Zdjęcia | Oferta | Opinie 14

Śpiew Msza ślubna-Sopran i Tenor(możliwe skrzypce) id:15805

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
661-729...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
693-213...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (14)
Łódź, łódzkie
Data dodania: 14-08-2015
Liczba odwiedzin: 2052

Oferta

Szanowni Państwo!

Jesteśmy małżeństwem i doskonale wiemy jak wielkim dniem jest dzień ślubu oraz jak ważne jest dla Pary Młodej aby przeżyć go zgodnie z założonymi marzeniami i planami.

Jako artyści śpiewający na co dzień w teatrze, obiecujemy, że oprawa muzyczna jaką Państwu zaoferujemy sprawi, że Msza Ślubna będzie wyjątkowa i zapamiętana przez Parę Młodą oraz gości. Śpiewem na ślubach zajmujemy się już od wielu lat, dlatego mogą Państwo być pewni i spokojni, że nie będą Państwo zawiedzeni.

Proponujemy Państwu profesjonalną oprawę muzyczną Mszy Ślubnej, która sprawi że wasz wyjątkowy dzień wypełni się piękna muzyką.

Zachęcamy Państwa do wyboru naszego duetu – Sopran oraz Tenor, który może wzbogacić Waszą wyjątkową Mszę Ślubną o utwory wykonywane na np. Wejście, Ofiarowanie, Komunię oraz zakończenie Mszy.

Dla wzbogacenia oprawy muzycznej proponujemy dodatkowe powiększenie składu wykonawczego o skrzypce.

Po szczegóły zapraszamy na naszą stronę oraz zachęcamy do kontaktu.

Śpiew:

  • ilość osób: 2
  • śpiew damski
  • śpiew męski

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
Ocena dla: Śpiew Msza ślubna-Sopran i Tenor(możliwe skrzypce) id:15805
Ilość głosów: 14
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Szymon
Szymon
(5)
Dodano: 28-12-2017
Data imprezy: 24-06-2017
Miejscowość: Łódź
Polecam ten wspaniały duet. Oprawa ślubu stoi na bardzo wysokim poziomie, gdyż mamy do czynienia z profesjonalistami. Marzył nam się śpiew łaciński na ślubie i Magda i Przemek nasze marzenie spełnili. Są bardzo otwarci na wszelkie sugestie. Dzięki nim uroczystość ślubna zostanie w pamięci do końca życia naszego, ale również naszych gości. Mam nadzieję jeszcze gdzieś usłyszeć ich wspaniały śpiew.
Polecam serdecznie!

Daję najwyższą ocenę, gdyż od momentu podjęcia decyzji o oprawie muzycznej ślubu nie było problemu z kontaktem z nimi. Można było dzwonić o każdej porze dnia i nocy, a jeśli sami nie byliśmy czegoś pewni służyli nam swoją radą i doświadczeniem.
Angelika i Marcin
Angelika i Marcin
(5)
Dodano: 07-09-2017
Data imprezy: 02-09-2017
Miejscowość: Radomsko
Bardzo dziękujemy za piękną oprawę muzyczną naszej mszy ślubnej. Po wielu negatywnych emocjach przed samą ceremonią wasz śpiew zachwycił nie tylko zaproszonych gości ale przede wszystkim sprawił, że opuścił nas cały stres. Było pięknie. Wasz profesjonalizm w każdym calu sprawia, że jesteście absolutnie godni polecenia. Zachęcam wszystkich, którzy marzą o uświetnieniu tego najważniejszego dnia w życiu, do skorzystania z usług tego trio. Jeszcze raz dziękujemy i życzymy wielu sukcesów zawodowych :)
Wanda
Wanda
(5)
Dodano: 28-08-2017
Data imprezy: 19-08-2017
Miejscowość: Błaszki
Magdo i Przemku,

Bardzo, bardzo dziękujemy za tak piękną oprawę naszej ceremonii. Wasz śpiew stworzył tak fantastyczną atmosferę, że nie mogliśmy wyjść z podziwu podczas mszy. Wszyscy goście zachwyceni, a my, cóż możemy powiedzieć - absolutnie przepięknie:)
Sonia
Sonia
(5)
Dodano: 28-08-2017
Data imprezy: 26-08-2017
Miejscowość: Szubin
Dwa piękne głosy, które uświetniły i nadały klasy naszej utoczystości. Magda z Przemkiem spisali się na 5 i wzruszyli wszystkich tak piękna oprawą muzyczną.
Serdecznie dziękuję i polecam!
Barbara
Barbara
(5)
Dodano: 22-05-2017
Data imprezy: 13-05-2017
Miejscowość: Łęczyca
Nasze dzieci dostały najwspanialszą oprawę muzyczną jaką mogliśmy sobie wymarzyć. Nella Fantasia Ennio Morricone w Waszym wykonaniu przepięknie... Madziu, Przemku jeszcze raz dziękujemy...
Marek
Marek
(5)
Dodano: 03-05-2017
Data imprezy: 14-04-2017
Miejscowość: Poznań
Bardzo nam zależało na wspaniałej oprawie muzycznej i taką dostaliśmy. Dziękujemy że byliście z nami w tym szczególnym dniu. Polecamy na 100%
Kasia
Kasia
(5)
Dodano: 06-11-2016
Data imprezy: 24-09-2016
Miejscowość: Łódź
Po prostu fantastycznie:) Jeśli kiedykolwiek marzyliście o tym, by wasz ślub był elegancki, nastrojowy, oryginalny i byście poczuli się tak..hmm.. wyjątkowo, to wierzcie, że my to właśnie czuliśmy, gdy w tle słychać było ten piękny śpiew. Absolutnie godni polecenia. Magdo i Przemku, serdecznie dziękujemy po raz kolejny i życzymy Wam wielu sukcesów :)
Ilona
Ilona
(5)
Dodano: 27-09-2016
Data imprezy: 03-09-2016
Miejscowość: Łódź
Państwo wokaliści wspaniale śpiewali podczas uroczystości. Prezentowali również profesjonalne podejście przy planowaniu oprawy muzycznej i pomoc oraz dobrą radę.
Pokaż więcej opinii

Dane kontaktowe

Śpiew Msza ślubna-Sopran i Tenor(możliwe skrzypce)
Województwo:łódzkie
Miejscowość:Łódź

Nowe ogłoszenia