PartyTime - Profesjonalna obsługa imprez id:16691

Łódź, łódzkie
(23)
Dodaj opinię
515-764...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferta:

 • prowadzenie zabaw
 • mówię po angielsku
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Informacje o nas znajdziecie Państwo również na naszym fp oraz na naszej stronie, na które gorąco zapraszamy.
Bardzo chętnie podejmiemy się poprowadzenia Państwa uroczystości.

Specjalizujemy się w obsłudze:
- Przyjęć weselnych
- Poprawin
- Studniówek
- Urodzin, Imienin
- Imprez firmowych

Każda uroczystość obsługiwana i prowadzona przez naszą firmę jest inna. Każda wymaga indywidualnego podejścia i dokładnego omówienia. Właśnie dlatego bardzo cenimy sobie kontakt i spotkania "na żywo" z przyszłą Parą Młodą.

Zapewniamy profesjonalny sprzęt grający z najwyższej półki, nagłośnienie, oświetlenie (głowy ruchome, belki led, skanery, dekoracje sali swiatłem), ekrany TV 50 - 55 ". Muzycznie zawsze dopasowujemy się do wymagań organizatora i gości. Wszelkie ustalenia odnośnie tego jak Państwo wymarzyliście sobie uroczystość ustalamy podczas spotkania i podpisania umowy.
Oczywiście wszelkie szczegóły odnośnie zabaw, oczepin itd omawiamy zawsze z Parą Młodą w przypadku zdecydowania się na nasza ofertę.

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam poprowadzić Państwa uroczystość na najwyższym poziomie.
Dekoracje światłem i wiele innych atrakcji!
IMPREZĘ PROWADZIMY W 2 OSOBY.
Telefon czynny od 8:00 do 21:00

Zapraszamy do kontaktu.
Pozdrawiamy.

Kategoria:

Dj na wesele Łódź

Oferta

Oferta

Certyfikaty Firma z klasą

Czym są?

× Certyfikaty są wydawane dla ogłoszeń, które w ostatnich 12 miesiącach otrzymały więcej niż 6 opinii, a średnia ocena ma co najmniej 4,4. Certyfikat jest ważny przez okres 12 miesięcy od momentu jego wydania.
× Mistrz opinii to wyróżnienie przyznawane firmom, które 3 lata z rzędu otrzymały Certyfikat Firma z klasą.

Opinie (23)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
PartyTime - Profesjonalna obsługa imprez id:16691
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 23 opinii
E
Edyta i Darek
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-10-2018
Łódź
Data dodania: 13-11-2018
Świetni DJ'e! Zapewnili nam profesjonalną obsługę podczas naszego wesela. Wszyscy goście bawili się wyśmienicie :) Jeżeli ktoś ma problem z wyborem DJ'a, to nie ma co dalej szukać, tylko dzwonić i rezerwować termin u Panów z Party Time :) Gorąco polecamy i dziękujemy!
M
Monika i Rafal
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-08-2018
Pabianice
Data dodania: 27-08-2018
Goraco polecamy zespol PartyTime panowie sa super potrafia rozbawic gosci , super muzyka bardzo polacamy i dziekujemy
M
Marcin
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-04-2018
Pabianice
Data dodania: 17-06-2018
Panowie z PartyTime świetnie się spisali! Mieliśmy małe wesele ale nie przeszkodziło to w doskonałej zabawie. Wszyscy goście na parkiecie, super prowadzenie zabawy i wysoka kultura. Bardzo polecamy!
K
Kasia i Łukasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-09-2017
Łódź
Data dodania: 01-01-2018
Gorąco polecamy ekipę Party Time. Według nas a także gości weselnych, Panowie świetnie poprowadzili imprezę. Muzyka dobrana do klimatu wesela dzięki czemu goście bawili się przez całe wesele i panowała niezapomniana atmosfera. Nie było osoby, która by nie była zadowolona z oprawy muzycznej. Oczepiny w sam raz, nie za długie, nie za krótkie. Jesteśmy mega zadowoleni ze współpracy, dziękujemy za uświetnienie naszego wesela i z czystym sumieniem polecamy Party Time.
M
Mateusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-09-2017
Pabianice
Data dodania: 18-11-2017
Panowie rewelacyjnie poprowadzili imprezę, zarówno my jak i goście byliśmy zachwyceni. Na wielki plus dobór muzyki, sposób prowadzenia imprezy, konkursy. Jednym słowem pełen profesjonalizm. Łatwy kontakt i miła atmosfera, a także duża elastyczność. Gorąco polecamy wszystkim parom młodym i dziękujemy za niezapomnianą imprezę.
P
Paulina
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-10-2017
Łódź
Data dodania: 09-10-2017
Z całego serca dziękujemy za poprowadzenie naszej weselnej zabawy! Poziom zadowolenia naszego i naszych gości, a nawet obsługi sali, która dopytywała po imprezie o namiary do Panów przerósł nasze najśmielsze marzenia! Będziemy polecać gorąco wszystkim! Wielkie ukłony! Paulina i Michał 7.10.2017
M
Marta i Michał
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-09-2017
Radomsko
Data dodania: 05-10-2017
Z całego serca dziękujemy za świetną imprezę weselną! :) My i goście jesteśmy po prostu zachwyceni! Krótko mówiąc - bardzo polecamy! :) Marta i Michał
W
Wiola i Michał
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-08-2017
Kutno
Data dodania: 31-08-2017
Dziękujemy za pięknie poprowadzone przyjęcie weselne. Zabawa z Wami to czysta przyjemność.Świadczy o tym zabawa gości weselnych, którzy jak sami twierdzą - bawili się jak nigdy. Piękna oprawa i bardzo sympatyczni prowadzący. To nie było zwykłe wesele - to był spektakl! Na zawsze zapamiętamy ten dzień!
Pokaż więcej opinii
PartyTime

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:PartyTime
Imię:PartyTime 
Adres:Łódź
woj. łódzkie
515-764...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 14-10-2015, liczba odwiedzin: 4368
Telefon
515-764...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Zobacz pozostałe firmy

Zobacz wszystkie kategorie