Zobacz zdjęcia (5)
Paweł Gołkiewicz Fotografia, Bartoszyce - zdjęcie 1
Paweł Gołkiewicz Fotografia, Bartoszyce - zdjęcie 2 Paweł Gołkiewicz Fotografia, Bartoszyce - zdjęcie 3 Paweł Gołkiewicz Fotografia, Bartoszyce - zdjęcie 4 Paweł Gołkiewicz Fotografia, Bartoszyce - zdjęcie 5
1 / 5

Paweł Gołkiewicz Fotografia id:39638

Bartoszyce, warmińsko-mazurskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Fotografia ślubna i plener wykonany przeze mnie charakteryzuje się uwiecznieniem najważniejszych momentów , uczuć i detali w tak ważnym dniu jakim jest Twój ślub. Każda moja praca jest indywidualnie dostosowana do wymogów pary młodej. Przedstawiam uczucia i miłość, która pojawia się podczas ceremonii, przyjęcia i pleneru. Zatrzymujemy czas współpracując w luźnej atmosferze, bez wymuszanych poz, aby udokumentować prawdziwe uczucia.
W pakiecie podstawowym otrzymują Państwo:
-reportaż od błogosławieństwa do oczepin
-ok 450 zdjęć zapisanych na ozdobnym grawerowanym pendrive.
-2 płyty DVD

Pakiet premium:
-reportaż od momentu przygotowań do oczepin
-sesja plenerowa w wybranym terminie
-ok 450 zdjęć z ceremonii i wesela
-ok 40 zdjęć z pleneru
-Ozdobny grawerowany pendrive
-2 płyty DVD

Istnieje też możliwość wydruku od 20-100 zdjęć w wybranych formatach, stworzenie fotoksiążki , albumu - do takich ofert podchodzimy indwywidualnie.

Zapraszam do kontaktu i ewentualnej współpracy :)

Opinie (1)

Paweł Gołkiewicz Fotografia id:39638
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
S
Sebastian
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-06-2019
Bartoszyce
Data dodania: 18-12-2019

Szczerze powiedziawszy nie lubię zdjęć, nigdy nie czułem się dobrze przed aparatem, ale to w jakiej atmosferze i z jakim nastawieniem podchodzi do pracy Paweł potrafi zmienić wszystko! Posiada niesamowitą wizję, potrafi otworzyć na zdjęcia nawet osoby takie jak ja które zdjęcia wolą oglądać niż żeby im je robiono :) podczas sesji człowiek czuje się baaardzo dobrze, bez żadnego stresu, bez spięcia, w pozytywnej i wesołej atmosferze wykonuje swoją prace najlepiej jak potrafi, zdjęcia są bardzo naturalne, oddają prawdziwość emocji, nie są ustawiane, nie ma na nich nic sztucznego, potrafi wychwycić na zdjęciach to czego czasem na codzień u siebie nawzajem nie dostrzegamy :) jeśli ktoś chcę mieć pamiątkę na lata to szczerze polecam Pawła, uchwyci ważne dla nas chwile tak, że będziemy z uśmiechem na ustach powracać do chwil ze zdjęć, serdecznie polecam!

liczba odwiedzin: 1065

Popularne miasta w okolicy