Oprawa muzyczna ślubu /wokal/skrzypce/wiolonczela/trąbka/duet/trio - film 1 Oprawa muzyczna ślubu /wokal/skrzypce/wiolonczela/trąbka/duet/trio - film 1
Pokaż kolejny film

Oprawa muzyczna ślubu /wokal/skrzypce/wiolonczela/trąbka/duet/trio id:7928

Warszawa, mazowieckie
(122)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość
501-427...

O nas

Instrumenty:

  • gitara
  • organy
  • pianino
  • saksofon
  • skrzypce
  • trąbka
  • wiolonczela

Śpiew:

  • śpiew damski

Proponuję Państwu piękną, profesjonalną oprawę wokalno - instrumentalną ceremonii ślubnej. Zaśpiewam i zagram na skrzypcach repertuar, który wspólnie ustalimy razem z Parą Młodą.
Oprawa muzyczna mszy jest niewątpliwie elementem, który wpływa na nastrój uroczystości, Jeśli jest niezwykła - zapada na długo w pamięci.
Ukończyłam wokalne studia wyższe na kierunku jazz i muzyka estradowa.
Współpracuję z wykształconymi muzykami, jeśli chcą Państwo dopełnić mój śpiew także dodatkowym instrumentem. W przypadku zaangażowania skrzypaczki możemy także zagrać na dwoje skrzypiec podczas składania życzeń.
Moja oferta jest bardzo bogata,
Zapraszam do kontaktu, Michalina Malczewska

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Zobacz zdjęcia (13)
Oprawa muzyczna ślubu /wokal/skrzypce/wiolonczela/trąbka/duet/trio, Warszawa - zdjęcie 1
Oprawa muzyczna ślubu /wokal/skrzypce/wiolonczela/trąbka/duet/trio, Warszawa - zdjęcie 2 Oprawa muzyczna ślubu /wokal/skrzypce/wiolonczela/trąbka/duet/trio, Warszawa - zdjęcie 3 Oprawa muzyczna ślubu /wokal/skrzypce/wiolonczela/trąbka/duet/trio, Warszawa - zdjęcie 4 Oprawa muzyczna ślubu /wokal/skrzypce/wiolonczela/trąbka/duet/trio, Warszawa - zdjęcie 5
Oprawa muzyczna ślubu /wokal/skrzypce/wiolonczela/trąbka/duet/trio, Warszawa - zdjęcie 6
1 / 13

Oferta Agencja Artystyczna - Michalina Malczewska-Machnio

Oferta nr 1

cena uzależniona jest od miejsca uroczystości

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie Agencja Artystyczna - Michalina Malczewska-Machnio (122)

Oprawa muzyczna ślubu /wokal/skrzypce/wiolonczela/trąbka/duet/trio id:7928
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 122 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
J
Justyna i Piotr
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-08-2022
Kadzidło
Data dodania: 27-09-2022

Oprawa muzyczna ślubu w wykonaniu Michaliny to istna magia!❤ Zarówno my jak i goście byliśmy zachwyceni! Podczas śpiewu na ceremonii nie raz spoglądaliśmy na siebie z mężem i nie mogliśmy się nadziwić jak jest pięknie....🥰 My już poleciliśmy nie jednej osobie, więc jeśli ktoś nadal poszukuje oprawy muzycznej ślubu to polecamy z całego serca!❤

Michalina Malczewska
29-09-2022

Dziękuję za te przepiękne słowa.

K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-08-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Rytebłota
Data dodania: 21-09-2022

Z całego serca dziękujemy za cudowna oprawę muzyczną naszego ślubu.❤️ Goście pytali skąd jest ta Pani co tak pięknie śpiewała w kościele :) My sami byliśmy zachwyceni i wzruszeni jednocześnie. Kontakt z Panią Michaliną świetny, wszystko dogadaliśmy i dzięki temu msza była jeszcze bardziej wyjątkowa. Skrzypce to też istna magia! Będziemy polecać, bo naprawdę zadowolenie w 101%! :)

Michalina Malczewska
29-09-2022

Dziękuję Pani Karolino ❤️❤️❤️

A
Angelika
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-09-2021
Poznań
Data dodania: 24-07-2022

Jeszcze raz bardzo Pani dziękujemy za przepiękną oprawę muzyczną ceremonii ślubnej. Był to dla nas zaszczyt i niesamowita przyjemność słuchać Państwa na żywo. Goście jak i my bardzo długo wspominaliśmy przepinką oprawę muzyczną ❤ Bardzo dziękuje, że namówiła nas Pani na marsz na wyjście - ,,zrobił on robotę”

Michalina Malczewska
29-09-2022

Dziękujemy z całego serca ❤️❤️❤️

K
Kasia i Krzysiek
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-06-2022
Wybrane firmy: 6 firm
Nasza historia: opublikowana
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Wola Ducka
Data dodania: 06-07-2022

