Oprawa muzyczna WOMEN STRING TRIO id:16215

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Oprawa muzyczna WOMEN STRING TRIO

Ostatnio widziany dzisiaj
661-852...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
511-919...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (13)
Szczecin, zachodniopomorskie
Data dodania: 13-09-2015
Liczba odwiedzin: 3469

Oferta

Oprawa muzyczna ślubu/bankietu weselnego i innych ceremonii
Od wielu lat specjalizujemy się w organizowaniu opraw muzycznych ważnych imprez rodzinnych i biznesowych. Spełniamy muzyczne marzenia nowożeńców.
Muzyka w naszej postaci na długo pozostanie w pamięci wszystkich Gości.
Realizujemy specjalne życzenia nowożeńców towarzysząc Im podczas ślubu kościelnego lub ceremonii ślubnej w Urzędzie Stanu Cywilnego.

Oprawa muzyczna może być zarówno wykonana przez trio smyczkowe jak i inne zespoły skomponowane z profesjonalnych muzyków na co dzień pracujących w Filharmonii czy Operze.


Zapraszamy również na naszego facebook'a , gdzie na bieżąco można śledzić nasze koncerty i eventy :)

Instrumenty:

 • altówka
 • flet
 • gitara
 • harfa
 • klarnet
 • organy
 • pianino
 • saksofon
 • skrzypce
 • trąbka
 • wiolonczela

Śpiew:

