Imperium Rozrywki Wojciech Adamus

Czechowice-Dziedzice, śląskie

O nas

Wesele jest wspaniałą imprezą, ale głównie dla dorosłych. Swoją pracą (pasją) sprawię, że zapomnisz, że przyszedłeś z dziećmi, gdyż zaabsorbuję cały ich czas i uwagę, a radości nie będzie końca. Dynamiczne i intensywne zabawy doprowadzą dzieciaki do totalnej euforii.
Jeśli jednak coś pokusi Cię, aby zobaczyć, jak bawi się Twoje dziecko, to muszę Cię ostrzec. Kiedy raz się u nas pojawisz, możesz już nie chcieć wracać, bo wszyscy którzy przychodzą, zgodnie twierdzą, że u nas po prostu zabawa jest najlepsza ;)
Entuzjazm, niezwykle, pozytywna energia i zaangażowanie czynią nas wyjątkowymi i wielokrotnie wciągają do szalonej zabawy również rodziców.
W swoich animacjach stawiam na żywe, dynamiczne zabawy, oparte na wesołej rywalizacji, tańcu, rytmie i eksplozji jak największej ilości energii (za to ostatnie rodzice są najbardziej wdzięczni). Między zabawami pojawia się taka atrakcja jak szczudlarz, który puszcza bańki, a następnie udziela warsztatów z chodzenia na szczudłach. Nieodzownym elementem jest również skręcanie z balonów fantazyjnych figurek. Istnieje również możliwość zamykania dzieci w bańce mydlanej.
Istnieje możliwość wystawienia rachunku, lub faktury VAT.

liczba odwiedzin: 1400

Wyjątkowe sale weselne w mieście Czechowice-Dziedzice

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie