Zobacz zdjęcia (5)
Night Fever zespół z klasą 100% na żywo FILMY live, Lublin - zdjęcie 1
Night Fever zespół z klasą 100% na żywo FILMY live, Lublin - zdjęcie 2 Night Fever zespół z klasą 100% na żywo FILMY live, Lublin - zdjęcie 3 Night Fever zespół z klasą 100% na żywo FILMY live, Lublin - zdjęcie 4 Night Fever zespół z klasą 100% na żywo FILMY live, Lublin - zdjęcie 5
1 / 5

Night Fever zespół z klasą 100% na żywo FILMY live id:15271

Lublin, lubelskie
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Instrumenty:

 • akordeon
 • gitara basowa
 • gitara elektryczna
 • keyboard/organy
 • perkusja
 • pianino
 • saksofon
 • skrzypce
 • trąbka
 • wiolonczela

Oferta:

 • gramy na żywo
 • obsługa konferansjerska
 • prowadzimy zabawy
 • efekty świetlne
 • granie na błogosławieństwie
 • płyta DEMO audio
 • płyta DEMO video

W składzie:

 • wokalistka
 • wokalista
 • Liczba osób: 5

Dziękujemy za to że spośród ogromnej liczby zespołów zdecydowali się Państwo zajrzeć na nasz profil. Zdajemy sobie sprawę z licznej konkurencji, jednak jesteśmy przekonani że ten wybór jest słuszny. Często zdarza się, że zespoły, nawet pięcio "i więcej" -
osobowe pięknie brzmią w nagraniach demo na stronie internetowej,
natomiast w wykonaniu na żywo nie brzmi to już tak aż dobrze,
bądź brzmi podobnie jak na stronie, gdyż jest puszczane z playbacku. Znamy
takie przypadki. Zgodzą się Państwo ze mną że wówczas nie wygląda
to dobrze, część gości zauważa "malutkie oszustwo", inni widzą, ale
udają że nie widzą, inni nie wytrzymują i zaczynają mieć otwarte a nawiasem
mówiąc - słuszne pretensje. My jesteśmy uczciwą firmą i wykonujemy muzykę tylko i
wyłącznie na żywo. Gramy, śpiewamy i nie korzystamy z podkładów, ani półplaybacku.
Oprócz tego dbamy o aktywną konferansjerkę, zachęcamy gości do zabawy i budujemy z nimi dobrą relację w trakcie przyjęcia. Jeśli powierzą nam
Państwo oprawę swojego wesela - będzie to dla wszystkich niezapomniana noc.
Posiadamy bogaty repertuar - od klasyki rocka, popu lat '80 po najnowsze disco polo.

Oto nasza oferta:

Oprawa muzyczna imprezy (obsługa konferansjerska, prowadzenie,
organizowanie zabaw integracyjnych, granie i śpiewanie na żywo)
przez zespół Night Fever realizowana jest przez następujący
skład:
Skład 5-osobowy:

- Karolina Charko (wokal)
- Marcin Mierzwa (gitary, wokal)
- Rafał Konieczny - osoba odpowiedzialna za zespół, kierownik
(instrumenty
klawiszowe, konferansjer, wokal)
- Grzegorz Kuligowski (Perkusja)
- Michał Wąsik (Bas)

W odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:
Zapewniamy profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie sali.
tanecznej jak i sceny, zapewniamy muzykę w przerwach - zwykle gramy
45 - 50 min. i robimy 15 min. przerwy.
Gramy od momentu momentu gotowości, za który umownie przyjmujemy godzinę rozpoczęcia ceremonii zaślubin, do godziny 3:00 z
możliwością przedłużenia.

KOSZT: do ustalenia indywidualnie
(zaliczka wynosi 1000 zł, płatna podczas spisywania umowy podczas spotkania w gotówce, lub zdalnie na konto bankowe)

Opcje dodatkowe dotyczące wesel:
- oprawa muzyczna ślubu (2- 3 utwory wokalne, lub na skrzypcach)
-300 zł wokal, 300 zł skrzypce, skrzypce + wokal - 600 zł
- oprawa całej mszy przez zawodowego organistę 600 zł. (nie wliczając powyższych usług).

Zapewniamy profesjonalną obsługę konferansjerską dostosowaną do oczekiwań, rodzaju imprezy.
Zapewniamy własne nagłośnienie i oświetlenie.
Dojeżdżamy w każde miejsce na terenie kraju.

