Oprawa muzyczna ślubu /wokal/skrzypce/wiolonczela/trąbka/duet/trio - film 1 Oprawa muzyczna ślubu /wokal/skrzypce/wiolonczela/trąbka/duet/trio - film 1
Pokaż kolejny film

Oprawa muzyczna ślubu /wokal/skrzypce/wiolonczela/trąbka/duet/trio id:7928

Warszawa, mazowieckie
(118)
Dodaj opinię
501-427...

O nas

Instrumenty:

  • gitara
  • organy
  • pianino
  • saksofon
  • skrzypce
  • trąbka
  • wiolonczela

Śpiew:

  • śpiew damski

Proponuję Państwu piękną, profesjonalną oprawę wokalno - instrumentalną ceremonii ślubnej. Zaśpiewam i zagram na skrzypcach repertuar, który wspólnie ustalimy razem z Parą Młodą.
Oprawa muzyczna mszy jest niewątpliwie elementem, który wpływa na nastrój uroczystości, Jeśli jest niezwykła - zapada na długo w pamięci.
Ukończyłam wokalne studia wyższe na kierunku jazz i muzyka estradowa.
Współpracuję z wykształconymi muzykami, jeśli chcą Państwo dopełnić mój śpiew także dodatkowym instrumentem. W przypadku zaangażowania skrzypaczki możemy także zagrać na dwoje skrzypiec podczas składania życzeń.
Moja oferta jest bardzo bogata,
Zapraszam do kontaktu, Michalina Malczewska

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Zobacz zdjęcia (12)
Oprawa muzyczna ślubu /wokal/skrzypce/wiolonczela/trąbka/duet/trio, Warszawa - zdjęcie 1
Oprawa muzyczna ślubu /wokal/skrzypce/wiolonczela/trąbka/duet/trio, Warszawa - zdjęcie 2 Oprawa muzyczna ślubu /wokal/skrzypce/wiolonczela/trąbka/duet/trio, Warszawa - zdjęcie 3 Oprawa muzyczna ślubu /wokal/skrzypce/wiolonczela/trąbka/duet/trio, Warszawa - zdjęcie 4 Oprawa muzyczna ślubu /wokal/skrzypce/wiolonczela/trąbka/duet/trio, Warszawa - zdjęcie 5
Oprawa muzyczna ślubu /wokal/skrzypce/wiolonczela/trąbka/duet/trio, Warszawa - zdjęcie 6
1 / 12

Oferta Agencja Artystyczna - Michalina Malczewska-Machnio

Oferta nr 1

cena uzależniona jest od miejsca uroczystości

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie Agencja Artystyczna - Michalina Malczewska-Machnio (118)

Dodaj opinię
Oprawa muzyczna ślubu /wokal/skrzypce/wiolonczela/trąbka/duet/trio id:7928
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 118 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
K
Kasia i Oskar
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-07-2021
Radom
Data dodania: 28-11-2021

Nasze wesele było dla nas wyjątkowym wydarzeniem, między innymi dzięki zespołowi Autograf :) Chłopaki i Michalina byli niesamowici, a z parkietu nie schodziliśmy do białego rana. Każda nasza sugestia została wzięta pod uwagę, repertuar był idealnie dopasowany do naszego gustu i preferencji gości. Przed samym wydarzeniem spotkaliśmy się z Michaliną i ustaliliśmy wszystkie szczegóły. Dodatkowo Michalina śpiewała i grała na skrzypcach na naszym ślubie tworząc niesamowity klimat, goście byli zachwyceni i wzruszeni :) Otrzymaliśmy całą masę pochwał dotyczących muzyki, a znajomi pytali o namiary na zespół i z tego, co wiemy, to znowu będziemy bawić się razem z Autografem w lipcu 2022! :) Musimy też wspomnieć, że muzyka do samego rana była całkowicie na żywo, przerwy były krótkie, a solówki saksofonu zrobiły furorę. Wszystko było dopięte na ostatni guzik i widać, że zespół ma to dopracowane i stara się jak najlepiej wywiązać ze swojej roli. A poza sceną to bardzo sympatyczni, ciepli i bezproblemowi ludzie :) Gorąco polecamy!

Michalina Malczewska
28-11-2021

Kasiu i Oskarze, cieszymy się i dziękujemy za zaufanie. Bardzo nam miło, że Goście także nas docenili - potwierdzam, że widzimy się w 2022r. :)

E
Ewelina i Kamil
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-07-2021
Mircze
Data dodania: 05-11-2021

Michalina to wspaniała kobieta z anielskim głosem. Oprawa muzyczna podczas ślubu wspaniała. Jej głos oraz skrzypce to wspaniałe połączenie o jakim zawsze marzyliśmy na naszym ślubie. Podczas jej śpiewu ogromne wzruszenie oraz ciarki na całym ciele. ;)
Dziękujemy jeszcze raz! :)

