NESTOR BARON DAIMLER ZABYTKOWY SAMOCHÓD DO ŚLUBU id:8101

Oferta
Dodaj do plannera

Jeśli chcą Państwo uświetnić i nadać wyjątkowy charakter swojej uroczystości zaślubin lub innemu ważnemu wydarzeniu-zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu piękny samochód NESTOR BARON RETRO.Gwarantujemy Wam niezapomniane wrażenia,które dostarczy Wam to jedyne unikatowe auto.

Daimler DS420
Mamy do zaoferowania Państwu unikatową, 8 osobową limuzynę Daimler Jaguar DS 420. Samochód ma niespotykany styl i oryginalny charter. Samochody te były wytwarzane dla brytyjskiego dworu królewskiego, zaczęto używać ich następnie na dworach królewskich w Danii oraz do przewożenia ważnych osobistości. We wcześniejszych latach limuzyny te konkurowały i wygrywały z Rolls-Roycem prestiżem, elegancją i stylem. Ten konkretny egzemplarz był wcześniej własnością rządu Wielkiej Brytanii. Jaguar retro był wytwarzany ręcznie w ilości zaledwie 250 sztuk rocznie, co wyjaśnia jego wyjątkowość . Daimler DS 420 z pewnością dostarczy Państwu luksusu, zawiera duże, wygodne i ekskluzywne wnętrze. Samochód wyróżnia się swoją prezencją i klasą. Limuzyna prezentuje się wspaniale zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz. Ma tapicerkę w kolorze kremowym oraz oryginalne drewniane wykończenia. Jest idealnym pojazdem ślubnym, doskonale nadeje się również do świętowania ważnych dla Państwa uroczystości, bardzo dobrze sprawdzi się też na wieczorze kawalerskim lub panieńskim. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, jesteśmy otwarci na Państwa sugestie.

Na

Dodatkowe informacje

Rodzaj:

  • Marka: Alfa Romeo
  • Kolor: czerwony
  • cabrio
  • zabytkowy

Cennik

Orientacyjna cena: 250 PLN / godz.

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

605-294...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

NESTOR BARON DAIMLER ZABYTKOWY SAMOCHÓD DO ŚLUBU
Imię:KRZYSZTOF
Województwo:łódzkie
Miejscowość:Pabianice
Kod:95-200
Data dodania: 16-05-2012
Liczba odwiedzin: 4474

Polecamy

Nowe ogłoszenia