Zobacz zdjęcia (1)
Niezwykły film ze ślubu [Wolne teminy 2020]4k/dron/ Special Day Studio, Wołów - zdjęcie 1
1 / 1

Niezwykły film ze ślubu [Wolne teminy 2020]4k/dron/ Special Day Studio id:44798

Wołów, dolnośląskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • teledysk z wesela

Do wyboru:

  • 4 kamery

Pod marką Special Day Studio kryje się 4 zakochanych w filmie osób. Połączyła nas pasja do opowiadania historii obrazem. Razem w teamie pracujemy już drugi rok. Do tej pory zrealizowaliśmy dziesiątki projektów w tym najbardziej niezwykłe historie ślubne. Operując obrazem pokazujemy detale które tworzą niezwykle intymną i pełną serca historię. Każdy ślub jest inny, każda para jest wyjątkowa oraz wymaga indywidualnego podejścia po to by wydobyć filmem najgłębsze emocje. Miłość uzależnia, chyba to jest najlepszy opis tego dlaczego ciągle to robimy. W innych projektach nie możemy być świadkami czegoś tak niesamowitego.

Przez ponad dwa lata wypracowaliśmy sobie odpowiedni poziom zgrania jak i sprzętu. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem. Obraz rejestrujemy sprawdzonymi bezlusterkowcami, korzystamy z filmowych statywów, sliderów oraz elektronicznych stabilizatorów. W naszej ekipie mamy także uprawnionego pilota z dronem, który podobnie jak wszystkie nasze kamery potrafi rejestrować obraz 4k oraz zastosować slow motion. Dźwięk rejestrujemy na znane i sprawdzone rejestratory dźwięku.

Film ze ślubu oraz wesela, najczęściej oddajemy w postaci krótkiego teledysku oraz reportażu. Jednak ze względu na komfort reportażu nie oddajemy długich kilku godzinnych filmów. Nasze reportaże trwają od 30 do 45 minut. Dlatego niestety muszę zawieść osoby które oczekiwałyby kilkugodzinnego reportażu. Zdecydowaliśmy się na tą formę za względu na to że najczęściej takie kilkugodzinne tasiemce po obejrzeniu pierwszy raz trafiają do szuflady. My chcielibyśmy żeby nasz materiał był żywy oraz żeby można było do niego wracać.

Wybieramy się także z młodymi parami na sesje ślubne, dzięki zarejestrowaniu obrazu w inny dzień niż ślub możemy nagrać Was bez stresu i zupełnie na spokojnie ,a niesamowity plener tylko uatrakcyjni materiał.

Zapraszam do kontaktu, przygotujemy ofertę spersonalizowaną pod Was.

liczba odwiedzin: 908

Popularne miasta w okolicy