Istnieje możliwość posłuchania nas na żywo, po uzgodnieniu daty i miejsca spotkania, drogą telefoniczną lub mailową.

Zapraszamy do Kontaktu!

Night Fever Group

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Korzystając z naszej oferty mają Państwo stuprocentową gwarancję pełni satysfakcji ze świadczonych przez nas usług. Przyjęło się powiedzenie, że "podczas wesela najwięcej zależy od zespołu". Zgadzamy się z tym i dla nas najważniejsze jest to, żeby zadbać o cały przebieg przyjęcia weselnego, od planu przebiegu przyjęcia ustalonego z Państwem, kierownictwem lokalu, szefem kuchni (dotyczy to głównie dynamiki i stosunku czasu grania do długości i ilości przerw na posiłki, przemówienia, inne atrakcje), po dynamiczną obsługę konferansjerską w trakcie zabawy tanecznej i przede wszystkim gramy i śpiewamy na żywo, jesteśmy profesjonalnymi muzykami sesyjnymi, którzy w ciągu swojej działalności muzycznej współpracowali ze postaciami polskiej sceny muzycznej (Majka Jeżowska, Izabela Trojanowska, Marek Piekarczyk, Wanda Kwietniewska, Piotr Kupicha, Piotr Cugowski, Krzysztof Cugowski i wielu innych.). Zapewniamy muzykę na najwyższym poziomie wykonawczym, która porwie wszystkich uczestników do tańca i zabawy. Dla klientów oferujemy możliwość usłyszenia nas na próbie muzycznej na terenie Lublina, po wcześniejszym ustaleniu terminu spotkania. Nasz przedstawiciel może również umówić się z Państwem na niezobowiązujące spotkanie celem przedstawienia i omówienia warunków umowy, podczas takiego spotkania uzyskają Państwo odpowiedzi na wszelkie pytania. Istnieje również możliwość zdalnej rozmowy audio lub video, oraz możliwość zdalnego podpisania umowy listownie, bądź mailowo. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Zapraszamy do kontaktu!

Czym wyróżnia się nasza oferta?

To co nas wyróżnia spośród wielu innych zespołów, to wysoki poziom wykonawczy, bogate instrumentarium, profesjonalni muzycy - instrumentaliści i wokaliści z wykształceniem i bogatym doświadczeniem estradowym, oraz dorobkiem fonograficznym. Wyróżnia nas też rozsądny stosunek jakości usług do ceny.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Pracujemy w branży ślubnej od ponad 10 lat, ciągle zdobywamy nowe doświadczenia, jesteśmy muzykami stale koncertującymi i udzielającymi się jako muzycy sesyjni do różnych projektów fonograficznych.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Jeśli chodzi o wesele jednodniowe - nasz zakres to 12 godzin licząc od gotowości, za którą przyjmujemy godzinę rozpoczęcia ceremonii zaślubin.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Oprawa muzyczna, wykonywanie piosenek w 100% na żywo, bez podpierania się gotowymi podkładami muzycznymi, lub playbackami, obsługa konferansjerska - dynamiczne prowadzenie wesela, organizacja zabaw, dobry i luźny kontakt z uczestnikami imprezy.

Skład, w którym występujemy.

Karolina Charko - VOCAL. Karolina jest absolwentką kierunku Jazzu i Muzyki Estradowej oraz Edukacji Muzycznej na Wydziale Artystycznym Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie.
Brała udział w licznych programach telewizyjnych i konkursach wokalnych. W pierwszej edycji The Voice of Poland w grupie Ani Dąbrowskiej znalazła się w ćwierćfinale. Jest również półfinalistką VII edycji programu Must Be The Music. W roku 2015 została wyróżniona na Ogólnopolskim Festiwalu Wokalistów Estradowych Urban Tunes w Katowicach.
Współpracowała z wieloma wybitnymi artystami m.in. Kayah, Kuba Badach, Krzysztof Cugowski, Piotr Cugowski, Ania Dąbrowska, Mietek Szczęśniak, Artur Gadowski, Sławek Uniatowski, Kortez. Występowała również w chórkach na Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, „Top Trendy”, „Top of the Top”, Lato Zet i Dwójki, oraz w wielu innych muzycznych projektach.
Umiejętności pedagogiczne dodatkowo doskonaliła na licznych warsztatach wokalnych pod kierunkiem m.in. Wojciecha Myrczka, Justyny Motylskiej, Moniki Malec, Mietka Szczęśniaka.
Już w czasie studiów rozpoczęła rozwijanie swojej pasji pedagogicznej. Od kilku lat prowadzi zajęcia z dziećmi i dorosłymi jako instruktor wokalny.

