Zobacz zdjęcia (5)
Natural Frame Studio, Kraków - zdjęcie 1
Natural Frame Studio, Kraków - zdjęcie 2 Natural Frame Studio, Kraków - zdjęcie 3 Natural Frame Studio, Kraków - zdjęcie 4 Natural Frame Studio, Kraków - zdjęcie 5
1 / 5

Natural Frame Studio id:46508

Kraków, małopolskie
(5)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
531-373...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • full HD
  • teledysk z wesela
  • pakiet foto+video

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery

Z wykształcenia jestem fototechnikiem, fotografuję od 2009 roku. Dzięki współpracy z muzykami zainteresowałam się także filmowaniem, już od kilku lat kręcę filmy z koncertów oraz nagrań na żywo. Pragnę rozwijać się w tej dziedzinie zarówno pracując z muzykami, jak i parami młodymi. Ze mną nie musicie się martwić, że będziecie musieli coś powtarzać tylko do filmu, wszystkie najważniejsze momenty i emocje ujmę w naturalny sposób.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jako, że rozpoczynam usługi związane z filmowaniem bardzo mi zależy, aby film Wam się spodobał i wykonać go w taki sposób jaki omówimy.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Zajmuję się głównie fotografią, dlatego wiem co mogę lub nie, aby nie przeszkodzić Waszemu fotografowi w uwiecznieniu najpiękniejszych chwil.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z filmowaniem?

Filmować zaczęłam dzięki muzykom, którym robiłam zdjęcia, jakieś 5 lat temu. Pewnego dnia zapytali mnie "Marlena, a może spróbowałabyś nakręcić film z koncertu?"

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Fotografuję już od 2009 roku, filmy ze ślubów zaczęłam kręcić w tym roku.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

To, że mogę swoim klientom sprawić radość. :) Radość i pamiątkę na całe życie!

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Posiadam dwie profesjonalne pełnoklatkowe lustrzanki oraz 4 obiektywy... Wszystko zawsze ze sobą zabieram, nie musicie się martwić, że coś stanie się ze sprzętem. :)

Opinie Natural Frame Studio (5)

Natural Frame Studio id:46508
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 5 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
M
Magda i Manu
5.00
 / 5
Nowa opinia
Data ślubu: 01-07-2023
Kraków
Data dodania: 28-09-2023

Współpraca z Marleną to czysta przyjemność! Serdecznie polecamy Natural Frame Studio, jeśli szukacie kogoś do stworzenia dla Was pięknej pamiątki ze ślubu, wesela czy innego wydarzenia. Marlena potrafi uchwycić piękne momenty i zrobić z tego świetne filmy. Dla nas nagrała długi i krótki film z przygotowań w domu, ślubu, krótkiej sesji i wesela. Organizując nasze przyjęcie nie byliśmy pewni, czy chcemy tylko zdjęcia czy warto również mieć film. Z perspektywy czasu uważamy, że zdecydowanie się na obie opcje to była najlepsza decyzja jaką mogliśmy podjąć. Filmy Marleny oddają tyle emocji, wzruszenia, śmiechu.. To jak dobiera ona materiał i łączy go z muzyką jest po prostu genialne! Poza tym ustalenie szczegółów jest bardzo proste, ponieważ potrafi ona doradzić, pozostaje w kontakcie z klientem i dostarcza materiał bardzo szybko! Nie wiemy jak robi tyle dobrych ujęć jako jedna osoba, bo czasami wydawałoby się, że była w kilku miejscach naraz, także podziw dla niej! Jeśli mielibyśmy wybrać jeszcze raz, to na pewno wybraliśmy ponownie Natural Frame Studio. Polecamy! Magda & Manu

G
Gosia
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-06-2022
Wieliczka
Data dodania: 08-09-2022

Nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszego filmu ślubnego. Mieliśmy małe przyjęcie, wiec nie spodziewaliśmy się cudów, a okazało się, że Marlena potrafiła zebrać taki materiał, że film jest po prostu genialny.


Wspaniała jakość, świetnie dobrana muzyka, dodatkowe ujęcia w trakcie uroczystości w formie sesji, ale przede wszystkim zebranie najlepszych momentów z przyjęcia, dzięki którym mogliśmy się zarówno wzruszyć jak i pośmiać.

Z całego serca polecamy! Możecie być pewni, że jeśli zdecydujecie się na wybór Natural Frame Studio to dostaniecie sto razy lepszą pamiątkę ślubną niż jesteście w stanie sobie wyobrazić! My już z niecierpliwością czekamy na świętowanie rocznic, na których będziemy ponownie oglądać nasz cudowny film i wracać wspomnieniami do tego pięknego dnia!
Marlena, cieszymy się, że to właśnie Ty stworzyłaś dla nas tę wspaniałą pamiątkę. Dziękujemy!

Natural Frame
11-09-2022

Dziękuję za super współpracę!!

K
Kamila
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-09-2020
Leńcze
Data dodania: 27-12-2020

Z całego serca polecamy Natural Frame Studio! Marlena stworzyła dla nas przepiękny teledysk ślubny lepszy niż go sobie wymarzyliśmy! 😍 Wszyscy goście są nim zachwyceni (muzyka, ujęcia, jakość, pomysł na montaż.. można wymieniać bez końca) coś fantastycznego 🥰 dłuższy film z wesela bawi i wzrusza wszystkich za każdym razem 🤗 nie mamy pojęcia jak to zrobiłaś ale ujęłaś najlepsze momenty z naszego wesela ☺️ cieszymy się, że byłaś z nami w tym dniu ❤️ jesteś cudowną osobą, która potrafi słuchać i realizować swoją wizję łącząc ją wizją pary młodej ❤️
Jeżeli ktokolwiek ma wątpliwości czy rozpocząć współpracę z Marleną to koniecznie musi zobaczyć wszystkie jej fantastyczne filmy 🤩

Natural Frame
27-12-2020

Dziękuję za super współpracę!!

J
Joanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-08-2020
Kraków
Data dodania: 10-09-2020

Nie przypuszczałam, że z naszego skromnego przyjęcia weselnego w ogrodzie może powstać tak wspaniały materiał. :) Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu! Profesjonalizm i przesympatyczne podejście Pani Marleny tylko dopełniają całości. Polecam gorąco!

Natural Frame
15-09-2020

Dziękuję za super współpracę!

S
Sylwia
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-08-2020
Katowice
Data dodania: 25-08-2020

Pełen profesjonalizm i bardzo szybka realizacja! Jesteśmy bardzo zadowoleni z filmu z naszego międzynarodowego ślubu i wesela <3 Uchwycone cudowne momenty, dobra jakość, wszystko na czas! Bajka!

Natural Frame
15-09-2020

Dziękuję za super współpracę!

Kontakt Natural Frame Studio

Nazwa firmy: Natural Frame Studio
NIP: 6772443657
Imię i nazwisko: Natural Frame
Adres: Kraków, woj. małopolskie
531-373...
liczba odwiedzin: 4238
Zadzwoń
531-373...
Napisz

Popularne miasta w okolicy