OLDTAXI id:11557

Oferta
Dodaj do plannera

Auta, jakimi dysponujemy mogą Państwo wynająć na śluby, rocznice, randki, studniówkę. Obsługujemy sesje fotograficzne, reklamy, filmy.

Obecnie proponujemy Państwu możliwość wynajmu prawdziwej limuzyny, samochodu Citroën Traction Avant 11B z 1955roku . Został on poddany kompletnej renowacji i w tej chwili jego stan nie odbiega od stanu fabrycznego, możemy pokusić się o stwierdzenie, iż obecnie jest to najlepiej odrestaurowany, w każdym detalu, model tej marki w Polsce.

Drugą naszą chlubą jest Citroën 2 CV. Jest to czteroosobowe auto, znacznie mniejsze, niż Traction Avant 11B, natomiast utrzymane w równie dobrej kondycji. Jeśli chcą Państwo zaskoczyć innych, wywołać podziw oglądających i sami udać się na fantastyczną przejażdżkę rodem z francuskiego filmu, serdecznie zapraszamy.

Jeśli chcą Państwo wynająć auto na ślub wraz z udekorowaniem go, to przykładowe dekoracje ślubne jakimi dysponujemy dla naszych aut znajdą Państwo w galerii naszej strony. Możliwe jest także udekorowanie auta przez Państwa, w tym celu dokonujemy osobnych ustaleń.

Dodatkowe informacje

Rodzaj:

  • Marka: Citroen
  • Kolor: czarny
  • zabytkowy

Cennik

Orientacyjna cena: 1200 PLN / dzień

Za przejazd naszym klasykiem - Citroёnem Traction Avant B11 stawka wynosi 1200 zł/dzień, natomiast podróż Citroёnem 2cv -500 zł/dzień na terenie Poznania.
Poza granice miasta Poznania stawka za każde 10km to:
Citroen Traction Avant +100zł
Citroen 2CV +50zł

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

OLDTAXI
Województwo:wielkopolskie
Miejscowość:Poznań
Data dodania: 05-01-2014
Liczba odwiedzin: 750

Nowe ogłoszenia