Zobacz zdjęcia (5)
No i ślub to firma florystyczna zajmująca się dekoracją ślubną, Oświęcim - zdjęcie 1
No i ślub to firma florystyczna zajmująca się dekoracją ślubną, Oświęcim - zdjęcie 2 No i ślub to firma florystyczna zajmująca się dekoracją ślubną, Oświęcim - zdjęcie 3 No i ślub to firma florystyczna zajmująca się dekoracją ślubną, Oświęcim - zdjęcie 4 No i ślub to firma florystyczna zajmująca się dekoracją ślubną, Oświęcim - zdjęcie 5
1 / 5

No i ślub to firma florystyczna zajmująca się dekoracją ślubną id:43812

Oświęcim, małopolskie

O nas

Dekorowanie:

  • Kościoły
  • pokrowce na krzesła
  • sale
  • samochody
  • stoły
  • dojazd do klienta

Czy to jest ten moment, w którym właśnie oświadczyłeś się wybrance swojego serca?
Czy właśnie powiedziałaś TAK i nie możesz się już doczekać, kiedy w białej sukience przejdziesz środkiem kościoła?
Czy już co najmniej kilkanaście razy słyszeliście od rodziny „NO I kiedy ten ŚLUB?”
Czy na liście rzeczy do zrobienia znajduje się dekoracja, która spędza Wam sen z powiek?
Jeżeli oboje odpowiedzieliście twierdząco na co najmniej jedno z powyższych pytań, to jesteście w najlepszym z możliwych miejsc. Nasza firma, którą prowadzą dwie przesympatyczne dziewczyny, zajmuje się kompleksową dekoracją najważniejszego dnia w życiu każdego człowieka. W swojej ofercie posiadamy dekorację Kościoła oraz sali, wykonamy bukiety oraz butonierki dla Państwa Młodych oraz pozostałych ważnych w tym dniu osób. Na specjalne życzenie udekorujemy Wasze domy, tak by pasowały do siebie nawzajem, stworzymy niepowtarzalną atmosferę, która pozwoli Wam i Waszym gościom zapamiętać ten dzień do końca życia.
Jeżeli chcecie, żeby ten dzień wyglądał jak z bajki, którą oglądaliście setki razy w dzieciństwie, napiszcie do nas! My zrobimy wszystko, aby spełnić Wasze marzenia!
Pracujemy na terenie województwa małopolskiego i śląskiego.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Czy przygotowujemy dekoracje ze sztucznych kwiatów?

Staramy się, aby wszystkie dekoracje były wykonywane z żywych kwiatów. Jednakże na życzenie Państwa Młodych możemy wykonać taką dekorację,

Jakie ciekawe dodatki ślubne posiadamy w swojej ofercie?

Posiadamy w swojej ofercie spersonalizowaną tablicę, która jest ręcznie malowana przez absolwentkę ASP. Motyw na tablicy jest taki sam jak na papeterii ślubnej. Tablica ta wykorzystywana jest na weselu jako tablica gości. Po weselu Państwo Młodzi używają jej jako tablicy do mocowania zdjęć ślubnych i jest wspaniałą pamiątką.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Dyplom florysty potwierdzający kwalifikacje po zdanym państwowym egzaminie przed Centralną Komisją Edukacyjną.

Jaki jest zakres naszych działań w dniu ślubu - przed i po uroczystości?

Dzień przed ślubem lub w dniu ślubu dekorujemy salę weselną. W dniu ślubu dekorujemy kościół. Jeżeli kościół ubierany jest w godzinach porannych to ponownie przyjeżdżamy do Kościoła godzinę przed ceremonią, aby sprawdzić dekoracje. Po zaślubinach sprzątamy Kościół, jak i wejście przed Kościołem. W przypadku, gdy Państwo Młodzi życzą sobie aby bukiety były zabrane z Kościoła, przewozimy je we wskazane wcześniej miejsce.

Co dzieję się z dekoracjami po zakończeniu wesela?

Kompozycje kwiatowe oraz wszystkie spersonalizowane dekoracje przechodzą na własność Państwa Młodych. Przed ślubem Państwo Młodzi podejmują decyzję czy zostaną one przez nich zabrane czy mamy dokonać utylizacji. Dekoracje wypożyczone są zabierane przez nas po wcześniejszym uzgodnieniu terminu.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Para Młoda może się z nami kontaktować przez cały czas aż do dnia ślubu poprzez telefon, maila czy media społecznościowe. My po podpisaniu umowy kontaktujemy się z Parą Młodą 3 miesiące przed wykonaniem zlecenia celem potwierdzenia czy Para Młoda nie zmieniła zdania co do elementów spersonalizowanych. Tydzień przed ślubem kontaktujemy się, aby potwierdzić zamówienie.

Jaki jest styl naszej pracy?

Nasz zespół składa się z kilku osób, w związku z czym czujemy się dobrze zarówno w stylu rustykalnym, jak i glamour.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Tak. Dzięki współpracy z plastykiem i grafikiem jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać usługi personalizacji.

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Staramy się uzyskać jak najwięcej informacji na temat sali, kościoła, sukni czy ulubionego koloru. Na tej podstawie przygotowujemy tablicę inspiracji. Prawie przez cały czas Państwo Młodzi mogą modyfikować zamówienie i zmieniać styl wesela.

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Jesteśmy bardzo elastyczni i do tygodnia przed wykonaniem dekoracji można zmieniać jeszcze ustalenia. W przypadku znacznej zmiany ceny dekoracji dokonujemy aneks do umowy.

Jakie nieprzewidziane zdarzenia, nagłe kryzysy lub wpadki udało nam się naprawić i załagodzić?

Dekoracje ślubne to głównie żywe kwiaty. Niestety nie każdy potrafi delikatnie się z nimi obchodzić i gość przez przypadek może złamać główny kwiat w bukiecie. Dla nas to nie problem. Dzięki odpowiedniej technice zadbamy aby kwiat umiejscowić we właściwym miejscu tak, aby przetrwał cały ślub i wesele.
Sztuczne kwiaty tez mogą sprawić problem. Przekazane nam przez Panią Młodą kule z piankowych róż, które miały zdobić wejście, tuż przed samą ceremonią nie utrzymały swego ciężaru i spadły na posadzkę. Na szczęście zawsze mamy swój podręczny kuferek ratunkowy i użyliśmy, do ponownego przyklejenia kuli, kleju na zimno.

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Kontakt po weselu nie jest konieczny, ale wszystko zależy od wcześniejszych ustaleń. Nasza pracownia musi odebrać te części dekoracji, które są naszą własnością.

liczba odwiedzin: 1693

Wyjątkowe sale weselne w mieście Oświęcim

Popularne miasta w okolicy