Zobacz zdjęcia (45)
Studio Concept Film i Fotografia, Warszawa - zdjęcie 1
Studio Concept Film i Fotografia, Warszawa - zdjęcie 2 Studio Concept Film i Fotografia, Warszawa - zdjęcie 3 Studio Concept Film i Fotografia, Warszawa - zdjęcie 4 Studio Concept Film i Fotografia, Warszawa - zdjęcie 5
Studio Concept Film i Fotografia, Warszawa - zdjęcie 6
1 / 45

Studio Concept Film i Fotografia id:16782

Warszawa, mazowieckie
(3)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
792-994...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

 • 4K
 • album tradycyjny
 • dron
 • fotoksiążka
 • pakiet foto+video
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna
 • studio

Do wyboru:

 • 1 fotograf
 • 2 fotografów

Jeśli zastanawiacie się:

Jak zatrzymać magię wyjątkowej chwili?
Jak sprawić by najważniejsze momenty w życiu nie poszły w zapomnienie?
Jak uwiecznić klimat i emocje, by móc je przeżywać wciąż na nowo?


Dobrze trafiliście! To nasz przepis:

Szczypta wyczucia, odrobina wyobraźni, duża łyżka warsztatu, dodajemy około kilograma pasji oraz litr schłodzonej ambicji, a to wszystko podajemy z lampką wytrawnego nastroju.

Dlaczego my?
W branży ślubnej od 2006 roku.
Film i fotografia to nasza pasja.
Jesteśmy otwarci na ludzi i sztukę.
Jesteśmy elastyczni i głodni nowych wyzwań.
Wciąż rozwijamy swoje umiejętności.
Podążamy za trendami oraz technologią.
Posiadamy doświadczenie w pracy w telewizji oraz przy filmach dokumentalnych.
Jesteśmy Laureatami plebiscytu ORŁY BRANŻY ŚLUBNEJ 2021 - wyłącznie dzięki pozytywnym opiniom naszych klientów.

Wyjątkowa jakość naszym mottem!
Studio Concept spośród konkurencyjnych firm wyróżnia się niezwykłą pasją zespołu oraz wszechobecnym profesjonalizmem. Stale rozwijamy swoje umiejętności i doświadczenie poprzez udział w projektach komercyjnych oraz telewizyjnych.

Mieliśmy przyjemność realizować projekty dla:
TVP „Kobiety Mazowsza”, “Alarm”
BIELSAT “Wagon”, “Dwóch na dwóch”
TVN Turbo „Jak to ruszyć?”, „Legendy PRL-u”.
Polsat Cafe „Looksus”
Polsat Play „ Gadżety Salety”.
Obsługujemy takie marki jak:
PEUGEOT, CITROEN, Mercedes, IVECO, MACMILLAN, PKN ORLEN, IVECO, SIEMENS, 3M, MEDICOVER, BERM,
wiele innych.

Produkujemy także film dokumentalny “BEZKARNI”, którego fragment publikowany był w Wirtualnej Polsce, Onecie oraz w wielu lokalnych portalach.
Profesjonalny fotograf!
Wbrew pozorom, fotografia ślubna nie jest łatwą dziedziną w świecie zatrzymanych kadrów. Jest jednak niewątpliwie najbardziej rozwijającą się specjalizacją w ostatnich latach. Czy za ilością fotografów oferujących usługi w branży ślubnej, jaka pojawiła się w ciągu pięciu lat, podążyła jakość wykonywanych zdjęć ślubnych? Niewątpliwie, tak. Olbrzymia konkurencja zmusiła nas do podążania za trendami międzynarodowych, uznanych, fotografów oraz inwestowanie
w nowoczesne wyposażenie, które na przestrzeni dekady przeszło totalną metamorfozę. Dzisiejsze aparaty fotograficzne dają olbrzymie możliwości, zwiększają skuteczność wykonania ostrych oraz dobrze naświetlonych zdjęć. Jest jednak haczyk. Pomimo podniesienia jakości przez wielu fotografów, to ich jakość ginie w całej palecie nowopowstałych usługodawców, którzy dostrzegli potencjał zarobkowy w tej branży. Nagły wzrost liczby usługodawców bez przygotowania, doświadczenia i elementarnej wiedzy o fotografii sprawił, że trudno jest dostrzec pośród tej masy prawdziwe perełki, które będą w stanie namalować historię Waszego ślubu w sposób profesjonalny, z pasją, rozmysłem, wyczuciem i zaangażowaniem. Jaki zatem powinien być fotograf na ślub, na weselę? Fotografia ślubna to w 95% fotografia reportażowa. Nie wliczając naturalnie fotografii plenerowej, czy krótkich sesji z rodziną podczas wesela. Fotograf ślubny powinien być zatem czujny i dyskretny. Oprócz wiedzy fotograficznej, talentu, istotną cechą jest doświadczenie. Umiejętność znalezienia się w odpowiednim czasie, w odpowiednim momencie jest niepowtarzalną cechą profesjonalnych fotografów. Otwartość do ludzi, nawiązanie kontaktu, uspokojenie emocji to kolejne właściwe dla fotografa cechy. Wszystkie te istotne cechy sprawią, że historia ślubu napisana okiem fotografa, będzie wyjątkowa, niebanalna, prawdziwa, naturalna i na długie lata. Przestrzegajcie się fotografów reżyserów. Fotograf będący jak cień, szepczący co chwila do ucha wskazówki, jak macie się zachowywać, ustawiać to zmora charakteru fotografii reportażowej, a przy okazji drugoplanowa rola w Waszym ślubnym filmie.

Profesjonalny kamerzysta!
Podobnie jak z fotografami, ostatnie lata to wzrost osób oferujących filmy ślubne. Analiza jakości jest podobna jak dla fotografii ślubnej. Oferty kuszą swoimi niskimi cenami ale co za tym się kryje?
Stworzyć film jest niezwykle trudno. Nie wystarczy kamera w dłoni by móc realizować filmy marzeń. Nie wystarczy nawet by, produkować filmy poprawne. Warsztat, doświadczenie, wiedza i talent to podstawa. Do tego należy zdecydowanie dodać umiejętność planowania. Stworzenie zespołu, który będzie współgrał ze sobą, właściwie rejestrował obraz Waszego wyjątkowego wydarzenia. Dobry zespół, fantastyczne ujęcia to podstawa do montaży niebanalnego, dynamicznego filmu. Poszukiwanie artystycznych ujęć, dynamiczne podążanie za wydarzeniami, intuicja, refleks i olbrzymi bagaż doświadczenia to gwarancja sukcesu. Studio Concept gwarantuje, odpowiedną selekcję kamerzystów ślubnych. Współpracujemy wyłącznie z osobami utalentowanymi, wyszkolonymi i gwarantującymi profesjonalne ujęcia. W naszej ekipie brak osób przypadkowych. Kamerzysta na ślub i wesele to osoba godna zaufania, zaangażowana, niebanalna, twórcza, z duszą artystyczną..

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Studio Concept Film i Fotografia - film 1 Studio Concept Film i Fotografia - film 1
Pokaż kolejny film

Opinie Studio Concept (3)

Dodaj opinię
Studio Concept Film i Fotografia id:16782
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 3 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
A
Alina
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-08-2019
Ożarów Mazowiecki
Data dodania: 29-08-2019

Bardzo dziękujemy ekipie Studio Concept za wykonanie zdjęć na naszym ślubie 3.08.2019, zdjęcia wyszły przepięknie! Zarówno współpraca przed jak i w dniu ślubu - bez zarzutu, widać pełen profesjonalizm. Pan Damian wykazał 100% zaangażowania z swoja pracę, miał milion świetnych pomysłów, pomimo że nie planowaliśmy zdjęć plenerowych, podczas imprezy ślubnej "porwał" nas na 5 minut i wykonał kilka cudownych zdjęć, które będą dla nas piękną pamiątką :) Z przyjemnością oglądamy zdjęcia i wracamy do tych pięknych chwil, jak najbardziej polecam Studio Concept!

Studio Concept
30-08-2019

Bardzo ślicznie dziękujemy :)

K
Klaudia
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-06-2017
trębki
Data dodania: 11-10-2017

Przy takiej oprawie filmowo/zdjęciowej aż chce się przeżyć tą chwilę jeszcze raz :) Duży wybór zdjęć, możliwość zamówienia fotoksiążki w dobrej cenie, a przede wszystkim wzruszający film - piękne uchwycenie tego co najważniejsze na ślubie. Będzie co pokazywać dzieciom ;)
Polecam !

M
Monika
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-05-2016
Ustka
Data dodania: 22-03-2017

Bardzo, bardzo dziękuję całej ekipie Studio Concept za profesjonalną obsługę w zakresie fotografowania i filmowania w dniu naszego ślubu. Nagrali wszystko co było dla nas najważniejsze, a przy tym byli dyskretni, nie rzucali się w oczy. Sympatyczni ludzie z pasją. Film bardzo nam się podoba, ale najczęściej wracamy do teledysków - cudownie, że są!
Z pełną odpowiedzialnością POLECAM!

Kontakt Studio Concept

Nazwa firmy: Studio Concept
Imię i nazwisko: Kuba Rasato
Adres: Warszawa, ul. Sokratesa 13, 01-909, woj. mazowieckie
792-994...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 3007
Zadzwoń
792-994...
Napisz

Popularne miasta w okolicy