z organistą i proboszczem. Stoję zawsze po stronie Państwa Młodych, gdyż to jest Wasz ślub i Wasze życzenia powinny zostać spełnione.

Instrumenty:

  • altówka
  • skrzypce

Śpiew:

  • ilość osób: 4
  • śpiew damski

Cennik

Oferta nr 1
300 / występ
skrzypce solo - 300 zł
kwartet smyczkowy - 1200 zł
kwartet smyczkowy ze śpiewaczką - 1500 zł
duet - 700 zł

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
Ocena dla: Animus Kwartet smyczkowy / skrzypce na ślub id:9611
Ilość głosów: 5
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Natalia HP
Natalia HP
(5)
Dodano: 15-02-2017
Data imprezy: 17-09-2016
Miejscowość: Dębno
Najlepszy kwartet jaki znam. Pełen profesjonalizm. Świetna oprawa zarówno ślubu jak i wesela. Szeroki repertuar. Wykonanie na bardzo wysokim poziomie. Szczerze polecam. Na pewno nikt nie pożałuje. Niesamowite wspomnienia przy genialnej aranżacji. Strzał w dziesiątkę!
Justyna
Justyna
(5)
Dodano: 23-02-2015
Oprawa muzyczna ślubów w wykonaniu tego kwartetu zasługuje na uznanie! Pełen profesjonalizm! Obecnie przygotowuję się do własnego ślubu, więc tym bardziej rozumiem jak ważna jest wyjątkowa oprawa tego dnia. W tak ważnym momencie wykonywana przez ten kwartet muzyka chwyta za serce... Nie raz zakręciła mi się w oku łza, gdy patrzyłam na znajome pary, a dziewczyny swoją wspaniałą muzyką tworzyły z każdego momentu ślubu przepiękną chwilę. Dużym plusem jest to, że dziewczyny są komunikatywne i dobrze się z nimi współpracuje we wszystkich kwestiach organizacyjnych. Dzięki nim każdy ślub staje się jeszcze piękniejszy!
Asia & Mateusz
Asia & Mateusz
(5)
Dodano: 18-02-2015
Serdecznie dziękujemy za wspaniałą oprawę muzyczną naszego wesela. Gratulujemy pełnego profesjonalizmu, organizacji oraz umiejętności wszystkim członkom zespołu. Zarówno my jak i goście jesteśmy zachwyceni. Swoją muzyką stworzyliscie wspaniałą atmosferę oraz niepowtarzalny klimat, który towarzyszył nam wszystkim cały wieczór i całą noc. Dziękujemy za to,iż dzięki Wam 11.10.2014r. zostanie w naszej pamięci jako dzień wyjątkowy, pełen wzruszeń i cudownych wspomnień. Zagwarantowaliście nam zabawę najwyższej jakości, której nie oparł się żaden gość! Wszystkim bardzo polecamy! Asia & Mateusz
Młoda Para
Młoda Para
(5)
Dodano: 20-02-2013
Niezapomniane chwile przy wyjątkowej muzyce ... Jesteśmy bardzo zadowoleni z pięknej oprawy muzycznej na naszym ślubie.
Michał
Michał
(5)
Dodano: 20-02-2013
Data imprezy: 15-09-2012
Gorąco polecam Animus Kwartet, który wspaniale ozdobił muzycznie mój ślub i przywitał gości na sali weselnej. Miło się z nimi współpracowało a goście byli zachwyceni! Powodzenia w dalszej działalności!

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Animus Kwartet
Imię:Natalia
Województwo:małopolskie
Miejscowość:Kraków

Nowe ogłoszenia