Oprawa muzyczna ślubu Michalina Malczewska id:7928

Oferta
Dodaj do plannera

Proponuję Państwu piękną, profesjonalną oprawę wokalno - instrumentalną ceremonii ślubnej. Zaśpiewam i zagram na skrzypcach repertuar, który wspólnie ustalimy razem z Parą Młodą.
Oprawa muzyczna mszy jest niewątpliwie elementem, który wpływa na nastrój uroczystości, Jeśli jest niezwykła - zapada na długo w pamięci.
Ukończyłam wokalne studia wyższe na kierunku jazz i muzyka estradowa, wiec jakość usługi będzie..... zawodowa :)
Zapraszam do wspołpracy, Michalina Malczewska

Dodatkowe informacje

Instrumenty:

  • skrzypce

Pozostałe:

  • śpiew damski

Cennik

cena uzależniona jest od miejsca uroczystości

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: Oprawa muzyczna ślubu Michalina Malczewska id:7928
Ilość głosów: 63 Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Autor: Marzena Dodano: 07-12-2016
Data imprezy: 23-07-2016 Miejscowość: Warszawa
(5)
Oprawa ceremonii ślubu była dla mnie bardzo ważna. W Internecie trafiłam na wykonanie tytułu „Schowaj mnie pod skrzydła swe” przez Panią Michalinę. Zachwyciłam się! postanowiłam spotkać się aby porozmawiać o repertuarze i przedstawić nasze zaplecze muzyczne (organista, saksofonista, wokalistka) oraz obawy (czy taki skład osobowy ma szanse zabrzmieć). Rozwiała moje wątpliwości, po których wiedziałam że trafiłam na profesjonalnego muzyka. Dawała podpowiedzi, wskazówki, koiła przedślubny stres. Co więcej przejęła inicjatywę kontaktu z muzykami, aby podczas spotkania trzech niezależnych osób wszystko brzmiało doskonale. Wiedziałam, że nie zawiedzie mnie zarówno pod względem talentu muzycznego i organizacji. Była wspaniała! Goście byli zachwyceni! Gratulowali nam oprawy muzycznej, doboru repertuaru, podkreślali wzruszenie i dopytywali kim jest nasza wokalistka! Takie spontaniczne reakcje były bardzo miłe. Cieszyłam się, że udało nam się w piękny sposób podkreślić wyjątkowość naszego wydarzenia i że goście czuli to razem z nami. Dziękuje Pani Michalinie za to jakim jest muzykiem i człowiekiem, uwielbiam w ludziach zawodowy profesjonalizm i łagodność ( „to coś” w osobowości). Mam nadzieję, że wątpiący w to czy warto inwestować w dodatkowy wokal lub czy goście w ogóle zwracają uwagę na śpiew podczas ceremonii, porzucą taką myśl i skontaktują się z Panią Michaliną. Ona trafia do serc!
Autor: Kamila Dodano: 03-12-2016
Data imprezy: 26-05-2016 Miejscowość: Koyłka
(5)
Rewelacja!!!!!!!
Z czystym sumieniem gorąco polecam!!!
Wszyscy goście byli zachwyceni i bardzo wzruszeni występem Pani Michaliny. Nie słyszałam jeszcze tak wspaniałego wystąpienia na żywo. Jestem bardzo zadowolona i nie wyobrażam sobie mojej uroczystości bez takiej atrakcji!!! Jeszcze raz bardzo Pani dziękuję i pozdrawiam...
Autor: Kasia i Piotrek Dodano: 30-11-2016
Data imprezy: 27-05-2016 Miejscowość: Warszawa
(5)
Kiedy usłyszałam Panią Michaline pierwszy raz na ślubie znajomych od razu wiedziałam, że będzie śpiewała na moim ślubie. Nieziemski głos, za każdym razem kiedy go sobie odtwarzam moje oczy natychmiast wypełniają łzy wzruszenia. Na naszym ślubie było pięknie, ale dzięki Pani Michaline było najpiękniej. Z całego serca polecamy każdemu. Naprawdę warto !!! A sama Pani Michalina jest mega przesympatyczna osobą :)
Autor: Karolina Dodano: 30-11-2016
Data imprezy: 28-05-2016 Miejscowość: Jabłonna Lacka
(5)
Dzięki Pani Michalinie , ceremonia zaślubin była taka, jaką sobie wyobrażałam.
Wiedziałam, że wszystko się uda ;)
Z takim głosem nie mogło być inaczej! :)
Ten wyjątkowy głos, urzekł wszystkich gości ;)
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy!!
Autor: Marika Dodano: 29-11-2016
Data imprezy: 03-06-2016 Miejscowość: Warszawa
(5)
Chcielibyśmy podziękować za oprawę muzyczną naszego ślubu. Wszystko pierwsza klasa, pełen profesjonalizm i sympatyczna współpraca. Z organizacją nie było żadnych problemów. Cudowny głos Pani Michaliny urzekł wszystkich gości i zapierał dech w piersiach.

Z całego serca polecamy :)
Autor: Żaneta Dodano: 29-11-2016
Data imprezy: 10-07-2016 Miejscowość: Nadarzyn
(5)
Pani Michalina śpiewała na naszej ceremonii ślubnej. Przepiękny głos i bardzo profesjonalne wykonanie. Pozytywne emocje i "Ciary" gwarantowane.
POLECAM serdecznie.
Autor: Iwona Orpel Dodano: 29-11-2016
Data imprezy: 25-06-2016 Miejscowość: Warszawa
(5)
Z całego serca polecam Pania Michalinke! Przepiękny głos! Goście zachwyceni do dziś dnia. Jeśli zależy Ci na wyjątkowej oprawie swojego ślubu Pani Michalinka to idealna kandydatka .❤
Autor: Daria i Łukasz Dodano: 10-08-2016
Data imprezy: 30-07-2016
(5)
Michalina dziękujemy!!! Oprawa muzyczna ślubu przepiękna!
Pokaż więcej opinii

Skontaktuj się

501-427...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Oprawa Muzyczna Ślubów - Michalina Malczewska
Imię:Michalina
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Warszawa
Data dodania: 14-04-2012
Liczba odwiedzin: 24004

Nowe ogłoszenia