Rafał Konieczny - VOCAL, INSTRUMENTY KLAWISZOWE, kompozytor, multiinstrumentalista, dyrygent, realizator dźwięku. Współpracował między innymi z Markiem Piekarczykiem, Piotrem Kupichą, Piotrem Cugowskim, Krzysztofem Cugowskim, Wandą Kwietniewską, Jackiem Zielińskim, Majką Jeżowską, Romanem Kołakowskim, Januszem Radkiem, Natalią Sikorą, Damianem Ukeje, Katarzyną Groniec i innymi. Producent muzyczny licznych albumów płytowych, m.in. „Słynny Niebieski Prochowiec” z polskimi przekładami największych przebojów Leonarda Cohena, z którego 2 piosenki znalazły się na płycie „Polish Teibute to Leonard Cohen” obok wykonań takich artystów jak m.in. Magda Umer, Krzysztof Krawczyk. Dyrygent i producent muzyczny spektakli muzycznych, koncertów, między innymi widowiska multimedialnego „Promieniowanie Ojcostwa” z okazji XVIII Dnia Papieskiego w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie z transmisją live na TVP1

Grzegorz Kuligowski - PERKUSJA

Michał Wąsik/ Bartek Raban - BAS

Marcin Mierzwa - GITARY

Czy skład zespołu jest niezmienny?

Skład zespołu jest niezmienny, pojedyncze osoby mogą zostać zmienione w potencjalnym terminie w przypadku choroby, lub innych ważnych okoliczności uniemożliwiających występ, opisanych w umowie którą zawieramy z klientami. W takich okolicznościach zapewniamy zastępstwo na co najmniej takim poziomie, jaki reprezentuje osoba zastępowana.

Jaki repertuar proponujemy?

Zaznaczamy na początku, iż nie jesteśmy zespołem wykonującym w 80-100% muzykę disco polo. Wręcz przeciwnie, nasza oferta jest skierowana do klientów, którzy oczekują muzyki na poziomie. Są to przeboje polskiej i zagranicznej muzyki pop, rock, disco, funk, soul. Szeroko pojęta muzyka taneczna. Jeżeli zażyczą sobie Państwo kilka piosenek disco polo, czy rocko polo - oczywiście nie będzie z tym żadnego problemu - zrobimy to dla Państwa. Nasz repertuar znajduje się na naszej stronie internetowej

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Oczywiście że tak. Wokalista/klawiszowiec Rafał Konieczny jest osobą prowadzącą imprezę.

Kto jest wokalistą w naszym składzie?

Zapraszamy do odpowiedzi na pytanie powyżej "Skład, w którym występujemy".

Na jakich instrumentach gramy?

Perkusja akustyczna, stage piano, instrumenty klawiszowe (syntezatory), gitara basowa, gitara elektryczna, gitara akustyczna, loopy własnego autorstwa (smyczki, elektroniczne bity).

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Instrumenty, nagłośnienie i oświetlenie takich marek, jak: Yamaha, Roland, Fender, Marshall, Shure, Dynacord, ElectroVoice, neumann i wiele innych światowej sławy producentów.

W jakich językach możemy dla Was zaśpiewać?

Polski, angielski, włoski. Oczywiście na specjalne życzenie realizujemy również repertuar francuski, niemiecki i inne.

Międzynarodowe wesele - w jakich językach możemy poprowadzić imprezę?

Polski - angielski. Najczęściej dla własnej wygody i dynamiki prowadzenia imprezy zatrudniamy tłumacza/lektora.

Jak często obsługujemy imprezy międzynarodowe?

Kilka razy do roku. Nie zdarza się to statystycznie zbyt często, ale oczywiście podejmujemy się tego zadania.

Dodatkowe atrakcje, które możemy Wam zaproponować.

Możliwość zaśpiewania lub zagrania z nami podczas imprezy, profesjonalna oprawa muzyczna ceremonii ślubnej.

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Tak. Posiadamy profesjonalne oświetlenie sceniczne, dodatkowo oferujemy oświetlenie sali, jako ofertę specjalną.

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Nasz repertuar znajduje się na naszej stronie internetowej.
Mogą Państwo również zaproponować kilka - kilkanaście swoich pozycji, my je przygotujemy podczas prób muzycznych zespołu i wykonamy specjalnie na państwa życzenie.

