Nice Band id:19288

Kontakt

Napisz wiadomość
Mogilno, kujawsko-pomorskie
Data dodania: 15-02-2016
Liczba odwiedzin: 261

Oferta

Działamy w tej branży od wielu lat !

Gwarantujemy profesjonalną oprawę muzyczną na najlepszych instrumentach YAMAHA oraz profesjonalnym nagłośnieniu.


Witamy Państwa na Naszej oficjalnej stronie internetowej. Mogą tutaj Państwo zapoznać się z informacjami dotyczącymi naszego zespołu muzycznego, odsłuchać pliki muzyczne (demo) wybranych utworów w Naszym wykonaniu, obejrzeć wybrane fragmenty Video z różnych uroczystości, na których mieliśmy zaszczyt być, zapoznać się z naszą ofertą: repertuarem i konkursami jakimi najczęściej bawimy gości oraz obejrzeć zdjęcia zespołu.Posiadamy wieloletnie doświadczenie i przygotowanie muzyczne, gwarantujące profesjonalizm w prowadzeniu wszelkiego rodzaju uroczystości okolicznościowych i imprez. Istniejemy na rynku muzycznym od ponad 15 lat. Do 2013 r istnieliśmy pod nazwą Zespół Muzyczny Adios, w którego skład wchodziły dwie osoby: Artur - założyciel zespołu, instrumentalista i wokalista oraz Arleta - wokalistka. Zmiana nazwy zespołu na Zespół Muzyczny Nice Band została zainspirowana nową, świeżą jakością oraz przyjęciem do zespołu Radka Szczepankiewicza- saksofonisty.
Wraz z początkiem 2015 r. mieliśmy zaszczyt powitać w naszym składzie kolejnego członka zespołu - Pawła Skowrońskiego (gitarzystę i wokalistę) posiadającego predyspozycje wodzirejskie.
Początek roku 2016 przyniósł nowe zniany - powitaliśmy w składnie nowego saksofonistę Miłosza Wekka.
Zawsze staramy się spełniać wysokie i indywidualne wymagania naszych Klientów. Proponujemy bardzo urozmaicony repertuar, który nieustannie wzbogacamy. Zawsze staramy się by jakość, którą oferujemy, była jak najwyższa w związku z czym inwestujemy w profesjonalny sprzęt, zapewniający doskonałe brzmienie w sali każdej wielkości oraz plenerze.
Jesteśmy dumni z tego, że możemy się nieustannie rozwijać oraz dzielić z Państwem zamiłowanie do muzyki oraz zabawy przez tak długi czas.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Instrumenty:

  • akordeon
  • gitara elektryczna
  • keyboard/organy
  • saksofon

W składzie:

  • wokalistka
  • wokalista

Opinie Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Nice Band
Województwo:kujawsko-pomorskie
Miejscowość:Mogilno
Kod:88-300

Nowe ogłoszenia