Zobacz zdjęcia (1)
Myk i Pstryk! - Polaroidy na Twoje wesele, Warszawa - zdjęcie 1
1 / 1

Myk i Pstryk! - Polaroidy na Twoje wesele id:39248

Warszawa, mazowieckie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • fotoksiążka

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Co robimy?

Zapewniamy aparaty Polaroid wraz z obsługą. Wyobraź sobie, że każdy z Twoich gości, na wyciągnięcie ręki może zrobić sobie odlotową pamiątkę – wystarczy chwycić za aparat i Pstryk!

Dlaczego to jest fajne?

* Zdjęcia wychodzące z aparatu są gotowe od razu, nie trzeba czekać na wywołanie tak jak w przypadku aparatów analogowych.
* Każde zdjęcie jest jednocześnie naklejką! Łatwo można wkleić je do księgi gości lub wykorzystać w inny sposób.
* Nasze wkłady są ponad 2 razy tańsze niż wkłady Instaxa! Dlatego możemy zaproponować więcej zdjęć w niższej cenie.
* Mamy dużo pomysłów na zastosowanie Waszych zdjęć. Dodatkowo posiadamy w ofercie różne akcesoria, które dodadzą charakteru Waszemu przyjęciu.
* Nasze aparaty zapisują wszystkie zdjęcia wewnątrz urządzenia. Dlatego po przyjęciu macie dostęp do wszystkich zdjęć online!

Gdzie działamy?

Na terenie całej Polski. Po złożeniu zamówienia wysyłamy je do Was kurierem. Wszystko jest bezpiecznie zapakowane, a po imprezie zamawiamy kuriera powrotnego.

Jaki to koszt?

Ceny kształtują się w granicach 900 - 2900 w zależności od wybranego pakietu. Oczywiście jesteśmy elastyczni i pakiety można dowolnie modyfikować, tak, aby spełnić Twoje oczekiwania.

Napisz do nas!

Otrzymasz unikatową ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb, tak aby nasze zdjęcia stały się najpiękniejszą pamiątką z Waszego ślubu.

_______Myk i Pstryk!_______

liczba odwiedzin: 799

Popularne miasta w okolicy