Ośrodek Rechabilitacyjno - Rekreacyjny w Smólnik id:14582

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Smólnik, kujawsko-pomorskie
Data dodania: 02-04-2015
Liczba odwiedzin: 483

Oferta

Ośrodek położony jest w malowniczym Gostynińsko-Włocławskim Parku Krajobrazowym 15 km od Włocławka.
Wysoki standard, idealna lokalizacja, domowa kuchnia – to tylko niektóre z naszych atutów. Udany wypoczynek wymaga przyjaznej przestrzeni więc sąsiedztwo lasu sprawi, że nasi goście z ulgą odetchną od miejskiego zgiełku.
Oferujemy w pełni wyposażone pokoje gościnne, 1-2-3 osobowe z łazienkami i tv, z okien których rozpościerają się kojące wzrok widoki. Posiadamy salę bankietową, własną kuchnię oraz wyposażoną salę rehabilitacyjną. Na terenie ośrodka znajdują się parkingi, boisko do siatkówki i koszykówki, sauna ruska, wypożyczalnia rowerów, grill, bilard, bezpłatny internet wi-fi. W trosce o bezpieczeństwo naszych gości cały teren ośrodka jest ogrodzony i monitorowany. Okolica obfituje w liczne szlaki piesze i rowerowe oraz tereny atrakcyjne dla wędkarzy i miłośników ornitologii. Do kompleksu należy także Ośrodek Rekreacji i Sportów Konnych, w którym prowadzona jest hipoterapia.

Proponujemy szeroki zakres usług rehabilitacyjnych, mających na celu usprawnienie organizmu oraz prozdrowotne uzupełnienie wypoczynku .

Organizujemy imprezy okolicznościowe i bankiety, a także udostępniamy salę na wykłady, koncerty oraz pokazy.

Typ obiektu

  • ośrodek wypoczynkowy

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Ośrodek Rechabilitacyjno - Rekreacyjny w Smólnik
Województwo:kujawsko-pomorskie
Miejscowość:Smólnik
Kod:87-815

Nowe ogłoszenia