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Oczywiście że tak. W skrajnych sytuacjach uczymy się danej piosenki, której nie znamy - na przerwie, słuchając YouTube, w ciągu kilku minut czynimy niezbędne dla muzyków notatki i po przerwie jesteśmy gotowi taki utwór wykonać.

Czy mamy własną licencję na ZAiKS?

Nie, tę kwestię ustalamy i załatwiamy indywidualnie z każdym klientem.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia muzyczne.

Karolina Charko
Brała udział w licznych programach telewizyjnych i konkursach wokalnych. W pierwszej edycji The Voice of Poland w grupie Ani Dąbrowskiej znalazła się w ćwierćfinale. Jest również półfinalistką VII edycji programu Must Be The Music. W roku 2015 została wyróżniona na Ogólnopolskim Festiwalu Wokalistów Estradowych Urban Tunes w Katowicach.
Współpracowała z wieloma wybitnymi artystami m.in. Kayah, Kuba Badach, Krzysztof Cugowski, Piotr Cugowski, Ania Dąbrowska, Mietek Szczęśniak, Artur Gadowski, Sławek Uniatowski, Kortez. Występowała również w chórkach na Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, „Top Trendy”, „Top of the Top”, Lato Zet i Dwójki, oraz w wielu innych muzycznych projektach.
Umiejętności pedagogiczne dodatkowo doskonaliła na licznych warsztatach wokalnych pod kierunkiem m.in. Wojciecha Myrczka, Justyny Motylskiej, Moniki Malec, Mietka Szczęśniaka.

Rafał Konieczny - Współpracował między innymi z Markiem Piekarczykiem, Piotrem Kupichą, Piotrem Cugowskim, Krzysztofem Cugowskim, Wandą Kwietniewską, Jackiem Zielińskim, Majką Jeżowską, Romanem Kołakowskim, Januszem Radkiem, Natalią Sikorą, Damianem Ukeje, Katarzyną Groniec i innymi. Producent muzyczny licznych albumów płytowych, m.in. „Słynny Niebieski Prochowiec” z polskimi przekładami największych przebojów Leonarda Cohena, z którego 2 piosenki znalazły się na płycie „Polish Teibute to Leonard Cohen” obok wykonań takich artystów jak m.in. Magda Umer, Krzysztof Krawczyk. Dyrygent i producent muzyczny spektakli muzycznych, koncertów, między innymi widowiska multimedialnego „Promieniowanie Ojcostwa” z okazji XVIII Dnia Papieskiego w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie z transmisją live na TVP1.

Michał Wąsik - Basista, muzyk sesyjny. Laureat wielu konkursów muzycznych m.in EIM (W.Pawlik, C.Konrad, P.Panta) z Zespolem Double Decker oraz A-Steroid. . I Nagroda dla najlepszego basisty STAS (M. Jurecki).
Współpracował i współpracuje m. in.: KSU, Marcin Różycki, Jola Sip, Pawkin, Martita, Klucze, M&K Orkiestra ,P. Cugowski, K. Cugowski, A. Gadowski, Briaian Fretness, Dave Daniel, Tula Lynch, Bryan J Powell, Jnr Robinson, GATE, Janusz Szrom, GAP YEAR, Peter Francis, ONI, Grzegorz Kuligowski, Piotr Bogutyn, Andrzej Gondek, Heaven UP, Gospel Project, Move On Quartet.

Grzegorz Kuligowski - Muzyk sesyjny - perkusista, producent, od ponad 15 lat współpracujący z czołówką Artystów polskich i zagranicznych. Współpracował m.in.: Garou (Kanada), Kayah, Margaret, Kasia Kowalska, Piotr i Wojtek Cugowscy, Justyna Steczkowska, Natalia Niemen, Olek Klepacz, Kuba Badach, Elaiza (Niemcy), Mietek Szcześniak, Natalia Przybysz (Sistars), Kasia Cerekwicka, Muniek Staszczyk (T.Love) Artur Gadowski (Ira), Krzysztof Cugowski, GOYA, Paweł Kukiz, Marek Raduli, Wojtek Pilichowski (PiR2 ,Squad), Krzysztof Ścierański, Małgorzata Ostrowska, Velvet - Jenny Pettersson (Szwecja), In-Grid (Włochy), September (Szwecja), Kate Ryan (Belgia) Honey Honey (USA), Sławek Uniatowski, Momot & Kuligowski Orkiestra.

