Zobacz zdjęcia (5)
Niesamowita fotografia ślubna - Peloton Studio, Wrocław - zdjęcie 1
Niesamowita fotografia ślubna - Peloton Studio, Wrocław - zdjęcie 2 Niesamowita fotografia ślubna - Peloton Studio, Wrocław - zdjęcie 3 Niesamowita fotografia ślubna - Peloton Studio, Wrocław - zdjęcie 4 Niesamowita fotografia ślubna - Peloton Studio, Wrocław - zdjęcie 5
1 / 5

Niesamowita fotografia ślubna - Peloton Studio id:25191

Wrocław, dolnośląskie
(33)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość / podpis elektroniczny
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna
  • studio

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

★★★★★ Oferuję Państwu wyjątkowe i niesamowite zdjęcia ślube oraz piękne sesje plenerowe z ekskluzywnym albumem ślubnym w cenie.

Rabaty: 15% rabatów za usługę, udzielamy jeżeli Wasza ceremonia odbywa się poza sezonem ślubnym (od listopada do marca) lub w dni od poniedziałku do czwartku.

Serdecznie zapraszam do współpracy

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Nazywam się Serhiy Prylutskyy, jestem profesjonalnym fotografem. Od 2009 roku zajmuję się fotografią ślubną i portretową. Lubię sprawiać aby człowiek był szczęśliwy i powodować uśmiech na jego twarzy. Z natury jestem maksymalistą i pracoholikiem, który uwielbia swoją profesję. W moich pracach używam technik niskiej tonacji (Low-key lighting), aby pokazać człowieka w niezwykłym i nietypowym miejscu jak również podkreślić całe piękno jego znaczenia w tym niesamowitym, wszechstronnym, bezwzględnym, brutalnym lecz pięknym świecie. Dlatego też dużo pracuję nad sobą, stale rozwijam się, zajmuję się poszukiwaniem świeżych pomysłów, ciekawych miejsc oraz lokalizacji. Regularnie odwiedzam najlepsze europejskie wystawy fotograficzne, ekspozycje jak również staroświeckie galerie sztuki.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia artystyczne.

W 2017 moje zdjęcie "METRO" na wystawie w Londynie dostało nominację z tematu fotografii nocnej:
NIGHT PHOTOGRAPHY NOMINEE w FINE ART PHOTOGRAPHY AWARDS 2017

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Technika i sprzęt
W swojej pracy wykorzystuję pełnoklatkowe aparaty:
- Nikon D4s profesjonalny aparat o dużej prędkości z rozdzielczością 16.2 Mpx.
- Nikon D810 profesjonalny aparat o wysokiej rozdzielczości 36.3 Mpx.

Jasne szkło żeby uchwycić wszystkie możliwe i ciekawe ujęcia pod czas sesji zdjęciowej:
- Nikkor 14-24mm F2.8G ED - szerokokątny profesjonalny artystyczny obiektyw
- Nikkor 24-70mm F2.8G ED - profesjonalny obiektyw reporterski
- Nikkor 70-200mm f/2.8G ED VR II - szybki profesjonalny teleobiektyw z plastycznym obrazkiem
- ZEISS Milvus 50mm f/2M ZF.2 Macro Lens - profesjonalny makro obiektyw z plastycznym artystycznym i bardzo ostrym obrazkiem

Dodatkowo używam profesjonalnych kompaktowych lamp błyskowych Nikon, w połączeniu z wyzwalaczami radiowymi PocketWizard, aby uzyskać pełną kontrolę nad grą światła i cienia w fotografii artystycznej:
- Nikon SB-910 AF Speedlight x4
- PocketWizard FlexTT5 Transceiver Radio Slave x4
- PocketWizard MiniTT1 Radio Slave Transmitter
- PocketWizard AC3 ZoneController

Korzystam z wielu modelujących modyfikatorów światła Profoto OCF Octa Softbox i Rogue Photographic Design, stabilizatora mocowania Digital Pro-M Camera Rotating Bracket oraz wielu różnorodnych filtrów kolorystycznych.
Jeżeli to jest niewystarczające ,włączamy – pełnowartościowy fachowy, studyjny angielski sprzęt fotograficzny Bowens Gemini 500R, który pozwala zrealizować jakiekolwiek plany twórcze i zadania artystyczne.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Ciekawostki na nasz temat.

