Filmy | Zdjęcia | Oferta | Cennik | Opinie 11

Nowoczesne filmy i zdjęcia ślubne IdMultimedia id:2179

Kontakt

3
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Nowoczesne filmy i zdjęcia ślubne IdMultimedia

Ostatnio widziany 18-01-2018
506-999...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
(22) 666...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (11)
Warszawa, mazowieckieZobacz na mapie
Data dodania: 02-12-2009
Liczba odwiedzin: 9024

Oferta

IdMultimedia to przede wszystkim nowoczesne, filmowe i fotograficzne reportaże ślubne. Jesteśmy grupą ludzi, którzy tylko dlatego wykonują to od lat, bo odnajdują w tym radość i pasję! Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w realizacji filmów i zdjęć ślubnych wypracowaliśmy autorską metodę pracy z Parami, która pozwala na wyczucie potrzeb i oczekiwań. Nasi fotografowie i operatorzy są podczas całego reportażu praktyczne niewidoczni, staramy się zrobić wszystko, abyście jak najmniej czuli naszą obecność tego dnia. W miarę możliwości wykorzystujemy naturalne oświetlenie, wprowadzamy jak najmniej elementów „reżyserowania” wydarzeń, na rzecz bycia ich uczestnikiem i obserwatorem.

Wiemy, że dzień ślubu jest dla Was jedyny i niepowtarzalny, tak więc naszym celem jest uwiecznienie go w taki sposób, abyście za tydzień, miesiąc czy rok, wracali do zdjęć i filmu z taką samą przyjemnością, uśmiechem na twarzy lub łzą wzruszenia.

Mieścimy się w Warszawie, ale pracujemy na terenie całej Polski, wykonujemy też zagraniczne sesje i reportaże. Jeśli macie niekonwencjonalny pomysł na sesję ślubną, lub planujecie ten niezwykły dzień za granicą – z wielką przyjemnością będziemy Wam towarzyszyli.

Czasem słowa nie są w stanie wszystkiego wyrazić, wówczas przemawiają obrazy.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Rodzaj:

  • dron
  • full HD
  • płyta blu-ray
  • teledysk z wesela
  • wysięgnik

Ilość kamer:

  • 1 kamera
  • 2 kamery
  • 3 kamery
  • 4 kamery

Cennik

Oferta nr 1
5500 / komplet

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
Ocena dla: Nowoczesne filmy i zdjęcia ślubne IdMultimedia id:2179
Ilość głosów: 11
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Ania Branowska
Ania Branowska
(5)
Dodano: 15-12-2012
Data imprezy: 22-09-2012
Otrzymaliśmy zdjęcia i film niepowtarzalny. W filmie jest wiele emocji i wzruszeń, kolory są rewelacyjne -świetne. Zdjęcia bardzo pomysłowe i naprawdę ciekawe. Szkoda że ślub ma się tylko raz :)
Gorąco polecamy wraz z mężem firmę Idmultimedia.
Ania Branowska
Agnieszka
Agnieszka
(5)
Dodano: 26-10-2012
Firma naprawdę warta polecenia. Robili nam zdjęcia i film. Z jednego i drugiego jesteśmy bardzo zadowoleni. Zdjęcia wyszły super żywe i kolorowe, a film bardzo ciekawie. Jeszcze raz polecamy firmę Idmultimedia. Agnieszka i Paweł Bryczcy
Katarzyna
Katarzyna
(5)
Dodano: 04-04-2012
Data imprezy: 21-01-2012
Szczerze polecam usługi firmy IdMultimedia, wspólnie z mężem korzystaliśmy z opcji wideofilmowania i fotografowania na naszym ślubie i weselu, mieliśmy także sesję plenerową 2 tygodnie po ślubie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów pracy- zarówno na filmie jak i zdjęciach są uchwycone niezwykłe momenty z tego najważniejszego w naszym życiu dnia. Oczywiście całość w świetnej jakości i formie tak więc polecamy,
Kasia i Artur Stachewiczowie
Monika
Monika
(5)
Dodano: 09-11-2011
Jedną z form odwdzięczenia się Idmultimedia i Pani Ani jest możliwość rekomendacji co chciałam właśnie uczyć :) Gorąco polecamy z mężem usługi tej firmy. Film mamy bardzo ładny, nowoczesny i gustownie zmontowany. Podziwiam ich za naprawdę delikatny całkowicie niewidoczny montaż i rewelacyjnie dobraną muzykę. Zdjęcia wykonywał Konrad i są naprawdę z klasą. Płyty opakowane bardzo profesjonalnie - wyglądają jak z Empiku :), album skórzany. Ogólnie BOSKO :)
Daria
Daria
(5)
Dodano: 02-09-2011
U nas też rewelacyjnie, fotograf i kamerzysta z pomysłem, bardzo miła obsługa - my mieliśmy opcję z uczestnictwem w montażu fajna sprawa. Jesteśmy naprawdę zadowoleni. Polecamy.
Marta1988
Marta1988
(5)
Dodano: 16-08-2011
W tym roku nasze wesele obsługiwała firma IdMultimedia. Całość przebiegała bardzo sprawnie - spotkaliśmy się z Panią Ania obejrzeliśmy materiały i już wiedzieliśmy iż to jest właśnie to czego szukamy. To na co warto zwrócić uwagę to zdjęcia jakie wykonał dla nas Konrad- były naprawdę super z pomysłem i fajnymi miejscami. Film realizował Paweł - wyszedł tak jak sobie to zamarzyliśmy- brak jakikolwiek elementów znanych z małomiasteczkow ych filmów- jest to po prostu reportaż. Zaskoczyła nas Pani Ania na koniec dając nam mały upominek no i gratisowo na ślubie w kościele dostaliśmy drugą kamerę. Naprawdę polecamy tą firmę.
Ada
Ada
(5)
Dodano: 29-04-2011
Korzystaliśmy z usług tej firmy w obecnym roku. Film wyszedł bardzo ciekawie, nowocześnie, nie ma tam żadnych gołąbków, obrączek i innych kiczowatych elementów. Film ogląda się ciekawie bez przynudzania. Zdjęcia są zaskakujące. Nasz fotograf Darek spisał się na medal. Plener urozmaicony, nowoczesny do tego bardzo klasyczna oprawa zdjęć. Gorąco polecam. Obejrzycie nasze zdjęcia na ich stronie internetowej.
Monika
Monika
(5)
Dodano: 24-03-2011
Gorąco polecamy z mężem tą firmę. Film naprawdę cudowanie zmontowany bez żadnych słodkich kiczowatych efektów znanych z wideofilmowania z małych miast. Zdjęcia nie tylko doskonale wykonane, ale w albumie z superklasą. Polecamy i dziękujemy
Pokaż więcej opinii

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:IdMultimedia
Imię:Anna
Nazwisko:Szopińska-Gorajek
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Warszawa
Kod:01-104
Adres:Szulborska 3/5

Godziny pracy

Pn:10:00 - 19:00
Wt:10:00 - 19:00
Śr:10:00 - 19:00
Cz:10:00 - 19:00
Pt:10:00 - 19:00
Sb:nieczynne
Nd:nieczynne

Nowe ogłoszenia