Zobacz zdjęcia (11)
Pałac Śmiłowice, Kraków - zdjęcie 1
Pałac Śmiłowice, Kraków - zdjęcie 2 Pałac Śmiłowice, Kraków - zdjęcie 3 Pałac Śmiłowice, Kraków - zdjęcie 4 Pałac Śmiłowice, Kraków - zdjęcie 5
Pałac Śmiłowice, Kraków - zdjęcie 6
1 / 11

Pałac Śmiłowice id:27059

Kraków, małopolskie
(0)
Dodaj opinię
606-357...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Chcielibyśmy Państwu przedstawić jeden z najpiękniejszych pałaców w Małopolsce. Jasne, przestronne oraz przytulne pokoje pałacu z widokiem na piękny park są idealnym miejscem do pracy i wypoczynku.
Zapraszamy na wirtualny spacer po Pałacu.
Oferujemy Państwu 16 pokoi dwuosobowych oraz 1 pokój czteroosobowy urządzone w stylu klasycystycznym z dbałością o najdrobniejszy szczegół wraz z nowoczesnym wyposażeniem.Przyjęcie weselneSą w naszym życiu takie momenty, na które czekamy i o których marzymy od dzieciństwa. Gdy nadchodzi ich czas chcemy żeby zapisały się one w naszej pamięci na całe życie.
Każda Para Młoda pragnie by w tym jednym z najważniejszych dni poczuć się wyjątkowo i niepowtarzalnie. Także rodzice Państwa Młodych chcą aby ich dzieci były w tym dniu najszczęśliwsze na świecie. Chcemy zachować te chwile we wspomnieniach jako romantyczne i wzruszające. Z myślą o Państwa potrzebach stworzyliśmy niezwykłe miejsce w czarującej scenerii.
Położony w Śmiłowicach zespół Parkowo-Pałacowy stanowi doskonałe miejsce na organizację wymarzonego, bajkowego wesela.
Oddajemy do Państwa dyspozycji jeden z najpiękniejszych obiektów w Małopolsce. Przepięknie odrestaurowany pałac w stylu klasycystycznym z końca XVIII wieku posiada oryginalne, stylowe wnętrza. Niepowtarzalny jest także otaczający go 4-hektarowy park. Romantyczne alejki, przepiękna zieleń oraz wiekowe drzewa tworzą niezwykłą atmosferę. Park stanowi doskonałą scenerię do fotografii ślubnych, dzięki czemu nie muszą Państwo opuszczać gości weselnych. Specjalnie dla Państwa możemy zorganizować przyjęcie weselne w ogrodzie w stylu angielskim.
Oferujemy pomoc i doradztwo przy organizacji wesela, aranżacji wnętrz, dekoracji stołów. Do Państwa dyspozycji oddajemy wykwalifikowaną oraz miłą obsługę, która zadba o satysfakcję wszystkich Państwa gości. Służymy radą przy wyborze zespołu muzycznego, fotografa, kamerzysty, samochodu oraz dodatkowych atrakcji. Szef kuchni specjalizuje się w staropolskiej kuchni. Przepięknie podane potrawy staną się prawdziwą ucztą dla wszystkich zmysłów.WESELA już od 250 PLN/osobę
Najbardziej liczy się dla nas stworzenie wyjątkowej i niezapomnianej atmosfery podczas przyjęcia. Gwarantujemy Państwu cudownie spędzone chwile i wspaniałe przeżycia.

Oferta

Oferta nr 1

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Kraków, ul. Śmiłowice 1, 32-120, woj. małopolskie
606-357...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 3072
Zadzwoń
606-357...
Napisz

Popularne miasta w okolicy