Złap Chwile - Fotografia Ślubna id:25689

2900 zł / całość
Białystok, podlaskie
(5)
Dodaj opinię
662-511...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferujemy:

 • fotoksiążka
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa

Do wyboru:

 • 1 fotograf

Cześć, jestem Daniel.

Na wstępie nie napiszę, że zdjęcia są moją pasją. Fotografia jest dla mnie czymś więcej. Do tej pory pamiętam każdą Młodą Parę, z którą przyszło mi spędzić dzień ślubu oraz czas na sesji plenerowej. Uwielbiam poznawać nowe osoby i tym bardziej zależy mi na tym abyście czyli się swobodnie, komfortowo, abyście nie czuli jakiejkolwiek presji i stresu.
Chciałbym dać Wam najpiękniejszy prezent w postaci zdjęć, które po latach będziecie Wy, Wasze dzieci i pewnie również wnuki, oglądać z sentymentem.

Zastanawiacie się: "...jak ja wyjdę na zdjęciu, jestem niefotogeniczna/y..."
Umiem wydobyć Wasze najpiękniejsze cechy. Zerknijcie na mojej zdjęcia a zobaczycie o czym mówię ;)
Poza tym, prawie po każdym ślubie słyszę "... dziękuję, rozładowałeś cały stres...". Dzień ślubu nie należy do łatwych dla Pary Młodej, rodziców i świadków - a ja umiem nad tym pozytywnie zapanować.

Jeśli chcecie zobaczyć pełne galerie z dnia ślubu oraz pleneru, zapraszam na moją stronę internetową.

Patrzymy tak samo – widzimy inaczej

Pozdrawiam
Daniel Jarmoszuk
Złap Chwile - Fotografia Ślubna

Oferta

Oferta
2900 / całość

Poniższy pakiet jest najczęściej wybieraną opcją. Jeśli macie, jakieś dodatkowe życzenia (bądź chcielibyście mniej rozbudowany pakiet), jestem otwarty na propozycje. Staram się dobrać ofertę tak aby najbardziej pasowała Wam:

- fotoreportaż z przygotowań w domu Panny Młodej oraz błogosławieństwa (jeżeli jest możliwość robię również zdjęcia w domu Pana Młodego),
- uroczystość w kościele / cerkwi / Urzędzie Stanu Cywilnego,
- wesele do oczepin/tortu - ok godziny 2.00,
- sesja plenerowa w tym samym lub innym dniu,
- wybranie i obrobienie cyfrowo ok 400-600 zdjęć (jeśli wyjdzie większa ilość bardzo ciekawych zdjęć, nie kasuję ich i je również dostajecie),
- ładnie przygotowany pendrive w drewnianym pudełku,
- 100 wywołanych zdjęć w formacie 15x21,
- zabezpieczona hasłem galeria internetowa z możliwością pobrania zdjęć przez np gości,
- wszystkie zdjęcia są możliwie najlepszej jakości po obróbce i gotowe do wywołania.
W cenie zawarty jest koszt dojazdu w obrębie 50km od Białegostoku. Dalsze podróże nie stanowią dla mnie problemu, w takim przypadku cenę ustalam indywidualnie.

Opinie (5)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Złap Chwile - Fotografia Ślubna id:25689
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 5 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
D
Dorota
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-06-2018
Rosochaty Róg
Data dodania: 19-04-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Nasz ślub organizowany był na ostatnia chwilę, do tego zza granicy, czyli kompletnie na wariackich papierach. Na Daniela trafiłam zupełnie przypadkiem, przez Internet. Ponieważ nie pochodzę z miejsca, w którym brałam ślub, nie mogłam liczyć na żadne rekomendacje dot. sprawdzonych fotografów ślubnych z okolicy, a z racji pobytu zagranicą miałam dość mocno ograniczone możliwości weryfikacji znalezionych w Internecie ofert. Trafiłam na Daniela, postanowiłam zaryzykować i lepiej trafić nie mogłam! :D Daniel okazał się nie tylko profesjonalistą w swoim zawodzie, ale również wspaniałym człowiekiem, którego bardzo polubiliśmy. Wesoły, uśmiechnięty, zrelaksowany - bawiliśmy się świetnie, zarówno w dniu ślubu i wesela, jak i później podczas sesji małżeńskiej. A zdjęcia, które dla nas zrobił są najpiękniejszą z pamiątek z tego dnia. Do tego świetnie opakowaną, w przaśne, drewniane pudełko z wyrytą data i imionami. Naprawdę polecam z całego serca. Jako fotografa i jako kolegę :)
Daniel
19-04-2019
Dziękuję Ci Doroto za przyjemne słowa. Mam nadzieję, że jeszcze się spotkamy. Po takich opiniach tylko utwierdzam się w tym, że robię to co na prawdę uwielbiam i robię to niczego nie udając. Pozdrawiam
S
Sylwia Syldatk
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-06-2018
Suwalken
Data dodania: 29-10-2018
Zwracam się do wszystkich przyszlych par mlodych. Przed ślubem zawsze występuje dylemat jakiego fotografa wybrać aby nie być rozczarowanym z powodu zdjęć. Daniel jest w stu procentach do polecenia. to fotofraf z pasją i widać że kocha to co robi. Nie sądzilismy że tak ulotne chwile będą ujęte w tak wspaniały sposób. Kreatywne i profesjonalne ujęcia wprawiają w zachwyt nawet jesli ogląda się zdjęcia któryś raz z rzędu. Jest wspanialym człowiekiem i potwierdzam opinie innych osób o tym że rozładowuje napiętą atmosferę i w czasie sesji nie czuje się stresu. Nawet goście byli zachwyceni☺️ polecamy jego usługi z czystym sercem!
Daniel
30-10-2018
Mogę jedynie podziękować :) Dziękuję za współpracę, trzymajcie się gorąco. Pozdrawiam
Daniel
D
Dorota & Kamil
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-09-2018
Tokary
Data dodania: 24-10-2018
Szczerze polecamy usługi Daniela. Jest to fotograf z pasją i wielkim zaangażowaniem. Wielkim plusem jest jego poczucie humoru i luźne podejście, które umila ten wielki dzień i rozładowuje napięcie. Co najważniejsze zdjęcia wyszły cudowne zarówno ze ślubu i wesela jak i z sesji plenerowej. Daniel potrafi uchwycić momenty warte zapamiętania. My jesteśmy w 100% zadowoleni. ;)
Daniel
25-10-2018
Dziękuję Wam za bardzo miłe słowa. Życzę Wam abyście zawsze patrzyli na siebie, tak jak w dniu ślubu. Pozdrawiam
Renata
Renata
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-09-2018
Supraśl
Data dodania: 04-10-2018
W 100% a nawet w 2000% polecamy tego Pana, mówię w swoim imieniu i w imnieniu mego męża. Daniel jest profesjonalistą w swoim fachu a do tego niesamowitym człowiekiem. Potrafi rozładować napięcie związane czy to z pozowaniem do zdjęć, czy to z tak dużą ceremonią jak ślub. Człowiek który ciągle jest uśmiechnięty w trakcie swojej pracy, powoduje że i Ty się uśmiechasz patrząc na niego. Daniel nie pracuje według schematów. Ma mnóstwo pomysłów, które przychodzą nagle jak natchnienie i w wyniku czego powstają piękne zdjęcia. Do tego jest niezauważalny w trakcie swojej pracy i łapie chwilę na swoich fotografiach które przedstawiają naturalne i prawdziwe emocje. Jest to również fotograf który staje się Twoim kumplem. Szczerze polecamy!
G
Gabriela
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-09-2017
Białystok
Data dodania: 22-10-2017
Polecamy w 100% Daniela, fotografa który potrafi rozładować stres i napiecie spowodowane przeżyciami towarzyszącymi w tak waznych chwilach jakimi jest ślub. Wspaniały czlowiek, profesjonalista w każdym calu. Stworzone zdjęcia są fantastyczne i pieknie oprawione. Jeszcze raz dziekujemy i polecamy wszystkim!

Wolne terminy

Terminy
Last minute
21.09 2019
Daniel

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:Złap Chwile - Fotografia Ślubna
Imię i nazwisko:Daniel Jarmoszuk
Adres:Białystok
woj. podlaskie
662-511...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 09-03-2017, liczba odwiedzin: 1961
Telefon
662-511...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość
Zobacz wszystkie kategorie