Jakie jest nasze wykształcenie muzyczne?

Wyższe studia muzyczne. Jazz i Muzyka Estradowa Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, Jazz i Muzyka Rozrywkowa - Katowice..i inne..

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z muzyką?

W przypadku wszystkich członków zespołu - od najmłodszych lat dziecięcych.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Kochamy muzykę, kochamy to co robimy i do każdego występu podchodzimy jednakowo, czy jest to wielka estrada, czy mały lokal weselny - wykonujemy muzykę, tworzymy dźwięki z pełnym zaangażowaniem i prosto z serca. Zawsze największą nagrodą dla nas jest uznanie płynące ze strony uczestników koncertów, imprez, oraz te szczere i miłe podziękowania, pochwały, słowa uznania ze strony Par Młodych, rodziców, organizatorów przyjęć weselnych.

Czyja twórczość nas inspiruje?

Lista jest przeogromna, odsyłamy do lektur na temat członków naszego zespołu, których opisy i poczynania mogą Państwo śledzić na YouTube, Instagram i innych.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Zarówno zaplecze techniczne jeśli chodzi o umiejętności wykonawcze, jak i profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy mają ogromne znaczenie na ostateczny efekt wizualny, brzmieniowy... Dla nas liczy się prestiż i elegancja. Dlatego nieskromnie uważamy się za zespół z klasą.

Jakie jest nasze podejście do zabaw integracyjnych na weselu?

Z chęcią prowadzimy zabawy integracyjne, uważamy że integracja zespołu z publicznością, uczestnikami zabawy jest punktem wyjściowym, od którego zależy cały przebieg imprezy.

Najbardziej oryginalne oczepiny jakie poprowadziliśmy.

Ich brak na życzenie klientów. Zdarzyło się to kilka razy ;)

Czy jest gatunek muzyczny, którego nie zagralibyśmy na weselu?

Nie ma. 2 lata temu zagraliśmy na wejście i powitanie Pary młodej, zamiast tradycyjnego marsza utwór Beethoven 5th by Steve Vai.
Również na żywo, pracowaliśmy nad nim podczas kilku wielogodzinnych prób muzycznych, ale opłacało się :)

Jaki są hity muzyczne tego sezonu?

To zależy od punktu widzenia i gustów muzycznych. O gustach się nie dyskutuje. Podobno takie rzeczy jak "mama ostrzegała", czy "weselny pyton", możemy oczywiście wykonać te dziwne piosenki, ale są również hity, które są "na wyższym poziomie". Wszystko zależy od oczekiwań i ustaleń z klientami, do których zawsze w granicach rozsądku staramy się dostosowywać.

TOP 10 utworów, których nie może zabraknąć na weselu.

Pozostawmy to w domyśle, jeśli chodzi o trendy i tendencje. Czasami zdarza się że np. 5 z tej topowej dychy staje się utworami zakazanymi przez klientów, Parę Młodą, rodziców...

Co sądzimy o wykonywaniu utworów disco-polo?

Disco Polo wykonywane w naszym składzie akustycznym brzmi trochę inaczej niż to śpiewane do podkładów elektronicznych przez inne zespoły, ale nóżka chodzi, spokojnie, nie jest gorzej, a naszym zdaniem jest lepiej ;)

Nasze sposoby na "rozkręcenie" wolno rozwijającej się imprezy.

3 toasty, kilka szlagierów, jakaś zabawa integracyjna i impreza się rozkręca.

Gatunki muzyczne, w których najlepiej się odnajdujemy.

Pop, Rock, Disco, funk, soul, metal, jazz i wszelkie przeplatające się kombinacje tych gatunków.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym zagraliśmy.

Balkon prywatnego mieszkania jednej z rodzin u której graliśmy. Zabawa przebiegała na trawce w ogrodzie na pełnym słońcu.

Jakie wesele szczególnie zapadło nam w pamięć?

Było jedno takie, po którym Państwo młodzi wraz z rodziną śpiewali nam "sto lat, sto lat" przy stoliku "orkiestry" a ojciec P. Młodej dziękując nam za wspaniałą muzykę i oprawę ukląkł przed nami ;) Najlepiej wspominamy wesela, na których Państwo Młodzi bawią się razem z gośćmi na parkiecie, bo to jest ich niezapomniany dzień i noc, niektórzy biegają, nad wyraz stresują się bez powodu, zamiast się cieszyć i bawić...wystarczy nam zaufać, my zadbamy o wszystko.

Co naszym zdaniem oznacza „udane wesele”?

Udane wesele to takie, podczas którego zabawa była na tyle dynamiczna i dobra, że Para młoda już podczas pierwszej przerwy przychodzi do nas powiedzieć nam, że gramy świetnie, że goście do niej podchodzą z gratulacjami za trafny wybór zespołu. Udane wesele jest wtedy, gdy goście wychodzą pod koniec uśmiechnięci, zmęczeni, z lekkim lub większym bólem nóg. Naszym zadaniem jest sprawić żeby ludzie się dobrze bawili, następuje reakcja zwrotna - jak goście się dobrze bawią to i my się nakręcamy i dajemy z siebie jeszcze więcej. Udane wesele jest wtedy, gdy klienci _ Państwo Młodzi, organizatorzy, rodzice, my jako zespół - wszyscy razem mogą je podsumować jednym słowem: SUKCES!

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Ten przepis zdradzamy tylko klientom którzy są zainteresowani współpracą z nami.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Instrumenty, hamaki i nastawienie na odpoczynek w ciszy. Oraz bilet powrotny, żeby wrócić z naładowanymi bateryjkami i móc dawać z siebie wszystko na scenie.

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Ostatnia pozycja to "Narodziny Gwiazdy" - wykonujemy na weselach 3 utwory z tego genialnego filmu/płyty.

Nasze pasje.

Muzyka, aktywność fizyczna, twórczość autorska...i inne...

Ciekawostki na nasz temat.

Tworzymy zgrany zespłół, pomimo tego że każde z nas ma troszkę inne gusta muzyczne, innych idoli, wychowaliśmy się na różnej muzyce, a pomimo to wspólny mianownik jest tak duży, że tworzymy grupę i świetnie się bawimy wykonując naszą pracę.

Opinie (4)

Night Fever zespół z klasą 100% na żywo FILMY live id:15271
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 4 opinii
A
Agnieszka i Jarek
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-10-2016
Cekanowo koło Płocka
Data dodania: 25-10-2016

Bardzo serdecznie dziękujemy za profesjonalne prowadzenie imprezy:-) ciężko znaleźć słowa, aby to opisać, ale było rewelacyjnie! przepiękne wykonania, różnorodny repertuar, sympatyczny skład. Nie możemy doczekać się nagrania, żeby przesłuchać to wszystko jeszcze raz. Polecamy w 100% :-)

M
Michał i Gosia
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-09-2016
Cyców
Data dodania: 25-10-2016

Dzięki waszej oprawie muzycznej dzień wesela był bardzo radosny oraz dostarczył nam jak i wszystkim gościom masę pozytywnej energii !! Repertuar był bardzo różnorodny dzięki czemu każdy przedział wiekowy świetnie się bawił. Duży plus za covery znanych zagranicznych utworów oraz dodatkowe piosenki z poza repertuaru które chcieliśmy aby były wykonane. Jesteście zespołem profesjonalnym i wykonującym swoje usługi na najwyższym poziomie. Zachęcamy jedynie aby zespół był bardziej aktywny podczas oczepin ;) POLECAMY *****

R
Radek Ociesa
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-09-2016
Stara Wróblina
Data dodania: 28-09-2016

Radek i Kasia dziękują za wspaniałe wesele!!! Wokale, instrumenty, prowadzenie zabawy, wszystko na najwyższym poziomie. Zespół każdemu dostarczył najlepszych wrażeń muzycznych z ulubionych gatunków. Goście nie mieli wcześniej okazji bawić się przy tak szerokim repertuarze, a covery najpopularniejszych utworów sprawiały że nawet najbardziej zmęczeni chcieli bawić się dalej. Kapela nawet z Pana Młodego potrafiła zrobić wokalistę wieczoru ;)
Jeszcze raz dziękujemy za niezapomnianą noc

A
Angelina i Krzysztof Stanko
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-06-2015
Data dodania: 31-08-2015

Chcielibyśmy raz jeszcze bardzo, bardzo podziękować za aranżacje muzyczna.
Graliście cudownie.. Dziękujemy za wasz wkład i pełny profesjonalizm jaki mieliśmy możliwość doświadczyć.
POLECAMY!

Gosci e Byli bardzo zadowoleni:)
Wokale i oryginalne odtwarzana muzyka 10/10 pkt.
Nie zamienilibyśmy tego zespołu na żaden inny!

liczba odwiedzin: 13638

Popularne miasta w okolicy