Zdjęcia | Oferta | Cennik | Opinie 0

Oh la la! Kasia i Piotr - Fotografia id:35714

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Oh la la! Kasia i Piotr - Fotografia

Ostatnio widziany wczoraj
725-366...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Zielona Góra, lubuskieZobacz na mapie
Data dodania: 14-05-2018
Liczba odwiedzin: 25

Oferta

Cześć !

Tu Kasia i Piotr, jesteśmy dwójką fotografów mieszkających w Zielonej Górze. Nigdy się nie nudzimy, a wolne chwile poświęcamy bezustannie naszej największej pasji. Uwielbiamy góry i otoczenie natury, wtedy czujemy się najlepiej! Zawsze jesteśmy sobą i staramy się żeby takie były też nasze zdjęcia – po prostu prawdziwe. Niezwykle ważne są dla nas emocje… dotyk, spojrzenia i to jak wzajemnie się do siebie uśmiechacie. Poznajcie nas!

Kasia – podczas sesji zdjęciowych jest wulkanem energii czującym się jak ryba w wodzie. Zakochana do reszty w swoim Canonie który w połączeniu z obiektywem 85mm tworzy w jej rękach połączenie idealne. Najmniejsze niedoskonałości na zdjęciach nie umkną jej uwadze. Uwielbia jabłkowe Somersby i książki Pawlikowskiej oraz głęboko wierzy, że to co dajemy zawsze do nas wraca.

Piotr – na co dzień rozśmiesza do łez i robi najlepszą pizze na świecie, na sesjach zdjęciowych to on wprowadza spokój i poczucie, że wszystko jest na swoim miejscu. Każdy dzień rozpoczyna od kubka aromatycznej kawy(potrafi rozpoznać tą najlepszą!). Marzą mu się długie wędrówki po Tajlandii, własny kamper i ściany domu wypełnione zdjęciami z każdego zakątka świata . Uwielbia naturalne kadry i zawsze wie jak wykorzystać potencjał miejsca w którym się znajduje.

Największa satysfakcją jest dla nas wasze zadowolenie. Zawsze dajemy z siebie 100% i czerpiemy z tego wielką radość. Tak więc jeśli marzy Wam się sesja zdjęciowa lub szukacie fotografa na ważny dla Was dzień, odezwijcie się do nas! Może się poznamy ?

Specjalizacja:

 • album tradycyjny
 • fotoksiążka
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna

Ilość fotografów:

 • 1 fotograf
 • 2 fotografów

Cennik

Fotografia ślubna
od 2800 do 3200 / dzień
Fotografia ślubna od przygotowań po oczepiny oraz sesja ślubna.

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.