Michalina przepięknie śpiewała i grała na skrzypcach podczas ślubu, zachwycając zarówno nas jak i wszystkich zebranych gości. Dzięki temu, że Michalina jest osobą od której bije pozytywna energia i pełen profesjonalizm, dogranie wszystkich szczegółów przed ślubem odbyło się szybko, sprawnie i bez nerwów.
Poza samą oprawą ślubu możemy także polecić zespół Autograf na wesele. Muzyka była różnorodna i idealnie dopasowana do gości i momentu (podczas posiłków muzyka nie była za głośna i można było spokojnie porozmawiać). Zespół dał z siebie 500%. Goście stale byli na parkiecie i bawili się do rana. Zarówno w trakcie wesela i przez ostatnie już prawie 2 tygodnie od gości słyszeliśmy mnóstwo zachwytów nad muzyką.
Serdecznie polecamy i mamy szczerą nadzieję, że do zobaczenia ;)

Michalina Malczewska
24-07-2022

Dziękujemy bardzo za mile słowa. Zadowoleni goście są oznaką naszej pracy i zaangażowania.
Pozdrawiamy i także mamy nadzieję że jeszcze się spotkamy.

K
Kasia i Oskar
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-07-2021
Radom
Data dodania: 28-11-2021

Nasze wesele było dla nas wyjątkowym wydarzeniem, między innymi dzięki zespołowi Autograf :) Chłopaki i Michalina byli niesamowici, a z parkietu nie schodziliśmy do białego rana. Każda nasza sugestia została wzięta pod uwagę, repertuar był idealnie dopasowany do naszego gustu i preferencji gości. Przed samym wydarzeniem spotkaliśmy się z Michaliną i ustaliliśmy wszystkie szczegóły. Dodatkowo Michalina śpiewała i grała na skrzypcach na naszym ślubie tworząc niesamowity klimat, goście byli zachwyceni i wzruszeni :) Otrzymaliśmy całą masę pochwał dotyczących muzyki, a znajomi pytali o namiary na zespół i z tego, co wiemy, to znowu będziemy bawić się razem z Autografem w lipcu 2022! :) Musimy też wspomnieć, że muzyka do samego rana była całkowicie na żywo, przerwy były krótkie, a solówki saksofonu zrobiły furorę. Wszystko było dopięte na ostatni guzik i widać, że zespół ma to dopracowane i stara się jak najlepiej wywiązać ze swojej roli. A poza sceną to bardzo sympatyczni, ciepli i bezproblemowi ludzie :) Gorąco polecamy!

Michalina Malczewska
28-11-2021

Kasiu i Oskarze, cieszymy się i dziękujemy za zaufanie. Bardzo nam miło, że Goście także nas docenili - potwierdzam, że widzimy się w 2022r. :)

E
Ewelina i Kamil
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-07-2021
Mircze
Data dodania: 05-11-2021

Michalina to wspaniała kobieta z anielskim głosem. Oprawa muzyczna podczas ślubu wspaniała. Jej głos oraz skrzypce to wspaniałe połączenie o jakim zawsze marzyliśmy na naszym ślubie. Podczas jej śpiewu ogromne wzruszenie oraz ciarki na całym ciele. ;)
Dziękujemy jeszcze raz! :)

Michalina Malczewska
14-11-2021

Dziękuję pięknie! Z życzeniami, by urok Waszego ślubu był tylko początkiem Waszego szczęśliwego wspólnego życia :)

I
Izabela
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-08-2021
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Belsk Duży
Data dodania: 01-10-2021

Dziękujemy z całego serca Pani Michalinie za niesamowity klimat, który stworzyła swoim głosem podczas naszego ślubu oraz Pani, która zagrała na skrzypcach. To połączenie było cudowne, tak jak sobie wymarzyliśmy. Dobór pieśni, cudowny głos w połączeniu ze skrzypcami sprawiły, że przez całą uroczystość nie tylko Nam, ale także gościom towarzyszyło wzruszenie. Dziękujemy za wspaniałą atmosferę. Profesjonalna oprawa wokalna w wykonaniu Pani Michaliny była chwytająca za serce. Zdecydowanie 5/5 pod każdym względem! Dziękujemy Izabela i Marcin.

Michalina Malczewska
06-10-2021

Dziękuję Państwu w imieniu swoim, jak również skrzypaczki, z którą występowałam. Cieszymy się, że nasz występ został doceniony także przez Waszych Gości. Życzymy dużo szczęścia i zdrowia ;)

M
Marta
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-08-2021
Nowy Modlin
Data dodania: 20-09-2021

Oprawa ślubna w wykonaniu Pani Michaliny na najwyższym poziomie. Piękny, zapierający dech w piersi wokal, wraz z gośćmi byliśmy pod ogromnym wrażeniem, nie brakowało wzruszeń przy każdej kolejnej pieśni. Bardzo dziękujemy za przepiękną oprawę jednego z najważniejszych dni w naszym życiu. Nie wyobrażam sobie, że ktoś mógłby zrobić to lepiej! Gorąco pozdrawiamy i polecamy!

Michalina Malczewska
29-09-2021

Dziękuję ślicznie. Pozdrawiam z najlepszymi życzeniami :)

Pokaż więcej opinii

Kontakt Agencja Artystyczna - Michalina Malczewska-Machnio

Nazwa firmy: Agencja Artystyczna - Michalina Malczewska-Machnio
Imię i nazwisko: Michalina Malczewska-Machnio
Adres: Warszawa, woj. mazowieckie
501-427...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 39019
Zadzwoń
501-427...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie