Zobacz zdjęcia (5)
Paweł Jankiewicz fotografia - z pasji do fotografii, Grajewo - zdjęcie 1
Paweł Jankiewicz fotografia - z pasji do fotografii, Grajewo - zdjęcie 2 Paweł Jankiewicz fotografia - z pasji do fotografii, Grajewo - zdjęcie 3 Paweł Jankiewicz fotografia - z pasji do fotografii, Grajewo - zdjęcie 4 Paweł Jankiewicz fotografia - z pasji do fotografii, Grajewo - zdjęcie 5
1 / 5

Paweł Jankiewicz fotografia - z pasji do fotografii id:54658

Grajewo, podlaskie
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

 • album tradycyjny
 • dron
 • fotoksiążka
 • pakiet foto+video
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna

Do wyboru:

 • 1 fotograf
 • 2 fotografów
 • 3 fotografów
 • 4 fotografów

Jeśli poszukujecie fotografa, który uchwyci najpiękniejsze chwile Waszego ślubu, to dobrze trafiliście! Jestem zawodowym fotografem, a reportażem ślubnym zajmuję się od kilku lat. W tej pracy nie chodzi tylko o robienie zdjęć, ale o to, by połączyć piękno, emocje i sztukę w jedno. I to właśnie stawiam sobie za cel przy każdym zleceniu.

Zależy mi, by Wasze zdjęcia ślubne były nie tylko piękne, ale przede wszystkim prawdziwe. Moje podejście do fotografii ślubnej opiera się na stylu reportażowym, co oznacza, że staram się być jak najmniej widoczny, a jednocześnie uchwycić najważniejsze momenty. Dzięki temu powstają zdjęcia, które oddają klimat Waszego ślubu, pełne emocji i prawdziwych, niepowtarzalnych chwil.

Przed ślubem spotykamy się, by porozmawiać o Waszych oczekiwaniach, planach, a także by poznać Waszą historię. Dzięki temu, że już przed ślubem się poznajemy, dzień Waszego ślubu staje się nie tylko wyjątkowym dniem, ale i dniem, w którym razem bierzemy udział w tworzeniu Waszej historii.

W dniu ślubu staram się być nie tylko fotografem, ale i doradcą. Wspieram Was, pomagam zorganizować sesje zdjęciowe, doradzam, jak uchwycić najlepsze momenty. Jestem zawsze gotów do współpracy, dostosowując się do Waszych potrzeb i wymagań.

Oprócz samej fotografii ślubnej, oferuję także sesje narzeczeńskie, plenery, zdjęcia rodzinne oraz albumy ślubne. Stawiam na jakość, dlatego korzystam z najwyższej klasy sprzętu fotograficznego, a każde zdjęcie, które oddaję w Wasze ręce, jest starannie dopracowane pod każdym względem.

Dlaczego warto wybrać właśnie mnie? Ponieważ fotografuję z pasji i zawsze stawiam na jakość, a nie na ilość. Stawiam na naturalność i spontaniczność, a jednocześnie dbam o to, by każde zdjęcie było nie tylko piękne, ale i przede wszystkim prawdziwe. Każde zlecenie traktuję indywidualnie, starając się zawsze spełnić Wasze oczekiwania.

Jeśli szukacie fotografa, który uchwyci najpiękniejsze chwile Waszego ślubu, to zapraszam do kontaktu. Dajcie mi szansę, by stać się częścią Waszej historii i stworzyć dla Was niepowtarzalne zdjęcia, które na zawsze zostaną w Waszej pamięci.

Moja firma mieści się w miejscowości Grajewo, a zasięg usług to województwa podlaskie, warmińsko-mazurskie i mazowieckie.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

W mojej pracy stawiam na indywidualne podejście do każdej pary młodej oraz dbam o każdy detal, abyście byli zadowoleni z efektów mojej pracy. Moje zdjęcia są pełne emocji, naturalne i oddają piękno chwili.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Posiadam wieloletnie doświadczenie jako fotograf i umiejętności techniczne, aby zrealizować zamówienie na najwyższym poziomie. Potrafię dostosować się do różnych warunków pogodowych i sytuacji, a moja wiedza o świetle, kompozycji i technice fotografowania pozwala mi na uchwycenie niezapomnianych momentów i emocji.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia artystyczne.

Do tej pory jeszcze nie startowałem w żadnym konkursie artystycznym.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Zakres godzin jest ustalany indywidualnie dla każdego zlecenia, w zdecydowanej większości jestem z Wami od przygotowań do oczepin.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

W podstawowej ofercie jest reportaż od przygotowań do oczepin, plener ślubny w innym dniu, galeria zdjęć online, fotoalbum, odbitki i pendrive w personalizowanym drewnianym pudełku.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z filmowaniem?

Od początku działalności oferuję kompleksowy reportaż ślubny fotografia + film, współpracuje z zaufanymi sprawdzonymi kamerzystami. Sporadycznie wykonuje również sam nagrania ślubne.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Fotografia jest moją pasją już od wielu lat, duże zainteresowanie moim zdjęciami spowodowało założenie firmy Paweł Jankiewicz fotografia w 2019 roku.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Od początku działalności specjalizuje się w fotografii ślubnej, uwielbiam śluby i towarzyszącą im atmosferę, dlatego jest to główna domena mojej firmy.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Atmosfera ślubu i przygotowań do niego, poznawanie nowych ciekawych ludzi i tempo, które narzuca dzień ślubu :)

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Podstawowymi aparatami, których używam w trakcie zleceń są dwa profesjonalne aparaty Sony, komplet obiektywów i oświetlenia błyskowego. Oprócz nich używam zapasowego aparatu Nikon oraz jeśli zależy Wam na analogowym looku zabieram dodatkowo aparaty na kliszę Canon i Zenit.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Odpowiedni sprzęt to po pierwsze wysoka jakość fotografii niezależnie od warunków, a po drugie bezpieczeństwo Waszych zdjęć. Profesjonalne aparaty, którymi się posługuje umożliwiają zapis na dwie karty pamięci jednocześnie, dlatego materiał ze zlecenia jest bezpieczny w przypadku awarii jednego z nich.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Usługę realizujemy w składzie zależnym od wybranego przez Was pakietu.

Jak ubieramy się na wesele?

Zawsze ubieramy się stosowanie do uroczystości, ale tak, że móc swobodnie pracować. Podstawowy outfit to materiałowe spodnie i elegencka koszula.

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Materiał otrzymujecie na pendrive lub w postaci linku do pobrania.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Zdjęcia udostępniam w galerii internetowej zabezpieczonej hasłem.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Standardowy czas dla reportażu ślubnego to 60 dni roboczych.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Tak, posiadamy upoważnienie do fotografowania i filmowania w czasie liturgii.

Czy posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona?

Tak, posiadamy odpowiednie szkolenia i świadectwo kwalifikacji obsługi drona.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Idealne zdjęcia ślubne to takie, które podczas oglądania przywołują wspomnienia tego pięknego dnia. One nie zawsze są idealne technicznie, ale nie muszą być, bo ważne są w nich emocje, które Wam towarzyszyły.

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Zdecydowanie uwielbiam przygotowania, jest to etap, kiedy miesza się lekkie napięcie, stres z odrobiną ostatniego luzu i ekscytacją przed ceremonią. W takiej atmosferze, zdjęcia wychodzą bardzo naturalnie :)

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Oczywiście realizujemy sesje zdjęciowe za granicą, ale w sezonie ślubnym odbywają się one tylko od poniedziałku do czwartku.

