Zobacz zdjęcia (1)
Niania na godziny / Animacje dla dzieci / Fotobudka dla dzieci / Kącik, Zakopane - zdjęcie 1
1 / 1

Niania na godziny / Animacje dla dzieci / Fotobudka dla dzieci / Kącik id:42610

Zakopane, małopolskie
E-firma videospotkanie / umowa na odległość

O nas

Szanowni rodzice, weselnicy oraz organizatorzy wesel,
zapraszam Was serdecznie do współpracy.
Oferuję:
- Opiekę na wysokim poziomie przez wykwalifikowaną i popartą referencjami nianię, w tym: pielęgnację, podawanie posiłków, gry, zabawy edukacyjne oraz ułożenie dzieci do snu.
- Animacje przez kreatywną i pełną śmiechu zabawę, w tym wyścigi rzędów, gry plenerowe, dmuchane zamki, zjeżdżalnie, ścianki wspinaczkowe, robienie prac plastycznych, eksperymentów, malowanie buziek, robienie brokatowych tatuaży, skręcanie balonów, zabawy z chustą animacyjną, i wiele wiele innych (zakres zabaw po ustaleniu budżetu).
- Fotobudkę dla dzieci, w tym robienie zdjęć przez dzieci aparatem instax, gadżety do przebieranek, ramki, aranżacja tła oraz album i akcesoria do ozdobienia albumu dla Pary Młodej.
- Organizację kącika dla dzieci, w tym zabawki, balony, akcesoria weselne, kącik słodkości, kwiaty. Kącik jest omawiany wcześniej pod względem kolorystycznym i jest dopasowany do całości sali weselnej pod względem estetycznym (usługa może być również zrealizowana bez opieki ani animacji).
Usługa jest dla tych, którzy chcą tańczyć, bawić się, a jednocześnie być spokojnym i mieć blisko swoje Pociechy. Gwarantujemy niesamowitą przygodę dla dzieci.
Pozdrawiam serdecznie,
Ewelina Drozdowska, Niania by Evy

liczba odwiedzin: 775

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie