Zobacz zdjęcia (5)
Oprawa muzyczna ślubu - Kameralni, Łódź - zdjęcie 1
Oprawa muzyczna ślubu - Kameralni, Łódź - zdjęcie 2 Oprawa muzyczna ślubu - Kameralni, Łódź - zdjęcie 3 Oprawa muzyczna ślubu - Kameralni, Łódź - zdjęcie 4 Oprawa muzyczna ślubu - Kameralni, Łódź - zdjęcie 5
1 / 5

Oprawa muzyczna ślubu - Kameralni id:44641

Łódź, łódzkie

O nas

Instrumenty:

  • pianino
  • skrzypce

Śpiew:

  • ilość osób: 2
  • śpiew damski

Zespół muzyczny „Kameralni” to wyjątkowy duet, w skład którego wchodzą profesjonalni muzycy, absolwenci Akademii Muzycznej w Łodzi. Jest to połączenie młodości, energii, pracowitości wraz z doskonałym opanowaniem gry na instrumencie.
W swoim repertuarze posiadają wiele utworów kameralnych z epoki baroku, klasycyzmu, romantyzmu oraz muzyki z okresu XX wieku.
Poza ich pasją do muzyki klasycznej, bardzo dobrze odnajdują się w improwizacji jazzowej. Posiadają bogaty repertuar standardów jazzowych, oraz wielkich hitów muzyki rozrywkowej, dlatego świetnie sprawdzają się podczas występów uświetniając różne imprezy okolicznościowe od ślubów plenerowych poprzez imprezy okolicznościowe oraz imprezy firmowe. Skrzypaczka, oprócz umiejętności gry na instrumencie, jest również wokalistką i może urozmaicić występ o utwory wykonane wraz z wokalem.
Ich kolejną zaletą jest świetne poruszanie się w zakresie muzyki liturgicznej, dlatego w swojej ofercie świadczą również usługi z zakresu oprawy muzycznej ślubów i innych uroczystości kościelnych.
Zespół „Kameralni” może tworzyć również trio - wraz z gitarzystą i w takim połączeniu najbardziej lubią występować. Współpracują też z innymi muzykami, grającymi na innych instrumentach, dlatego na życzenie klienta jest możliwość rozszerzenia oferty o kolejne ciekawe brzmienia.
Niewątpliwie jest to zespół uniwersalny, który stara się w każdym miejscu swojego występu, podzielić się swoją pasją, zaciekawić słuchacza swoją grą oraz przekazać w swoich interpretacjach piękno muzyki, tak aby pozostała ona w pamięci odbiorców.
Zespół „Kameralni” gwarantuje występy na najwyższym poziomie od muzyki poważnej, przez spotkania z muzyką rozrywkową oraz muzyką kościelną.

CZŁONKOWIE ZESPOŁU
WERONIKA CIUKSZA - skrzypaczka, swoją edukację muzyczną rozpoczęła w wieku 7 lat w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia im. Aleksandra Tansmana w Łodzi, którą w późniejszy latach kontynuowała w Państwowej Szkole Muzycznej II stopnia Zespołu Szkół Muzycznych im. Stanisława Moniuszki w Łodzi pod kierownictwem mgr Beaty Hajn-Kowalczyk. Jest absolwentką Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi w klasie skrzypiec dr Magdaleny Kling - Fender. Obecnie kontynuuje edukację muzyczną na kierunku skrzypce barokowe (dr Judyta Tupczyńska) na Wydziale Wykonawstwa Instrumentalnego Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi. Brała udział w wielu ogólnopolskich i międzynarodowych projektach artystycznych m.in. sesje nagraniowe podczas warsztatów kompozytorskich z dr Kennethem Lamplem, sesja nagraniowa do filmu krótkometrażowego „Svaervaekter” w Danii, „Sommerphilharmonie und Chor” w Chemnitz, „Sinfonietta” w Łodzi itp. Wielokrotnie występowała jako członek zespołów kameralnych i orkiestr m.in. w Filharmonii Dolnośląskiej, przy współpracy z fundacją „Avangart” podczas gali finałowej Mazurskiego Festiwalu Blecanto w Mrągowie, podczas festiwalu „Welcome to paradise” we Francji i wiele innych. Oprócz gry na skrzypcach jej pasją jest również śpiew i dyrygowanie. Przygotowywała i prowadziła chór wraz z zespołem muzycznym podczas wydarzeń artystycznych. Wielokrotnie występowała również w roli wokalistki.

KAMIL WRONA - naukę gry na fortepianie zaczął w wieku 6 lat. Jest absolwentem Szkoły I stopnia w Opolu Lubelskim im. Henryka Wieniawskiego. W kolejnym etapie swojej edukacji kształcił się pod kątem mgr Tomasza Krawczyka w Szkole Muzycznej II stopnia w Lublinie im. Tadeusza Szeligowskiego. Obecnie studiuje w Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi w klasie prof. dr hab. Cezarego Saneckiego oraz
dr Julii Kociuban-Maximov.
Jest również przewodniczącym Naukowego Koła Pianistów Akademii Muzycznej w Łodzi z którym organizuje szereg wydarzań kulturalnych m.in. „Cieszyńskie spotkania z muzyką – mistrzoswskie kursy pianistyczne” ; Cykl wymiennych koncertów z Akademią Muzyczną w Krakowie oraz Uniwersytetem Muzycznym im. Fryderyka Chopina w Warszawie pt: „Mozaiki Fortepianowe”. Brał udział w kursach pianistycznych o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym, podczas których kształcił się pod kątem wybitnych pedagogów m.in. Kevina Kennera, Jacques Rouvier'a, Ily Maximova, Jianing Kong'a, Jerzego Sterczyńskiego, Marka Szlezera. Laureat konkursów pianistycznych m.in. Carla Czernego, Roberta Schumanna. Wielokrotny solista międzynarodowych festiwalach muzycznych m.in.„Międzynarodowy Festiwal Muzyczny w Lublinie”,„Międzynarodowy Festiwal Muzyczny Radom-Orońsko-Warszawa”,„Międzynar odowy Festiwal Muzyczny w Stalowej Woli”. Uczestnik wielu koncertów muzyczno-lirycznych w których propagował muzykę Fryderyka Chopina, Ignacego Jana Paderewskiego oraz Karola Szymanowskiego współpracując m.in. z Jerzym Trelą, Olgierdem Łukasiewiczem, Jerzym Zelnikiem.

liczba odwiedzin: 1420

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie