Zobacz zdjęcia (5)
Pałac *Witosław*, Osieczna - zdjęcie 1
Pałac *Witosław*, Osieczna - zdjęcie 2 Pałac *Witosław*, Osieczna - zdjęcie 3 Pałac *Witosław*, Osieczna - zdjęcie 4 Pałac *Witosław*, Osieczna - zdjęcie 5
1 / 5

Pałac *Witosław* id:28695

Osieczna, wielkopolskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • hotel na wesele
  • pałac, dworek, zamek
  • sala z noclegiem

Liczba gości

  • maks. liczba osób: 80
  • miejsca noclegowe: 52

Okolica, miejsce

  • wesele nad jeziorem

Zespół pałacowo – parkowy w Witosławiu położony jest nad jeziorem Witosławskim, w minie Osieczna, w powiecie leszczyńskim, w województwie wielkopolskim, na trasie między Poznaniem a Lesznem. W skład kompleksu wchodzi: Pałac z XVIII/XIX wieku, wcześniej funkcjonował jako dwór rycerski. Najwcześniejsze notowania pochodzą z XIII/XIV wieku, kuźnia – odrestaurowany zabytkowy budynek mieszczący się w bliskim sąsiedztwie pałacu – przystosowany dla osób niepełnosprawnych, stajnia, która dysponuje końmi do zaprzęgu i kucem dla dzieci, woliery ptactwa ozdobnego udomowionego i dzikiego oraz wodnego, które ze względu na położenie parku na terenie NATURA 2000 mają charakter edukacyjny. Całość kompleksu znajduje się na terenie 6 ha parku z grupą przepięknych zabytkowych okazów drzew oraz stacjonuje duża 150 pniowa pasieka. W bliskim sąsiedztwie znajdują się żeremia bobrów.
Zajmujemy się kompleksową organizacją wszelkich imprez okolicznościowych. Cena przyjęcia uwarunkowana jest od wybranego menu i obejmuje, obsługę kelnerską, dekorację i wyposażenie sal, udostępnienie lokalu. Do konsumpcji oddajemy Gościom dwie połączone ze sobą sale mogące pomieścić 80 osób, na szampańską zabawę zapraszamy na parkiet do sali balowej.

liczba odwiedzin: 1507

Popularne miasta w okolicy