 • chór
 • śpiew damski
 • śpiew męski

Cennik

Oferta nr 1
200

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
Ocena dla: Oprawa muzyczna WOMEN STRING TRIO id:16215
Ilość głosów: 13
Średnia wszystkich ocen: 4,69 / 5
Anna Kucharczyk
Anna Kucharczyk
(5)
Dodano: 29-10-2017
Data imprezy: 26-08-2017
Miejscowość: Choszczno
Szczerze polecamy Women String Trio wraz z organistą i wokalistką. Nasz ślub był wyjątkowy dzięki pięknej oprawie muzycznej skrzypce i wokal na najwyższym poziomie. Pani z którą dogadywałam szczegóły uroczystości bardzo profesjonalnie i rzetelnie podeszła do tematu bez problemu mogłam zmieniać repertuar aczkolwiek w naszym przypadku zdaliśmy się na doświadczenie Trio. W końcu kto jak kto ale panie wiedzą najlepiej co pięknie będzie wyglądało i brzmiało. Kontakt rewelacyjny a cena ?? Hm może dla kogoś wydawać się dużo ale my wychodzimy z założenia że to jest nasz ślub jedyny taki dzień (jak dla nas oczywiście) i za Trio smyczkowe +organista + wokalistka to naprawdę normalna cena a efekt, nastrój i ogólny podniosły ton uroczystości jaki Panie stworzyły niepowtarzalny. Naprawdę polecamy. Polecamy , dzwońcie i zamawiajcie terminy jeśli marzycie o cudownym pięknym ślubie to każda cena jest tego warta... w końcu raz w życiu a my Women String Trio ... dziękujemy że byliście z nami
Ania i Bartek z Choszczna
Maja i Krystian
Maja i Krystian
(5)
Dodano: 10-08-2017
Data imprezy: 04-08-2017
Miejscowość: Szczecin
Kontakt z Paniami i poziom wykonania na najwyższą piątkę! Polecam każdemu,bo i muzyka i Panie przepiękne!!!
Piotr
Piotr
(5)
Dodano: 09-08-2017
Data imprezy: 29-07-2017
Miejscowość: Szczecin
Szczerze polecam!
Aleksandra
Aleksandra
(1)
Dodano: 07-08-2017
Data imprezy: 29-04-2017
Miejscowość: Rogowo
Nie polecam. Przed podpisaniem umowy uprzedziliśmy, że ksiądz z parafii może nie wyrazić zgody na organistę z zewnątrz. Pani powiedziała, że gdyby faktycznie tak się stało cenę z umowy pomniejszy się o 200zł i nie będzie problemu. Zaznaczyłam też, że bardzo zależy nam na oprawie i w razie czego możemy zapłacić dodatkowo za organistę, który będzie wspomagał organistkę z parafii. Wszystko ok, unowa podpisana: na skrzypce wiolonczelę organy wocal. Problemy zaistaniały kilka dni przed ślubem w chwili wyboru ostatecznej listy utworów. Jak powiedziałam, że chciałabym śpiewane alleluja Pani oznajmiła, że przecież zrezygnowałam z organisty i automatycznie z wocalistki bo to nierozłaczny duet o czym wcześniej nawet nie wpomniała. Po wyjściu z szoku i kolejnym telefonie zapytałam czy za te dwie osoby dostanę jakąś niższą cenę Pani tylko niemiło oznajmiła, że ona za darmo nie będzie grać i to moja wina i albo płacę 800zł za dwie osoby ale mam sobie szukać innego zespołu bo.jej nie zależy i tak teraz robi to po kosztach. Aa i jeszcze przed ślubem proszona zostałam o uregulowanie całości zapłaty bo ona wtedy szybciej wystawi mi rachunek. Z rozmowy też.wynikało, że ten "duet" obstawiać ma już inny ślub. I faktycznie ze zdjęć na stronie widać, że robili oprawę na innym ślubie. NIE POLECAM. SZKODA NERWÓW.
Oprawa muzyczna WOMEN STRING TRIO
Komentarz właściciela firmy: 11-08-2017
Pani Aleksandro, napisana przez Panią opinia jest dla Nas szokująca, i bardzo mnie zdziwiła, gdyż Na 3 dni przed ślubem rozwiązała Pani z Nami umowę i nawet nie miała Pani szans usłyszeć jak gramy na żywo! Wydaje mi się, że sensem tego portalu jest, aby oceniać POZIOM WYKONAWCZY. Po drugie - mam w zwyczaju pisać na tydzień przed ślubem przebieg całej Ceremonii z repertuarem - wtedy wszystko Pani odpowiadało. Na 3 dni przed Uroczystością jednak kompletnie zmieniła Pani zdanie i cokolwiek nie zaproponowałam spotkało się z odmową. Zdziwiło mnie to bardzo, gdyż miałyśmy bardzo dobry, bezproblemowy kontakt. Po trzecie - podkreślałam również, aby dużo wcześniej porozmawiać z Proboszczem o oprawie muzycznej, jaką Pani zamówiła u Nas. Nie zrobiono tego na czas. Okazało się, że wyraził On zgodę tylko na częściową oprawę, którą byliśmy w stanie zapewnić. Zresztą powiedziała Pani wtedy, iż zdaje sobie sprawę, że ślub to mnóstwo spraw do załatwiania i wtedy ze stresu wyleciało to Państwu z głowy... Jeśli chodzi o naszą obecność gdzie indziej tego dnia - ponieważ zamówień mamy mnóstwo nie rozumiem skąd pretensje, skoro jak wspominałam wcześniej w ostatniej chwili zerwała Pani umowę współpracy z Nami... Nie jest prawdą również, że powiedziałam, iż "ma sobie Pani szukać innej oprawy" !!! Przecież wtedy dzwoniłyśmy do siebie dwa dni i wspólnie szukałyśmy odpowiedniego rozwiązania sytuacji! Ba! Nawet proponowała Pani dowóz ekipy aż na samo miejsce ślubu, a ja osobiście dzwoniłam do Proboszcza aby porozmawiać specjalnie o naszej sprawie. Aż tu nagle po dwóch dniach bez komentarza otrzymałam od Pani wypowiedzenie umowy! Jak się później okazało kiedy znalazła Pani kontakt do innej firmy zajmującej się tą samą dziedziną. Przykro mi, że po naszych wspólnych, ponad półrocznych rozmowach i moich staraniach o dopracowanie oprawy muzycznej na Pani uroczystości ostatecznie w TEN nieprzyjemny sposób zmuszona jestem rozmawiać na forum publicznym.
Magda
Magda
(5)
Dodano: 27-06-2017
Data imprezy: 10-06-2017
Miejscowość: Rosiny
Polecam Panie z Women String Trio! Dzieki nim ślub był niezwykły,muzyka w ich wykonaniu to prawdziwa sztuka :))) dziękujemy i polecamy z całego serca
Marta
Marta
(5)
Dodano: 09-06-2017
Data imprezy: 03-06-2017
Miejscowość: Szczecin
Women Strin Trio to zespół, który był najwiekszą ozdobą naszego ślubu.
Piękna muzyka i piękne Panie w jednakowych strojach zachwyciły wszystkich Gości.
Pod każdym wzgledem polecam!
Gosia Mobbs
Gosia Mobbs
(5)
Dodano: 06-06-2017
Data imprezy: 28-05-2017
Miejscowość: Koszewko
Oprawa muzyczna w wykonaniu Pań z zespołu Women String Trio była przepiękna i idealnie wkomponowała się w naszą ceremonię humanistyczną. Goście byli zachwyceni i wszyscy mieliśmy okazję przeżyć ten szczególny dzień w najwspanialszy sposób.

Komunikacja przed ceremonią i ustalanie wszystkich szczegółów było naprawdę przyjemnością i Panie wykazały się niesamowitą cierpliwością i wyrozumiałością oraz bardzo profesjonalnym podejściem do każdego aspektu przygotowań.

Nie miałam najmniejszych wątpliwości że wszystko na końcu będzie wspaniałe i takie było! Dziękujemy serdecznie! Poleciłabym Panie każdemu!
Milena Bryła
Milena Bryła
(5)
Dodano: 24-11-2016
Data imprezy: 17-09-2016
Miejscowość: Sikorki
Oprawa muzyczna w wykonaniu Pań była wymarzoną na Nasz ślub. Pięknie dziękujemy i serdecznie polecamy,warto posłuchać,ale i zobaczyć! Dzieki Paniom Nasz ślub był dla Nas niesamowitym przeżyciem!!!
Pokaż więcej opinii

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Muzykofilia
Imię:Dorota
Nazwisko:Witkowska
Województwo:zachodniopomorskie
Miejscowość:Szczecin

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.