Trochę historii o sobie
Chciałbym opowiedzieć trochę o sobie i moim doświadczeniu. Pierwsze początki mojej twórczości sięgają odległych lat 90., kiedy dostałem w podarku od matki pierwszy aparat analogowy Zenit-E. W ówczesnych czasach kolorowe klisze były bardzo drogie dlatego głownie robiłem zdjęcia na czarno-białej kliszy "Swiema". W ten sposób zacząłem uczyć się techniki i pierwszych podstaw fotografii. Następnie wraz z dostępnością kolorowych klisz, świat otworzył się dla mnie w nowy sposób. Zacząłem patrzeć na wiele rzeczy inaczej i bardzo zakochałem się w fotografii krajobrazowej, której masa różnych ciepłych kolorów i tonów w świetle zachodu słońca czy też zimnych farb w prostym leśnym trawniku, może być bez zarzutu utrwalona na zdjęciu.

Mijały lata, zdobyłałem doświadczenie, zmieniła się technika, a wraz z tym wszystkim poszerzały się moje horyzonty, nastały czasy kiedy to można było zacząć robić zdjęcia lustrzanką cyfrową, nie myśląc o pozostałej liczbie klatek w aparacie. Równocześnie z fotografią zacząłem uprawiać kolarstwo szosowe, dzięki któremu rozwinąłem w sobie cechy takie jak wytrwałość, wytrzymałość i nieustraszoność. Gdyż, kiedy trenujesz naprawdę, nie boisz się ani deszczu, ani brudu, ani zimna, ani nawet głębokiego nagromadzonego zmęczenia, musisz finiszować i osiągnąć cel, bez względu na to, jaki wysiłek to Ciebie kosztuje. Jak również to dzięki kolarstwu udało mi się zarobić w 2006 roku na pierwszą profesjonalną lustrzankę cyfrową przy pomocy której udało mi się zrobić setki portretów, poznać cechy i szczegóły fotografii portretowej oraz nadążyć z duchem czasu. Po osiągnięciu ogromnej i kolosalnej pracy w poznawaniu i doskonaleniu sztuki fotograficznej, zacząłem fotografować człowieka w niezwykłych miejscach i krajobrazach. Mianowicie robić to, co lubiłem od zawsze – łączyć fotografię portretowową i krajobrazową. W ten sposób moje głębokie zainteresowania przerodziły się w pracę, a kolarstwo któremu tak wiele zawdzięczam musiało zejść do rangi hobby.

Owocem tego w 2009 roku założyłem firmę "Peloton Studio". Gdzie słowo "Peloton" pochodzi od starofrancuskiej terminologii wojskowej strzelców "par peloton" (ruch w rzędach) w ofensywnym manewrze batalionu. W obecnym użyciu słowem tym nazywa się główną grupę w kolarstwie szosowym, gdzie ruch w "peletonie" pozwala zawodnikom zaoszczędzić znaczną część energii poprzez ruch w aerodynamicznym cieniu innych zawodników. Ze względu na wiele wysokich jakościowych, sentymentalnych i unikalnych interpretacji tego słowa dla mnie, wybrałem to nazwę "Peloton", ponieważ jest ona wyjątkowa i związana z udoskonaleniem, jak w przypadku armii francuskiej i zjednoczenia wysiłków aby osiągnąć maksymalny wynik, jak w kolarstwie, co dla mnie fotografa, jest zwłaszcza ważnie.

Serdecznie zapraszam Państwo do przeglądu mojego portfolio i do współpracy.

