Zniżki na ślub w 2019, umów się na spotkanie/rozmowę WhatsUp id:25065

Kobyłka, mazowieckie
(3)
Dodaj opinię

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna
  • studio

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów
  • 3 fotografów

Witaj,

mam na imię Olena, pochodzę z Ukrainy. Do Polski przyjechałam w 2012, by być blisko chłopaka, a teraz już męża. Od 2006 pracowałam w korporacjach HRowcem, dział personalny, to było miejsce spotkań wielu osób, którzy opowiadali swoje historie w procesie rekrutacji, szkoleń i codziennej pracy. Moim zadaniem było pomagać, by odpowiednie osoby znachodziły miejsca pracy, do których pasują, te miejsca, gdzie będą czuli się dobrze, gdzie będą się rozwijać. Już wtedy wieczorami chodziłam na zajęcia fotografii, by uczyć się korzystać z lustrzanki. Niespodziewanie dla mnie na zajęciach nasz 60-letni wykładowca nauczył mnie widzieć inaczej niż dotąd: światło, cieni, perspektywę, horyzonty.
Już, gdy w 2012 poszłam na studia. Nic innego niż fotografia mnie tak nie przyciągało. Zaczęłam spotykać się z ludźmi, by robić im portrety, potem reportaże firmowych spotkań, rodziny i uwiecznienie ich świąt i pomalutku zaczęłam fotografować śluby znajomej znajomej :) Potem jeszcze jeden, i jeszcze jeden, zapraszano mnie na ślub i wesele do Lwowa, do Rzeszowa.


Od 2016 mieszkam w Kobyłce i czasem wracam do Rzeszowa, ale głównie fotografowałam w okolicach Warszawy, byłam kilka razy w Pałacie ślubów na Zamkowej, raz w USC na Woli, w kościołach w powiecie Wolomińskim, na Pradze Południe, Rembertów, Wyszków, Radzymin, Zielonka, Marki, Wołomin. Fotografowałam w jasnych i ciemnych kościołach i salach. Nie wszystkie zdjęcia mogę publikować w internecie, ale mam galerie, które mogę Wam pokazać, wysyłając specjalny link, gdzie można zobaczyć więcej, odczuć mój sposób na zdjęcia, zobaczyć jakie momenty zauważam. Lubię, gdy pary mówią, jakie momenty dla nich są bardzo ważne, omawiamy często relacje z bliskimi, bym mogła wiedzieć co mam uchwycić, by nie zapomnieć, bo każda rodzina jest inna. I im więcej o Was dowiem się na początku, tym pewniejsi będziecie, że ja to już wiem :)

Od 2019 zaczynam pracować w parze z drugim fotografem, by reportaż z wesela był pełniejszy i ciekawszy. Ceny jeszcze się nie zmienią.

Bardzo lubię układać książki fotograficzne, które drukuję w sprawdzonych dostawców. Razem z Wami podbieramy materiał okładki, tak jak to jest jedna z Ważnych decyzji, to lubię podpowiadać :) Gdy projekt książki będzie już zrobiony, to wysyłam Wam link do zatwierdzenia. Lubię, gdy ufają mojemu doświadczeniu, ale i nie walczę, gdy ktoś ma swój smak i stara się moimi rękoma zrobić projekt swojej książki.

Pracuje na terenie całej Polski oraz za granicą. Co roku uczę się nowego na warsztatach u różnych fotografów. W 2019 w marcu jadę na konferencje weselnych fotografów do Barcelony, by inspirować się nowym.

Jak spotkamy się już po konferencji, to chętnie opowiem, czego się nauczyłam. W razie zainteresowania współpracą proszę o kontakt. Z kim będzie możliwość, to spotkamy się osobiście, w ciągu roku dużo podróżuje. Z kim nie znajdziemy czasu na spotkanie, zawsze możemy zrobić wideo konferencje :)

Pytania:
Czy retuszuje zdjęcia?
-Tak. Staram się to robić by nie było widać, że był retusz zrobiony. Staram się dobierać światło, by później wtrącać się w zdjęcie jaknajmniej.
Sesja narzeczeńska i poślubna?
- Chętnie ją wykonam. Lecz planowanie, opłata i realizacja są osobno od umowy na zdjęcia ślubne. Obecnie cena 650zł, otrzymacie ode mnie 100zdjęć w galerii elektronicznej, pendrive ze zdjęciami i albumik w rozmiarze 15x15 lub 15x20.

Opinie (3)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
Zniżki na ślub w 2019, umów się na spotkanie/rozmowę WhatsUp id:25065
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 3 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
N
Natalia
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-09-2018
Wyszków
Data dodania: 04-03-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Oleno, pięknie dziękujemy za współpracę. Jesteś bardzo ciepłą i serdeczną osobą. To powoduję, że podczas robienia zdjęć czuliśmy się bardzo komfortowo i ani przez chwilę nie byliśmy skrepowani. Dziękujemy za uchwycenie wszystkich naszych pozytywnych emocji ;) Pozdrawiamy!
I
Ira
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-11-2018
Sarny
Data dodania: 01-03-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Олена відчуває саме ті неповторні миті, які так приємно бачити на світлинах.) Тепла атмосфера під час зйомки. Якісні фото.Дякую та рекомендую))
Olena Herasym
01-03-2019
Дякую Іра :)
P
Patrycja
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-07-2018
Rzeszów
Data dodania: 28-02-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Wspaniała osoba, profesjonalna Pani Fotograf. Miałam okazję już dwa razy korzystać z jej usług i za każdym razem spisała się wzorowo. Wysłucha oczekiwań klienta ale i sama dokładnie wie co, kiedy i jak ująć na zdjęciu. Polecam w 100%. Piękne zdjęcia i miła współpraca. Olena jesteś wspaniała w tym co robisz!!! ;) :*
Olena Herasym
01-03-2019
Miło mi :)
Olena Herasym

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).
Zobacz wszystkie kategorie