„Nowa Baśń id:24954

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Nysa, opolskie
Data dodania: 01-02-2017
Liczba odwiedzin: 810

Oferta

Elegancka sala bankietowa i weselna na 300 osób. Nowa Baśń Nysa idealna na wesele, szkolenia i spotkanie firmowe. Noclegi na 120 osób i restauracja.

Nowa Baśń, przez wielu naszych zadowolonych gości uznawana za najpiękniejszą i najbardziej elegancką salę bankietowo-konferencyjną w województwie opolskim. W przyjemnym wnętrzu można zorganizować cały szereg imprez – od wesel, przez konferencje, szkolenia, odczyty, po spotkania dużych firm, które potrzebują dużej przestrzeni. Nowoczesne rozwiązania pozwalają zorganizować w Nowej Baśni uroczystości na zarówno 300 jak i 100 osób. Dodatkowo, na Gości czeka 120 miejsc noclegowych trzygwiazdkowym Hotelu Confero a także Confero Basic. Nowa Baśń słynie z wyśmienitej kuchni i dbania o drobiazgi, dzięki czemu nasi goście zarówno weselni, jak i biznesowi, polecają ją znajomym parom i partnerom handlowym.

Liczba gości

 • max. liczba osób: 300

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.