Certyfikaty Firma z klasą

Certyfikat 2021 Certyfikat 2020 Certyfikat 2019 Certyfikat 2018

Opinie (33)

Niesamowita fotografia ślubna - Peloton Studio id:25191
Średnia ocen: 4,99 / 5 z 33 opinii
4,99
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
K
Konrad
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-10-2021
Kraków
Data dodania: 14-01-2022

Nie mogliśmy sobie wyobrazić lepszego fotografa! Serhiy jest profesjonalistą w pełnym tego słowa znaczeniu. Odpowiednio przygotowuje się do wesela, chce poznać na czym zależy nam najbardziej żeby dopiąć każdy szczegół. Podczas wesela wykazuje się niebanalnym podejściem, wychodzi z inicjatywą, jest bardzo otwarty i sympatyczny, a kiedy trzeba zabawny dzięki czemu goście weselni dobrze się bawią. Zdjęcia z wesela mamy pełne emocji, niezapomnianych wrażeń, to trzeba umieć uchwycić, a Serhiy potrafi jak mało kto. Zaś najbardziej jesteśmy zadowoleni z sesji poślubnej. Fotograf proponuje niesztampowe miejsca, czasem wymagające parę godzin jazdy, ale zdecydowanie warto jest się udać. Sesja przebiega w miłej atmosferze, Serhiy ma głowę pełną pomysłów, każde zdjęcie jest przemyślane, ciekawe i oczywiście niezwykle piękne. Efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania, a zamówiona fotoksiążka jest jednym słowem fenomenalna. Jakość zdjęć powala, to jaki mają klimat jest nie do pojęcia i fotoksiążka jest wykonana mega-porządnie, robi wrażenie. Przed wybraniem Peloton Studio oglądaliśmy prace naprawdę wielu fotografów na targach ślubnych i śmiało mogę stwierdzić, że Serhiy wybija się ponad resztę. To jest prawdziwy fotograf z pasją, z wrodzonym talentem do tego zawodu. Samo to ilu znajomych po weselu prosiło o podanie namiarów na tego fotografa mówi samo za siebie. Jesteśmy bardzo zadowoleni i życzymy samych sukcesów Serhiy. Dziękujemy!

P
Patrycja
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-06-2021
Oleśnica
Data dodania: 21-10-2021

Wszystko na najwyższym poziomie. Cały czas widać zaangażowanie i ogromną pasję, z jaką Serhiy to robi. Doradza na każdym kroku, tak by zdjęcia wyszły perfekcyjnie. Potrafi uchwycić najlepsze momenty i efekt pracy jest świetny. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze zdjęć ze ślubu, wesela i sesji plenerowej. Najlepszy wybór, jakiego mogliśmy dokonać. POLECAMY każdej parze.

A
Agata
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-07-2021
Wrocław
Data dodania: 21-09-2021

Wybraliśmy Serhiyego spośród wielu innych fotografów, ponieważ jego zdjęcia zachwycały nas od samego początku. I się nie pomyliliśmy. To był możliwie najlepszy wybór!!! Otrzymaliśmy ponad 200 obrobionych i doskonałych zdjęć. Jesteśmy zachwyceni efektami, cała sesja odbyła się z wielkim zaangażowaniem Serhiyego, podpowiedziami jak się dobrze ustawić, a do tego w wesołej atmosferze. Polecamy wszystkim, którzy się zastanawiają kogo wybrać. Na pewno nie pożałujecie!!

K
Karolina i Michał
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-09-2020
Krapkowice
Data dodania: 22-02-2021

Na temat Serhiy’a można by pisać wiele wspaniałych słów. Określając Jego pracę w trzech słowach byłoby to:
1. Profesjonalizm. Chcieliśmy fotografa, przy którym nie musielibyśmy wątpić w Jego umiejętności, zdolności, pomysłowość oraz zaangażowanie i profesjonalne podejście. Właśnie to wszystko dostaliśmy. Od początku było widać w jego oczach coś, co wskazuje Ci, że tak, ten facet wie o czym mówi i wie co potrafi. Od razu wiedzieliśmy, że to jest nasz fotograf!
2. Kreatywność. Wystarczyło kilka minut, gdy wszedł do domu już na wstępie pokazał, że Jego wiedza, pomysłowość i wyobraźnia nie ma granic. Czuł, w jaki sposób wykorzystać potencjał dostępnych rzeczy, aby zrobić unikalne zdjęcia. Tego nie da się wyuczyć, takie coś od urodzenia płynie we krwi. Oddanie pełnego serca, połączonego z zamiłowaniem do fotografii, to właśnie jest Serhiy.
3. Naturalność. Nie wiemy nadal jaki dar posiada Serhiy, ale poprzez swoją naturalność i uprzejmość nasz stres na pierwszym spotkaniu opadł w 1 minutę. Po 5 minutach rozmowa wyglądała, jakbyśmy się znali od młodzieńczych lat. Wybierając Serhiy’a dokonaliśmy słusznego wyboru, którego nawet przez sekundę nie żałowaliśmy.
Dziś, rozmawiając z Serhiy’em o jego fantastycznie wykonanej pracy (wykonanie i obróbka zdjęć, przygotowanie albumu) rozmawiamy również o sprawach codziennych, żartujemy sobie, jak bliscy znajomi. Czasem myślimy, że Serhiy powinien być naszym gościem weselnym jako przyjaciel rodziny.

