Oprawa muzyczna ślubu Michalina Malczewska id:7928

Kontakt

501-427...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
Napisz wiadomość Opinie (70)
Warszawa, mazowieckie
Data dodania: 14-04-2012
Liczba odwiedzin: 25103

Oferta

Proponuję Państwu piękną, profesjonalną oprawę wokalno - instrumentalną ceremonii ślubnej. Zaśpiewam i zagram na skrzypcach repertuar, który wspólnie ustalimy razem z Parą Młodą.
Oprawa muzyczna mszy jest niewątpliwie elementem, który wpływa na nastrój uroczystości, Jeśli jest niezwykła - zapada na długo w pamięci.
Ukończyłam wokalne studia wyższe na kierunku jazz i muzyka estradowa, wiec jakość usługi będzie..... zawodowa :)

oferuję także zespół muzyczny na wesele.

Zapraszam do współpracy, Michalina Malczewska

Instrumenty:

  • skrzypce

Śpiew:

  • śpiew damski

Cennik

Oferta nr 1
cena uzależniona jest od miejsca uroczystości

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: Oprawa muzyczna ślubu Michalina Malczewska id:7928
Ilość głosów: 70
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
(5)
Autor: Sylwia
Dodano: 17-08-2017
Data imprezy: 16-06-2017
Miejscowość: okolice Serocka
Niesamowita
Ślub mieliśmy 16.06.2016 Pani Michalina wraz ze swoim organistą i jeszcze jedną skrzypaczką, zapewniła niesamowite wrażenia nie tylko dla nas ale i dla naszych gości, którzy byli zachwyceni niesamowitym głosem i pięknym wykonaniem. Pełen profesjonalizm, to była naprawdę bardzo miła współpraca.
Niesamowity magiczny głos, jak by śpiewał anioł.
Gorąco i z całego serca POLECAMY :-)))
(5)
Autor: Aneta
Dodano: 05-07-2017
Data imprezy: 04-02-2017
Miejscowość: Warka
Pani Michalina śpiewała na naszym ślubie 04.02.2017 r. Swoim głosem urzekła nie tylko mnie ale również gości, jak i organistę z którym współpracowała podczas naszej uroczystości. Pani Michalina jest profesjonalistką w każdym calu. Posiada przepiękny głos, który uświetnił ten wyjątkowy dla nas moment. Z całego serca polecam!
(5)
Autor: Ewelina
Dodano: 19-06-2017
Data imprezy: 16-06-2017
Miejscowość: Warszawa
Pani Michalina śpiewała na naszym ślubie – ciężko ująć w słowa pod jak ogromnym wrażeniem jesteśmy. Dzięki niej ceremonia była wyjątkowa, inna od wszystkich. Jak tylko Pani Michalina zaczynała śpiewać, to goście płakali ze wzruszenia. Piękny głos, utwory zaśpiewane z sercem. Goście po weselu podchodzili i pytali jak my na Panią Michalinę trafiliśmy, bo nie byli jeszcze na ślubie z tak piękną oprawą muzyczną.
Kontakt z Panią Michaliną od początku był bardzo dobry, podejście profesjonalne i bardzo życzliwe – poprosiliśmy o zagranie na skrzypcach niestandardowego utworu – nie było dla Pani Michaliny żadnego problemu, żeby przygotować dla nas ten utwór. Każdemu będziemy gorąco polecać – przejrzeliśmy wiele ofert, na wielu ślubach byliśmy i jak dla mnie nie ma nikogo lepszego.
(5)
Autor: Dorota
Dodano: 22-05-2017
Data imprezy: 01-05-2017
Miejscowość: RADOM
Przepiękny śpiew pani Michaliny zachwycił wszystkich gości .Wszyscy mieli "ciary" .Pieśni były cudownie zaspiewane.Pełen profesjonalizm a ten najważniejszy w życiu dzień był dzięki Pani najpiekniejszy.Dziękuję bardzo i polecam wszystkim gorąco!!!
(5)
Autor: Kamil
Dodano: 18-05-2017
Data imprezy: 22-04-2017
Miejscowość: Sochaczew
Polecam śpiew Pani Michaliny. Pełen profesjonalizm. Piękny głos. Piękne piosenki. Serdecznie polecam. Kamil :)
(5)
Autor: Agnieszka i Paweł
Dodano: 17-05-2017
Data imprezy: 30-04-2017
Miejscowość: Warszawa
Pani Michalina śpiewa przepięknie, właśnie o takiej oprawie muzycznej w dniu ślubu marzyłam, było cudownie
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy;)
Polecam gorącą
(5)
Autor: Justyna
Dodano: 17-05-2017
Data imprezy: 29-04-2017
Miejscowość: Mińsk Mazowiecki
Serdecznie dziękujemy Pani Michalinie, za oprawę muzyczną naszego ślubu. Było przepięknie, pełen profesjonalizm i cudowny głos sprawił, że nasz ślub był niezapomniany.
Z całego serca polecamy :)
(5)
Autor: Marzena
Dodano: 07-12-2016
Data imprezy: 23-07-2016
Miejscowość: Warszawa
Oprawa ceremonii ślubu była dla mnie bardzo ważna. W Internecie trafiłam na wykonanie tytułu „Schowaj mnie pod skrzydła swe” przez Panią Michalinę. Zachwyciłam się! postanowiłam spotkać się aby porozmawiać o repertuarze i przedstawić nasze zaplecze muzyczne (organista, saksofonista, wokalistka) oraz obawy (czy taki skład osobowy ma szanse zabrzmieć). Rozwiała moje wątpliwości, po których wiedziałam że trafiłam na profesjonalnego muzyka. Dawała podpowiedzi, wskazówki, koiła przedślubny stres. Co więcej przejęła inicjatywę kontaktu z muzykami, aby podczas spotkania trzech niezależnych osób wszystko brzmiało doskonale. Wiedziałam, że nie zawiedzie mnie zarówno pod względem talentu muzycznego i organizacji. Była wspaniała! Goście byli zachwyceni! Gratulowali nam oprawy muzycznej, doboru repertuaru, podkreślali wzruszenie i dopytywali kim jest nasza wokalistka! Takie spontaniczne reakcje były bardzo miłe. Cieszyłam się, że udało nam się w piękny sposób podkreślić wyjątkowość naszego wydarzenia i że goście czuli to razem z nami. Dziękuje Pani Michalinie za to jakim jest muzykiem i człowiekiem, uwielbiam w ludziach zawodowy profesjonalizm i łagodność ( „to coś” w osobowości). Mam nadzieję, że wątpiący w to czy warto inwestować w dodatkowy wokal lub czy goście w ogóle zwracają uwagę na śpiew podczas ceremonii, porzucą taką myśl i skontaktują się z Panią Michaliną. Ona trafia do serc!
Pokaż więcej opinii

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Oprawa Muzyczna Ślubów - Michalina Malczewska
Imię:Michalina
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Warszawa

Nowe ogłoszenia