Michalina Malczewska
14-11-2021

Dziękuję pięknie! Z życzeniami, by urok Waszego ślubu był tylko początkiem Waszego szczęśliwego wspólnego życia :)

I
Izabela
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-08-2021
Belsk Duży
Data dodania: 01-10-2021

Dziękujemy z całego serca Pani Michalinie za niesamowity klimat, który stworzyła swoim głosem podczas naszego ślubu oraz Pani, która zagrała na skrzypcach. To połączenie było cudowne, tak jak sobie wymarzyliśmy. Dobór pieśni, cudowny głos w połączeniu ze skrzypcami sprawiły, że przez całą uroczystość nie tylko Nam, ale także gościom towarzyszyło wzruszenie. Dziękujemy za wspaniałą atmosferę. Profesjonalna oprawa wokalna w wykonaniu Pani Michaliny była chwytająca za serce. Zdecydowanie 5/5 pod każdym względem! Dziękujemy Izabela i Marcin.

Michalina Malczewska
06-10-2021

Dziękuję Państwu w imieniu swoim, jak również skrzypaczki, z którą występowałam. Cieszymy się, że nasz występ został doceniony także przez Waszych Gości. Życzymy dużo szczęścia i zdrowia ;)

M
Marta
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-08-2021
Nowy Modlin
Data dodania: 20-09-2021

Oprawa ślubna w wykonaniu Pani Michaliny na najwyższym poziomie. Piękny, zapierający dech w piersi wokal, wraz z gośćmi byliśmy pod ogromnym wrażeniem, nie brakowało wzruszeń przy każdej kolejnej pieśni. Bardzo dziękujemy za przepiękną oprawę jednego z najważniejszych dni w naszym życiu. Nie wyobrażam sobie, że ktoś mógłby zrobić to lepiej! Gorąco pozdrawiamy i polecamy!

Michalina Malczewska
29-09-2021

Dziękuję ślicznie. Pozdrawiam z najlepszymi życzeniami :)

Ł
Łukasz Dorota
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-08-2021
Warszawa
Data dodania: 07-09-2021

Dziękujemy bardzo za wspaniałą oprawę !!!!
Pełen profesjonalizm no i głos .....
Michalina wykorzystaj ten dar !!!
a w szczególności ku czi Boga Ojca ....
pozdrawiamy Dorota i Łukasz

Michalina Malczewska
13-09-2021

Dziękuję w imieniu własnym i muzyków, którzy ze mną współpracowali. Cudownie się grało i śpiewało. Wielkie podziękowania dla parafialnego Organisty, że właściwie i z chęcią podszedł do tematu. Pozdrawiamy :)

M
Marta
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-05-2021
Warszawa
Data dodania: 27-07-2021

Nasz ślub miał miejsce 22 maja, dzięki Pani Michalinie ale równiej skrzypaczce i organiście współpracujacych z Pania Michaliną nasz ślub miał przepiekną oprawę muzyczną. Mieliśmy łzy w oczach i ciarki na ciele słysząc wybrane przez nas pieśni. Zarówno my i nasi goście bylismy zachwyceni i pod ogromnym wrażeniem cudownego głosu Pani Michaliny. Z całego serca polecany i bardzo dziękujemy za to, że uświetniła Pani naszą ceremonię.

Michalina Malczewska
02-08-2021

Bardzo dziękujemy za cudowne słowa.

M
Malwina Ozga
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-07-2021
Kozienice
Data dodania: 27-07-2021

Oprawa ślubna w wykonaniu Pani Michaliny na najwyższym poziomie, piękny wokal plus skrzypce, byliśmy zachwyceni tak jak i nasi goście którzy wzruszali się przy każdej kolejnej pieśni. Dziękujemy i jesteśmy szczęśliwi, że mimo komplikacji z naszej strony zaśpiewała Pani tak pięknie i sprawiła Pani, że ten dzień był dla nas jeszcze piękniejszy, POLECAMY

Michalina Malczewska
27-07-2021

Pani Malwino, dziękuję ślicznie :D Jeszcze raz wszystkiego najpiękniejszego Wam życzę!

K
Kinga
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-06-2021
Kołbiel
Data dodania: 11-06-2021

Dzięki Pani Mochalinie nasz ślub był przepiękny! Mimo że nie mogła zaśpiewać wszystkiego przez naszego organistę, to to co wykonała.. ciary na całym ciele. Wszyscy goście zachwyceni. Polecamy z całego serca.

Michalina Malczewska
11-06-2021

Dziękuję Pani Kingo za komentarz. Cieszę się, że mogłam kolejny raz być z Waszą Rodziną. Wszystkiego najlepszego dla Was raz jeszcze ;*

Pokaż więcej opinii

Kontakt Agencja Artystyczna - Michalina Malczewska-Machnio

Nazwa firmy: Agencja Artystyczna - Michalina Malczewska-Machnio
Imię i nazwisko: Michalina Malczewska-Machnio
Adres: Warszawa, woj. mazowieckie
501-427...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 38070
Zadzwoń
501-427...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie