Zdjęcia | Oferta | Opinie 2

Śpiew na ślubie ( pianino + wokal ) id:32906

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość Opinie (2)
Kraków, małopolskie
Data dodania: 30-12-2017
Liczba odwiedzin: 518

Oferta

Oferuję profesjonalną i niezapomnianą oprawę muzyczną ślubu.Od lat śpiewam i dzielę się tą pasją przy uroczystości zaślubin. Dysponuję nagraniami, które chętnie prześlę Państwu na maila. Istnieje możliwość oprawy z udziałem pianina . Przykładowe pieśni: Alleluja, Schowaj mnie, Ave Maryja Jasnogórska, Powietrzem Moim Jest i wiele innych. Dostępność w Krakowie i okolicach.
Zachęcam do kontaktu w celu poszerzenia informacji :)

Instrumenty:

  • pianino

Śpiew:

  • ilość osób: 2
  • śpiew damski

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
Ocena dla: Śpiew na ślubie ( pianino + wokal ) id:32906
Ilość głosów: 2
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Tomasz
Tomasz
(5)
Dodano: 22-04-2018
Data imprezy: 14-04-2018
Miejscowość: Wola Batorska
Długo szukaliśmy osoby, która zaśpiewa na naszym ślubie. Gdy trafiliśmy na Panią Marię od razu wiedzieliśmy, że to jest to :). I nie zawiedliśmy się. W kościele stworzyła doskonałe tło do naszej ceremonii. My, jak i goście byliśmy zachwyceni jej śpiewem :). Równie sprawnie ustaliliśmy utwory, które chcieli byśmy usłyszeć, również te, których nie było w repertuarze. I nie był to problem, za co wielki szacunek. Serdecznie dziękujemy, że była Pani z nami tego dnia i gorąco polecamy parom, które pragną, aby ten ich szczególny dzień był jeszcze bardziej wyjątkowy :-)
Marta
Marta
(5)
Dodano: 03-01-2018
Data imprezy: 20-05-2017
Miejscowość: Kraków
Marysia śpiewała w kościele podczas mojego ślubu. Bardzo długo nie mogliśmy znaleźć odpowiedniej osoby, która byłaby w stanie sprostać naszym oczekiwaniom. Jej glos jest cieply, a każdy utwór bardzo nas wzruszał w tym wyjątkowym dla nas dniu. Goście tez byli zachwyceni!;-) Marysia jest osobą niezwykle profesjonalną i otwartą na propozycje odnośnie nowych utworow, które chcielibyśmy uslyszec, a nie ma ich w jej repertuarze. Bardzo dziękujemy i serdecznie polecamy !

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.