Zobacz zdjęcia (5)
Oh la la! Kasia i Piotr - Fotografia, Zielona Góra - zdjęcie 1
Oh la la! Kasia i Piotr - Fotografia, Zielona Góra - zdjęcie 2 Oh la la! Kasia i Piotr - Fotografia, Zielona Góra - zdjęcie 3 Oh la la! Kasia i Piotr - Fotografia, Zielona Góra - zdjęcie 4 Oh la la! Kasia i Piotr - Fotografia, Zielona Góra - zdjęcie 5
1 / 5

Oh la la! Kasia i Piotr - Fotografia id:35714

Zielona Góra, lubuskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Cześć !

Tu Kasia i Piotr, jesteśmy dwójką fotografów mieszkających w Zielonej Górze. Nigdy się nie nudzimy, a wolne chwile poświęcamy bezustannie naszej największej pasji. Uwielbiamy góry i otoczenie natury, wtedy czujemy się najlepiej! Zawsze jesteśmy sobą i staramy się żeby takie były też nasze zdjęcia – po prostu prawdziwe. Niezwykle ważne są dla nas emocje… dotyk, spojrzenia i to jak wzajemnie się do siebie uśmiechacie. Poznajcie nas!

Kasia – podczas sesji zdjęciowych jest wulkanem energii czującym się jak ryba w wodzie. Zakochana do reszty w swoim Canonie który w połączeniu z obiektywem 85mm tworzy w jej rękach połączenie idealne. Najmniejsze niedoskonałości na zdjęciach nie umkną jej uwadze. Uwielbia jabłkowe Somersby i książki Pawlikowskiej oraz głęboko wierzy, że to co dajemy zawsze do nas wraca.

Piotr – na co dzień rozśmiesza do łez i robi najlepszą pizze na świecie, na sesjach zdjęciowych to on wprowadza spokój i poczucie, że wszystko jest na swoim miejscu. Każdy dzień rozpoczyna od kubka aromatycznej kawy(potrafi rozpoznać tą najlepszą!). Marzą mu się długie wędrówki po Tajlandii, własny kamper i ściany domu wypełnione zdjęciami z każdego zakątka świata . Uwielbia naturalne kadry i zawsze wie jak wykorzystać potencjał miejsca w którym się znajduje.

Największa satysfakcją jest dla nas wasze zadowolenie. Zawsze dajemy z siebie 100% i czerpiemy z tego wielką radość. Tak więc jeśli marzy Wam się sesja zdjęciowa lub szukacie fotografa na ważny dla Was dzień, odezwijcie się do nas! Może się poznamy ?

liczba odwiedzin: 1436

Popularne miasta w okolicy