Zobacz zdjęcia (5)
Świecący napis LOVE - Świecące Love - 125cm - Styl Retro! Hit Sezonu!!, Częstochowa - zdjęcie 1
Świecący napis LOVE - Świecące Love - 125cm - Styl Retro! Hit Sezonu!!, Częstochowa - zdjęcie 2 Świecący napis LOVE - Świecące Love - 125cm - Styl Retro! Hit Sezonu!!, Częstochowa - zdjęcie 3 Świecący napis LOVE - Świecące Love - 125cm - Styl Retro! Hit Sezonu!!, Częstochowa - zdjęcie 4 Świecący napis LOVE - Świecące Love - 125cm - Styl Retro! Hit Sezonu!!, Częstochowa - zdjęcie 5
1 / 5

Świecący napis LOVE - Świecące Love - 125cm - Styl Retro! Hit Sezonu!! id:30082

Częstochowa, śląskie

O nas

HIT SEZONU 2017/2018 - Świecący napis LOVE !!

Ślubne Love Częstochowa - Oferujemy wynajem świecącego napisu LOVE na Wasz najważniejszy dzień w życiu! Sprawcie sobie prezent i zadbajcie o romantyczną atmosferę na Waszym Ślubie/Weselu. Duży i elegancki napis LOVE w stylu "retro" to idealna atrakcja na ten dzień!

Dzięki wysokości 125cm i szerokości 80cm nasz napis prezentuje się świetnie i okazale. Światło ciepłego koloru żółtego daje romantyczny i klasyczny klimat - światło to można regulować wedle upodobań. Napis LOVE to także świetny rekwizyt do Waszych zdjęć ślubnych. Nie zwlekaj i już teraz zamów napis na Wasz termin i zadbaj o wyjątkowy klimat tego dnia oraz zaskocz swoich gości!!

To my jesteśmy dla Państwa i dbamy o Wasz komfort po przez podejście do wykonania naszej usługi. Terminowość, szczegółowe ustalenia, przyjazna atmosfera - tego się trzymamy i to się sprawdza w naszych usługach imprezowo-rozrywkowych które świadczymy od 10 lat!

Wraz z napisem zostawiamy na miejscu komplet dodatkowych kabli oraz żarówek na zapas.

LOKALIZACJA: Częstochowa +80km (Radomsko, Kłobuck, Wieluń, Praszka, Zawiercie, Katowice, Myszków, Bełchatów, Kamieńsk, Lubliniec, Szczekociny)

TRANSPORT DO 40km - GRATIS!!!

liczba odwiedzin: 2250

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie