Olena Herasym Photography Zaproś mnie do Twojego świata! id:25065

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
728-530...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Kobyłka, mazowieckie
Data dodania: 07-02-2017
Liczba odwiedzin: 243

Oferta Fotograf ślubny Kobyłka

Witaj, mam na imię Olena i pochodzę z Ukrainy. Do Polski przyjechałam w 2012, by być blisko chłopaka, a teraz już męża. Od tego czasu uczyłam się fotografii reportażowej w szkole w Rzeszowie, odwiedziłam warsztaty fotografii portretowej Denysa Illina w Berlinie 2015rok i Rozy Sampolinskiej-Bailey w Warszawie 2017. Każdy fotograf, u którego uczyłam się, ma zupełnie inny odmienny swój styl, ale dzięki temu nauczyłam się w pełni korzystać z trzech różnych jasnych obiektywów, które posiadam.
Ten szerszy 35/2 jest bardziej do zdjęć o reportażowym charakterze, gdzie może być jednocześnie daleko i blisko w tak osobliwym dla Was dniu. Uchwyci momenty bardziej szerokiego planu.
50/1,4 - nazywany obiektywem portretowym będzie pomagał przy uchwyceniu sylwetek 3-4 osób i pozwoli odczuć, że jestem bardzo blisko i w środku przyjęcia.
100/2 - jest do zdjęć z daleka, gdy bardzo chce się podejść, ale lepiej stać daleko mając możliwość fotografować i być mniej dostrzeganym lub do zdjęć portretowych z bardzo rozmytym tłem.
Te trzy moce pomogą mi spełniać moje i Wasze marzenia. Czemu moje? Bo każdego dnia marze zrobić lepsze zdjęcie niż wczoraj, a gdy pozwolicie, bym robiła je dla Was, to będzie siła podwójna :)
Jeśli szukasz fotografa na swój ślub, który odda na zdjęciach emocje od radości po wzruszenia, a jednocześnie będzie obserwatorem, nie narratorem wydarzeń. Kogoś, kto nie będzie Was stresował swoją obecnością, a na zdjęciach odda to co najważniejsze to myślę,że jesteś w dobrym miejscu!

Jeśli masz jakieś pytania – zapraszam do ich zadawania! Odpowiem na każde, które mogę.
Jeszcze chętniej odpowiem na nie na spotkaniu przy kawie! Poznam Was bliżej, wysłucham Waszych pomysłów na ślub, chętnie coś podpowiem.

Pracuje na terenie całej Polski oraz za granicą.

W razie zainteresowania współpracą proszę o kontakt.

Specjalizacja:

 • album tradycyjny
 • fotoksiążka
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna
 • studio

Ilość fotografów:

 • 1 fotograf
 • 2 fotografów

Opinie o Olena Herasym Photography Zaproś mnie do Twojego świata! Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

Olena Herasym Photography Zaproś mnie do Twojego świata!
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Kobyłka
Kod:05-230

Godziny pracy

Pn:11:00 - 23:00
Wt:11:00 - 23:00
Śr:11:00 - 23:00
Cz:11:00 - 23:00
Pt:11:00 - 23:00
Sb:10:00 - 24:00
Nd:10:00 - 24:00

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.