Zobacz zdjęcia (4)
OLDTAXI, Poznań - zdjęcie 1
OLDTAXI, Poznań - zdjęcie 2 OLDTAXI, Poznań - zdjęcie 3 OLDTAXI, Poznań - zdjęcie 4
1 / 4

OLDTAXI id:11557

Poznań, wielkopolskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Samochód:

  • Marka: Citroen
  • Kolor: czarny
  • zabytkowy

Auta, jakimi dysponujemy mogą Państwo wynająć na śluby, rocznice, randki, studniówkę. Obsługujemy sesje fotograficzne, reklamy, filmy.

Obecnie proponujemy Państwu możliwość wynajmu prawdziwej limuzyny, samochodu Citroën Traction Avant 11B z 1955roku . Został on poddany kompletnej renowacji i w tej chwili jego stan nie odbiega od stanu fabrycznego, możemy pokusić się o stwierdzenie, iż obecnie jest to najlepiej odrestaurowany, w każdym detalu, model tej marki w Polsce.

Drugą naszą chlubą jest Citroën 2 CV. Jest to czteroosobowe auto, znacznie mniejsze, niż Traction Avant 11B, natomiast utrzymane w równie dobrej kondycji. Jeśli chcą Państwo zaskoczyć innych, wywołać podziw oglądających i sami udać się na fantastyczną przejażdżkę rodem z francuskiego filmu, serdecznie zapraszamy.

Jeśli chcą Państwo wynająć auto na ślub wraz z udekorowaniem go, to przykładowe dekoracje ślubne jakimi dysponujemy dla naszych aut znajdą Państwo w galerii naszej strony. Możliwe jest także udekorowanie auta przez Państwa, w tym celu dokonujemy osobnych ustaleń.

liczba odwiedzin: 1430

Popularne miasta w okolicy