Zobacz zdjęcia (5)
OAZIS DEEJAY Dawid Stróżycki - WESELA, URODZINY, BALE, STUDNIÓWKI, Ścinawa - zdjęcie 1
OAZIS DEEJAY Dawid Stróżycki - WESELA, URODZINY, BALE, STUDNIÓWKI, Ścinawa - zdjęcie 2 OAZIS DEEJAY Dawid Stróżycki - WESELA, URODZINY, BALE, STUDNIÓWKI, Ścinawa - zdjęcie 3 OAZIS DEEJAY Dawid Stróżycki - WESELA, URODZINY, BALE, STUDNIÓWKI, Ścinawa - zdjęcie 4 OAZIS DEEJAY Dawid Stróżycki - WESELA, URODZINY, BALE, STUDNIÓWKI, Ścinawa - zdjęcie 5
1 / 5

OAZIS DEEJAY Dawid Stróżycki - WESELA, URODZINY, BALE, STUDNIÓWKI id:29818

Ścinawa, dolnośląskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

"Profesjonalizm i Elastyczność w realizacji oprawy Twojej Imprezy!"

Powyższy zwrot i jednocześnie cytat traktuję bardzo poważnie w podejściu do wszystkich swoich realizacji. Zapraszam Państwa do mojego świata gdzie nie istnieją rzeczy z którymi nie można sobie poradzić. Każda uroczystość to wyzwanie, któremu z zapałem i profesjonalizmem od lat oddaję się całkowicie. Do każdego zlecenia podchodzę w sposób całkowicie indywidualny ustalając scenariusz uroczystości w każdym detalu. Służę wsparciem merytorycznym kiedy pojawia się moment w którym moje doświadczenie może okazać się pomocą. Prowadzę uroczystości także w języku angielskim jeśli tego wymagają okoliczności. Dysponuję bogatym repertuarem muzycznym bazującym na szlagierach z lat 70/80/90, muzyki Disco Polo czy aktualności muzycznych. Dotyczy to także rzadszych gatunków, a często dominujących na kameralnych uroczystościach gdzie wymagana jest poprawna etykieta i odpowiedni styl. Preferuję otwartość i dyspozycyjność aby spełniać gusta muzyczne Państwa gości. Uroczystości prowadzę w sposób bardzo dynamiczny, ale przyjemny w odbiorze i wyważony w żartach i dobrym humorze. Dysponuję rozlicznymi możliwościami współpracy z ludźmi z którymi razem możemy sprawić, iż Państwa impreza będzie tą jedyną, wymarzoną i niezapomnianą!

W Ofercie:
- Nagłośnienie na najwyższym muzycznym poziomie firmy Dr!Aus gwarantujące selektywne brzmienie i doskonały odbiór!
- Wytwornica dymu pionowego lub poziomego
- Oświetlenie sceny/parkietu bazujące na ruchomych głowach Showtec Phantom!
- Wymarzone DEKORACJE ŚWIATŁEM gwarantujące niezapomniane efekty wizualne na całej sali - KONIEC z naturalnym żyrandolowym oświetleniem sali!
- ŚWIECĄCY NAPIS LOVE - Ostatnio totalny HIT wesel! Świecące litery o wysokości 1m! Doskonałe tło robiące niesamowite wrażenie i dodające uroku i klimatu!
- Ciężki DYM "Taniec w Chmurach" !!!
- Projektory GOBO !!!

Zadzwoń już dziś! Umów się na spotkanie przy kawie by omówić szczegóły i ustalić scenariusz TWOJEJ WYMARZONEJ imprezy!

Opinie OAZIS DEEJAY (1)

OAZIS DEEJAY Dawid Stróżycki - WESELA, URODZINY, BALE, STUDNIÓWKI id:29818
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
A
Alicja Mielczarek
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-04-2018
Głogów
Data dodania: 14-05-2018

Super impreza super zabawy na każdym weselu nowe pomysły. Jestem mega zadowolona i bardzo dobrze się bawiłam. Mam nadzieję że w najbliższym czasie znów spotkamy się na kolejnej imprezie!

liczba odwiedzin: 3241

Wyjątkowe sale weselne w mieście Ścinawa

Popularne miasta w okolicy