G
Grzegorz
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-02-2021
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Bielawa
Data dodania: 17-02-2021

Wszystkim niezdecydowanym szczerze polecamy! Zdjęcia, album są obłędne ! Fotograf oraz asystentka pracują mega profesjonalnie, wszystko było idealnie ustawione czasowo- my jako para młoda mogliśmy bez obaw po prostu powierzyć prace Serhiemu! Jeśli chcecie mieć pamiątkę na całe życie na którą będziecie patrzeć z uśmiechem na twarzy to wybór jest tylko jeden - Serhiy ! Bardzo Ci dziękujemy za to co dla nas zrobiłeś. Sesja ślubna to było marzenie.. Dla Ciebie nie ma słowa nie możliwe i nie do wykonania.. za dużo wody ? Żaden problem, zrobimy wyspę ! NAPRAWDE SZCZERZE POLECAMY - Człowiek z WIELKĄ PASJĄ !!!

M
Mateusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-09-2020
Ochodze
Data dodania: 11-02-2021

Najlepszy fotograf jakiego widziałem !!!
Uchwyci każdą niezapomnianą chwilę w idealnym momencie, w naszym albumie i zdjęciach, które dostaliśmy po weselu jesteśmy zakochani !!!
Idealnie wyszło każde ujęcie, praca ze światłem na najwyższym poziomie !
Generalnie to brakuje nam słów, żeby opisać to jak bardzo jesteśmy zadowoleni z naszego fotografa i zdjęć :D
Nawet każdy z gości chwalił podejście do ludzi, których fotografował - zawsze doradził, pomógł się ustawić no i pomysły jakie nam dał do zwariowanych zdjęci po prostu wysypują się z albumu :D
REWELACJA !!!
BRAĆ W CIEMNO !!!
Prawdziwy fachowiec i mistrz w swoim fachu !!!
DZIĘKUJEMY CI ZA WSZYSTKO !!!
To dzięki Tobie ten dzień był jeszcze piękniejszy i zostanie z nami na zawsze !!!
Pozdrawiają m&m's razem z Kaktusem <3

A
Anita i Marcin
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-08-2020
Syców
Data dodania: 16-01-2021

Jesteśmy zachwyceni! Serhiy to sympatyczny, kulturalny, z dużym poczuciem humoru i przede wszystkim bardzo profesjonalny fotograf. Robi rewelacyjne zdjęcia ślubne, a także świetnej jakości albumy. Gdybyśmy mieli jeszcze raz wybierać – to tylko Serhiy. Serdecznie polecamy!

B
Brygida
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-08-2020
Opole
Data dodania: 11-01-2021

Jestem bardzo zadowolona oraz wdzięczna za współpracę z fotografem Serheyem. Wykonał piękne, niebanalne zdjęcia, oraz niesamowity album. Serhey potrafi wykonać wyjątkowe ujęcia i złapać odpowiedni moment. Jest osobą bardzo kreatywną, posiada ogromną wiedzę. Po za tym jest bardzo miły, pomocny, zawsze uśmiechnięty, pełny energii. Będziemy polecać !

Pokaż więcej opinii

Kontakt

Adres: Wrocław, woj. dolnośląskie
liczba odwiedzin: 6043

Popularne miasta w okolicy