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

W większości przypadków zdajecie się na moje doświadczenie w zakresie wyboru miejsca pleneru. Nasze okolice są pełne ciekawych miejsc do zdjęć, a w szczególności pięknej natury, takiej jak jeziora, rzeki, łąki i leśne polany.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Miejsce może nie jest bardzo nietypowe, ale historia ciekawa. Zaplanowany był ślub plenerowy przy domu, rozstawione namioty i parkiet. Dwa dni przed ceremonią wichura wszystko zerwała, a Para Młoda musiała znaleźć nowe miejsce zabawy weselnej. Wesele odbyło się w pobliskiej remizie OSP i pomimo przeciwności zabawa była świetna i wspominam ją jako jedna z lepszych wesel jakie miałem okazje fotografować/

Jaki jest styl naszej pracy?

Nasz styl pracy w trakcie ślubu głównie polega na cichym reportażu, natomiast w trakcie sesji zdjęciowych staramy się mieszać spontaniczność ze starannie dobranymi pozami.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Przepis na znakomitą zabawę na weselu to przede wszystkim odpowiednie towarzystwo, dodatkowymi czynnikami może być DJ lub zespół, który dobrze wyczuje atmosferę wesela i dopasuje repertuar do temperamentu gości.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Języki obce, którymi się posługujemy to język angielski.

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

Może to będzie nieskromne, ale nie mam wzoru do naśladowania. Jeśli chodzi o samorozwój w fotografii, to staram się szukać nieszablonowych, kreatywnych rozwiązań i kadrów oraz nigdy nie spoczywam na laurach. Fotografia to ciągłu rozwój i dążenie do ideału, który prawdopodobnie jest nieosiągalny i pozwala ciągle podnosić poprzeczkę.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Oczywiście, każda współpraca z Parą Młodą zaczyna się od rozmowy o Waszych oczekiwaniach, do których dopasowuję ofertę.

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

W trakcie reportażu zawsze realizujemy materiał niezależnie od warunków pogodowych, jeśli chodzi o sesje plenerową, pogoda musi przede wszystkim powodować, żebyście Wy czuli się komfortowo.

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Profesjonalny sprzęt z którego korzystam oraz dodatkowe źródła światła pozwalają mi wykonywać zdjęcia w każdych warunkach oświetleniowych.

Jakie są aktualne trendy w fotografii ślubnej?

Obecnie modne są ziemiste kolory i płaskie, pozbawione kontrastu zdjęcia w jasnej kolorystyce. W moim odczuciu fotografia ślubna powinna być ponadczasowa i nie ulegać przemijającym trendom, dlatego w swoich pracach stawiam na naturalne klasyczne kadry.

Jakie są aktualne trendy w realizacji filmów ślubnych?

Jeśli chodzi o film, tutaj moje zdanie różni się od tego na temat fotografii, uważam, że kiedyś modne tasiemce trwające po 3 godziny to nie była dobra droga. Optymalną długością filmu jest 60 minut dobrze zmontowanego materiału oraz do tego dodałbym 10-15 minutowy teledysk ślubny z esencją uroczystości.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Wędkę, w końcu by był czas na trochę odpoczynku :D

Nasze pasje.

Nie lubię stać w miejscu, dlatego moje życie jest pełne różnych zainteresowań, oprócz fotografii uwielbiam motocykle, tematykę prawną i ekonomiczną, majsterkowanie (od napraw samochodów, poprzez spawanie i własne projekty urządzeń).

Ciekawostki na nasz temat.

Jestem szczęśliwym mężem i ojcem dwójki, a wkrótce trójki dziewczynek. Lubię przejażdżki motocyklem, jazdę na rowerze i wypoczynek nad wodą.

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Moją ulubioną książką jest Tango Sławomira Mrożka, który burzy konwencje w swojej sztuce. Jeśli chodzi o filmy uwielbiam trylogię Władcy Pierścieni, a w rodzinne wieczory chętnie oglądamy Harrego Pottera.

liczba odwiedzin: 107

Popularne miasta w okolicy